PDA

Επιστροφή στο Forum : Νέα προσφορά απο την HOL



Σελίδες : [1] 2

guzel
27-06-08, 21:03
για νεους συνδρομητες ,καντε κλικ (http://www.hol.gr) και επιλεξτε το δωρο σας.
3 μηνες δωρεαν συνδρομη ή sony video walkman 4giga :oneup:

3 μηνες δωρεαν στο double play ,κερδος ~119ε

για το video walkman:
Eίναι εξοπλισμένο με μεγάλη οθόνη LCD QVGA [Quarter Video Graphics Array], με ανάλυση 320x240 pixels, η οποία προβάλλει video με ρυθμό 30 καρέ ανά δευτερόλεπτο και εξασφαλίζει κρυστάλλινη διαύγεια εικόνας.

nio25
27-06-08, 21:11
Νομιζω το δωρο ειναι αρκετα καλο:p

guzel
27-06-08, 21:26
φοβερη η προσφορα :oneup:

JediMasterMANIAC
28-06-08, 11:23
Η Hol τωρα με καθε νεα αιτηση δινει δωρεαν 3 μηνες ή αν πας στο καταστημα τους δινουν ενα Sony Video Walkman 4gb
μολις ειδα την διαφημιση , δεν ξερω καν αν πρεπει να μπει σαν ειδηση αυτο, ασ το επιβλεψει ενας moderator plz

........Auto merged post: JediMasterMANIAC πρόσθεσε 1 λεπτά και 22 δευτερόλεπτα αργότερα ........

ολοι εμεις που καναμε την αιτηση πριν απο μισο μηνα δεν δικαιωμαστε τιποτα ; Τ_Τ
θα κλαψω!! κακο timing :p

vanels
28-06-08, 12:08
Με κάθε νεα σύνδεση online HOL δώρο 3μήνες ή άπο το κατάστημα δώρο ένα Sony video walkman 4GB


Τώρα στους παλίους συνδρομητές ...... .

harris
28-06-08, 13:07
Και στο site της hol παίζει σχετική διαφήμιση ;)

39593

JediMasterMANIAC
28-06-08, 14:02
Η Hol τωρα με καθε νεα αιτηση δινει δωρεαν 3 μηνες ή αν πας στο καταστημα τους δινουν ενα Sony Video Walkman 4gb
μολις ειδα την διαφημιση , δεν ξερω καν αν πρεπει να μπει σαν ειδηση αυτο, ασ το επιβλεψει ενας moderator plz

........Auto merged post: JediMasterMANIAC πρόσθεσε 1 λεπτά και 22 δευτερόλεπτα αργότερα ........

ολοι εμεις που καναμε την αιτηση πριν απο μισο μηνα δεν δικαιωμαστε τιποτα ; Τ_Τ
θα κλαψω!! κακο timing :p
ααα, απο εχθες επαιξε η διαφημιση
λαθος μου για νεο νημα :oops:

........Auto merged post: JediMasterMANIAC πρόσθεσε 0 λεπτά και 49 δευτερόλεπτα αργότερα ........


Με κάθε νεα σύνδεση online HOL δώρο 3μήνες ή άπο το κατάστημα δώρο ένα Sony video walkman 4GB


Τώρα στους παλίους συνδρομητές ...... .
πριν απο μισα μηνα ενεργοποιηθηκα για να καταλαβεις , τραβαω λιγο τα μαλια μου :closed:

jacobgr
28-06-08, 18:33
Εγώ πάλι αυτό που βλέπω σαν καταπληκτική προσφορά που θα βοηθήσει αρκετά την εικόνα της εταιρίας και θα μειώσει τα προβλήματα, ειναι το:

