PDA

Επιστροφή στο Forum : Θέλω να επενδύσω τα 12 με 75 € κέρδος το χρόνο!!!!



dragoste
26-06-08, 11:06
Παρακολουθώ τις διαφημίσεις για το σταθερό, κινητό και internet της Wind - Tellas! Το κέρδος μου το χρόνο, που θα δώσω όλους μου τους τηλεπικοινωνιακούς λογαριασμούς, οι οποίοι χονδρικά θα είναι στα 100 € μηνιαίος (με το κινητό) σε ένα ιδιοκτήτη, δηλαδή ένας λογαριασμός, μειωμένα λειτουργικά έξοδα και λοιπά, είναι 12 - 75 €/ χρόνο!

Ακούω λοιπόν προτάσεις που να πρωτοεπενδύσω αυτό το ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΚΕΡΔΟΣ γιατί είμαι πολύ ευτυχισμένος με αυτή την προσφορά!!!!:worthy::rolleyes::p;)

ermis333
26-06-08, 11:27
XAXAXAXA

Έγραψες....εγώ ήδη προσπαθώ να βρώ ένα επενδυτικό πλάνο για αυτά τα 12Ε το χρόνο.....μα που να τα επενδύσω ρε γμτ :)

hel
26-06-08, 15:05
Τσίχλες παιδιά. Τσίχλες.

DiM
26-06-08, 16:06
Είστε εγκάθετοι βρε εδώ η κυβέρηση δίνει αύξηση στους συνταξιούχους 1-2 euro τον μηνα και εσείς αντί να τρέξετε να κάνετε ουρές έξω από τα καταστήματα τις wind για 75 euro τον χρόνο !!! το κάνετε και θέμα .... ντροπή σας ... αχάριστοι έλληνες :lol:

Thrylos
26-06-08, 18:22
Οπως ειχα πει και στην αντιστοιχη προσφορα του ΟΤΕ , η εκπτωση που προσφερουν ειναι αστεια. Και μονο το να δεσμευτεις χρονικα στην ιδια εταιρεια με 3 διαφορετικες υπηρεσιες σαν μειονεκτημα ειναι τοσο τεραστιο που θα επρεπε να υπαρχει το σωστο αντιτιμο (εκτπωση) για να σε δελεασει...

crypter
26-06-08, 22:37
λοιπον επενδυτικο πλανο για τα 12-75 ευρω:
-τσιχλες (θα συμφωνησω με τον παραπανω-ποτε μια δεν σου ειναι αρκετη) :p
-ηρεμιστικα/χαλαρωτικα ελαια απο τα hondos για να σου αποσπασουν την προσοχη απο την γραμμη που θα σου σπαει τα νευρα :p
-μερικα μπουκαλακια νερο γιατι θα στεγνωσει το στομα σου απο τα τηλεφωνα και τις φωνες που θα τους ριχνεις :p
-1-2 περιοδικα για να διαβαζεις οσο θα περιμενεις να το σηκωσει καποιος στο 1212 η στο 13800
και :p
- 1-2 καρτες των 10 ευρω για το κινητο για να μπορεις να μιλησεις σε περιπτωση που σου κοψουν το τηλεφωνο :p
:p
:sneer: :lol:

liberostelios
27-06-08, 00:18
Ακούω λοιπόν προτάσεις που να πρωτοεπενδύσω αυτό το ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΚΕΡΔΟΣ γιατί είμαι πολύ ευτυχισμένος με αυτή την προσφορά!!!!
Νομίζω το ερώτημα το έλυσε εμμέσως ο φίλος DiM:


Είστε εγκάθετοι βρε εδώ η κυβέρηση δίνει αύξηση στους συνταξιούχους 1-2 euro τον μηνα και εσείς αντί να τρέξετε να κάνετε ουρές έξω από τα καταστήματα τις wind για 75 euro τον χρόνο !!! το κάνετε και θέμα .... ντροπή σας ... αχάριστοι έλληνες
Άνοιξε συνταξιοδοτικό ταμείο! Θα έχεις μεγαλύτερα αποθεματικά από τα δημόσια ταμεία! :lol:

@ ADSLgr.com All rights reserved.