PDA

Επιστροφή στο Forum : Συγκροτήματα Ήλιδα, Μαρούσι και internet



Necro{Demon}
16-06-08, 14:25
Καλησπέρα σε όλους,


Η κατάσταση έχει ως εξής. Θα ήθελα να μου πει κανείς αν γνωρίζει ή αν μπορεί να μάθει αν τα συγκροτήματα Ήλιδα στον Άγιο Θωμά Αμαρουσίου, έχουν πρόσβαση στο ιδιοκτητο δίκτυο της forthnet. Πριν από 1 χρόνο είχα ζητήσει να μπω, αλλά όπως είχαν πει τότε τα συγκροτήματα έχουν οπτικές ίνες και συνδέονται στον ΟΤΕ με ONUM(συγχωρέστε με αποκλείεται να το πέτυχα, δε θυμάμαι τη λέξη), συνεπώς δεν υπήρχε χαλκός για το ιδιόκτητο της forthnet. Είχαν πει επίσης τότε πως ο ΟΤΕ δεν είχε φτιάξει στην περιοχή ειδικό κέντρο και για αυτό δεν γινόταν η σύνδεση. Τώρα είμαι με 2 mbit μέσω ΟΤΕ και forthnet. Έχει περάσει 1 χρόνος και ρωτάω αν ξέρει κανείς τι παίζει, γιατί για να μάθω τα όσα(ασαφή) σας είπα πιο πάνω πέρασα απίστευτη ταλαιπωρία 3 μήνες.

hel
17-06-08, 15:50
Γιατί ταλαιπωρείσαι και δεν ρωτάς σε forthnet που θα σου πούνε ότι ακριβώς ισχύει, σε 1 λεπτό;
Στο 13831.

Necro{Demon}
17-06-08, 19:30
Γιατί ταλαιπωρείσαι και δεν ρωτάς σε forthnet που θα σου πούνε ότι ακριβώς ισχύει, σε 1 λεπτό;
Στο 13831.


Δίκιο έχεις, απλά επειδή έχω φάει ήδη ταλαιπωρία είπα μήπς πέσω σε κανά γείτονα... Thanx για τον αριθμό.

@ ADSLgr.com All rights reserved.