Εγκατάσταση εξοπλισμού από εξουσιοδοτημένο τεχνικό της hellas online (εφάπαξ) €49,90
Δωρεάν για αιτήσεις από 25/06/2008 εως 31/08/2008

dikal
28-06-08, 18:54
Εγώ πάλι αυτό που βλέπω σαν καταπληκτική προσφορά που θα βοηθήσει αρκετά την εικόνα της εταιρίας και θα μειώσει τα προβλήματα, ειναι το:

Μπορεί αν έχει επιτυχία να θελήσουν να το διατηρήσουν δωρεάν και μετά το τέλος της προσφοράς.

mix21
29-06-08, 14:40
παιδια εγω προσπαθω να κανω online αίτηση(ναι δεν εβαλα μυαλο μετα τη πρωτη αιτηση που ακομα να ενεργοποιηθει μετα παο 5 μηνες) και μου ζητά να βάλω τηλεφωνο ενεργοποίησης.τί βάζω εκεί?αφού δεν έχω γραμμή,να βάλω το τηλ καποιου άλλου στη πολυκατοικία?

guzel
29-06-08, 14:46
αν δεν εχεις γραμμη τικαρε το Εγκατάσταση νέας τηλεφωνικής γραμμής ,

καλα εκανες η προσφορα ειναι πολυ δελεαστικη. πιο δωρο θα επιλεξεις ?

mix21
29-06-08, 14:49
3 μηνες δωρεαν.εχει κολησει στο 3ο βημα.εβαλα αριθμό ενος που μενει στην ιδια πολυκατοικια.αντε να δω

guzel
29-06-08, 14:51
και γω αυτο θα επελεγα 120ε δωρο ειναι πολυ καλα :oneup:
σου ευχομαι γρηγορη ενεργοποιηση :oneup:

mix21
29-06-08, 15:02
στο τελος μου λεει να επιβεβαιώσω οτι ειμαι κάτοχος αυτής της τηλεφωνικής γραμμής.εγω απλα εβαλα τον αριθμο ενος άλλου.δεν ειδα πουθενα να γραφει νεα τηλεφ γραμμή

guzel
29-06-08, 15:06
στο τελος μου λεει να επιβεβαιώσω οτι ειμαι κάτοχος αυτής της τηλεφωνικής γραμμής.εγω απλα εβαλα τον αριθμο ενος άλλου.δεν ειδα πουθενα να γραφει νεα τηλεφ γραμμή

φιλε μου στο βημα 2 πανω πανω εχει δυο επιλογες εσυ επιλεγεις εγκατασταση νεας τηλεφωνικης γραμμης (εφοσον δεν εχεις ενεργη τηλ γραμμη), πως ειναι δυνατον να βαλεις ενος αλλου το τηλ ?:hmm: καλυτερα παρε ενα τηλ (δουλευουν και κυριακες :p)

mix21
29-06-08, 15:08
μα δε με πηγαινει στο β2 αν δεν βαλω καποιον αριθμο

harris
29-06-08, 15:26
μα δε με πηγαινει στο β2 αν δεν βαλω καποιον αριθμο

Στο τρίτο βήμα έχει την επιλογή "Εγκατάσταση νέας τηλεφωνικής γραμμής " ;)

Πάτησέ το, και μετά λέει "Συμπληρώστε έναν τηλεφωνικό αριθμό που γνωρίζετε ότι λειτουργεί στην ίδια διεύθυνση με τη διεύθυνση εγκατάστασης της νέας γραμμής". Φρόντισε μόνο όταν δώσεις αυτόν τον αριθμό να είναι αριθμοδότηση από την περιοχή σου και όχι από εσωτερική φορητότητα ;)

dikal
29-06-08, 16:31
Κάπως έτσι πρέπει μερικοί να αλλάζουν πάροχο χωρίς να έχουν κάνει αίτηση :p

therock003
30-06-08, 03:25
To video walkman τι μαρκα ειναι και τι αξιας?Μετραει απο το να παρεις τους πρωτους 3 μηνες δωρεαν?

