PDA

Επιστροφή στο Forum : Ενεργοποιηση Οτε.



babality
26-09-05, 10:44
Ακουστε λοιπον τωρα τι επαιξε...
Παιρνει τηλ. η αδερφη μου την Παρασκευη για να κανει ενεργοποιηση της γραμμης μας(512).
Ρωταει ο τυπος τι θελετε? 512 απανταει η αδερφη μου.Παιρνει στοιχεια ο τυπος και την ρωταει αλλες 2 φορες τι θελουμε.512 παλι η αδερφη μου.Την ψιλιαζομαι και παιρνω τηλ στο καπακι και μαντεψτε.Ο βλακας ειχε κανει αιτηση για 384.Παιδια που το εχουν το μυαλο τους? :evil:
Εδω ξεκινανε τα χειροτερα ομως.Μιλαω με τυπο απο οτε στην δουλεια μου (δουλευω Οινοφυτα) και μου λεει οτι αυτη τη στιγμη μιλαω με οτε Πατρας :shock:
Μα καλα λεω τι παιζει εδω ρε παιδια?
Τελοσπαντων με τα πολλα τον βαζω τον τυπο μου ακυρωνει την παλια και μου κανει καινουρια μεσω Πατρας :thumbdown
Α...το χειροτερο ειναι οτι μου ειπε πριν να περιμενω να ενεργοποιηθει η 384 και μετα να παρω τηλ για αναβαθμιση :lol:
Λοιπον η ωρα της ερωτησης.Θα εχω προβλημα που η ενεργοποιηση εγινε μεσω Πατρας? Τα φιλτρα θα μου τα στειλουν κανονικα?
Thanx!!!

sdikr
26-09-05, 12:08
Από όσο θυμάμαι, το κέντρο του 134 δεν ειναι απαραίτητο να είναι στην Αθήνα;

Πάντως μην ανυσηχείς, τα φίλτρα θα τα στείλουν κανονικά με courier

babality
26-09-05, 12:45
Από όσο θυμάμαι, το κέντρο του 134 δεν ειναι απαραίτητο να είναι στην Αθήνα;

Πάντως μην ανυσηχείς, τα φίλτρα θα τα στείλουν κανονικά με courier

Ευχαριστω ρε φιλε.Αντε να δουμε λοιπον κι ελπιζω να πανε ολα καλα, γιατι αν δεν πανε εσεις θα φατε πακετο που θα σας ρωταω!!! :-k ;)

JoeBar
27-09-05, 10:53
Ευχαριστω ρε φιλε.Αντε να δουμε λοιπον κι ελπιζω να πανε ολα καλα, γιατι αν δεν πανε εσεις θα φατε πακετο που θα σας ρωταω!!! :-k ;) Όλοι εδώ μέσα δεν έχουν ζόροι με τέτοιου είδους πακέτα... ;)
Ελπίζω να πάνε όλα καλά.

nxenos
27-09-05, 11:00
παλι καλα που δεν σου εκσνε συνδεση isdn128κ!αντε και καλο κουραγιο!

@ ADSLgr.com All rights reserved.