PDA

Επιστροφή στο Forum : DSLAM Κορυδαλλού



apollokk
15-06-08, 00:25
Γεια σας,
ενδιαφερομαι να βαλω Tellas και θελω να που πειτε αν ειναι καλο το dslam του Κορυδαλλου...

Kaffy
17-06-08, 15:39
Γεια σας,
ενδιαφερομαι να βαλω Tellas και θελω να που πειτε αν ειναι καλο το dslam του Κορυδαλλου...

εγω εκεί είμαι. είχα κατι αποσυνδέσεις και προβληματάκια, αλλά για την ώρα είμαι καλά. Οταν δεν υπαρχουν προβλήματα είμαι οκ. Τι να σου πω..στο χέρι σου είναι :)

apollokk
17-06-08, 19:54
εγω εκεί είμαι. είχα κατι αποσυνδέσεις και προβληματάκια, αλλά για την ώρα είμαι καλά. Οταν δεν υπαρχουν προβλήματα είμαι οκ. Τι να σου πω..στο χέρι σου είναι :)

εσυ ομως εχεις μεγαλη αποσταση απο το κεντρο. εγω εχω τη μιση απο σενα.

Kaffy
17-06-08, 20:22
εσυ ομως εχεις μεγαλη αποσταση απο το κεντρο. εγω εχω τη μιση απο σενα.

Οπότε! θα είσαι μια χαρά :) Εδώ και 3 μέρες δεν έχω κανένα πρόβλημα αν εξαιρέσεις την ταχύτητα, που μετά που άλλαξα modulation είναι πολύ καλύτερη.

good luck.

Proo
18-06-08, 12:13
Σε τι περιοχή είσαι ακριβώς?
Γιατι και εγώ στον Κορυδαλλό είμαι (Ταξιάρχη) αλλά στο Dslm Αγ.Βαρβάρας πέφτω και είμαι συνδεδεμένος από 3/2008. Στην αρχή είχα ταχύτητα 12 αλλά με αποσυνδέσεις και μετά την αναβάθμιση έχω πέσει στα 7 αλλά σταθερά.
Πάντως καλύτερα ρώτα και κανένα στην γειτονία σου αν έχει βάλει πόσο χρόνο περίμενε και γενικότερα τι εντυπώσεις έχει.

AvonGirl
25-06-08, 13:34
Δουλευα στην Τελλας, εχω ακουσει απο τεχνικους οτι οι γραμμες σε Κορυδαλλο κ Κερατσινι ειναι παρα πολυ καλες! Ελπιζω να ισχυει κ για εσας κ να μην εχετε προβληματα.

@ ADSLgr.com All rights reserved.