oidarvt
30-06-08, 08:47
για νεους συνδρομητες ,καντε κλικ (http://www.hol.gr) και επιλεξτε το δωρο σας.
3 μηνες δωρεαν συνδρομη ή sony video walkman 4giga :oneup:

3 μηνες δωρεαν στο double play ,κερδος ~119ε

για το video walkman:
Eίναι εξοπλισμένο με μεγάλη οθόνη LCD QVGA [Quarter Video Graphics Array], με ανάλυση 320x240 pixels, η οποία προβάλλει video με ρυθμό 30 καρέ ανά δευτερόλεπτο και εξασφαλίζει κρυστάλλινη διαύγεια εικόνας.

Και τσαμπα να μου τα δωσουν ολα δεν τα θελω.
Εχω δει τα χιλια μυρια με συνδεσεις HOL.

dikal
30-06-08, 09:14
Και τσαμπα να μου τα δωσουν ολα δεν τα θελω.
Εχω δει τα χιλια μυρια με συνδεσεις HOL.

Δηλαδή τι ακριβώς έχεις δει ειδικά σε συνδέσεις Hol; :)

mairaath
30-06-08, 10:57
:(Τι να τις κάνεις τις προσφορές αν ειναι να ταλαιπωρήσε κανα μηνα και. Κι εγω οταν έκανα hol μέσω πλαισιου μου εκαναν δώρο ένα mp4, μπροστά στην ταλαιπωρία που τραβάω εδώ κι ένα μήνα χωρίς τηλέφωνο και 26 μέρες χωρίς ιντερνετ (μου το φτιάξανε την Πέμπτη), τι να το κάνω το mp4 και τις προσφορές τους. Οταν θα μου στείλουν τις πρώτες χρεώσεις να τους δώ...

Trader
30-06-08, 11:06
Καλημέρα,

Η προσφορά είναι πολύ καλή. Το πρόβλημα των καθυστερήσεων στις ενεργοποιήσεις είναι κάτι που θα μας ταλαιπωρεί όλους αρκετό καιρό ακόμα αλλά τι να κάνουμε ? Hellas το μεγαλείο σου !!!

gboy
30-06-08, 20:58
Boys θελω να βαλω το HOL duble play ειμαι τωρα ΟΤΕΝΕΤ αμα κανω αιτηση σε HOL θα μεινω χωρις ιντερνετ για μερες η κανουν αμεση μεταφορα? πρεπει να κανω πρωτα διακοπη σε ΟΤΕΝΕΤ?

guzel
30-06-08, 21:54
αναλογα ,υπαρχουν περιπτωσεις που εγινε μεσα σε λιγες ωρες υπαρχουν κ περιπτωσεις που η μεταβαση εγινε μετα απο αρκετες ημερες.θα σου πουν απο την χολ τι πρεπει να κανεις.δεν χρειαζεται να κανεις τπτ ..θα τα κανει ολα ο παροχος στον οποιο θα κανεις την νεα αιτηση

gboy
01-07-08, 02:00
αναλογα ,υπαρχουν περιπτωσεις που εγινε μεσα σε λιγες ωρες υπαρχουν κ περιπτωσεις που η μεταβαση εγινε μετα απο αρκετες ημερες.θα σου πουν απο την χολ τι πρεπει να κανεις.δεν χρειαζεται να κανεις τπτ ..θα τα κανει ολα ο παροχος στον οποιο θα κανεις την νεα αιτηση

οκ thanks δηλαδη αμα η μεταβαση γινει μετα απο μερες στο σταδιο αυτο δεν θαχω ιντερνετ?

harris
01-07-08, 02:14
οκ thanks δηλαδη αμα η μεταβαση γινει μετα απο μερες στο σταδιο αυτο δεν θαχω ιντερνετ?

Πάμε ξανά:

1. Ο χρόνος που πάρει να μεταβεί η γραμμή σου από τον ΟΤΕ στην hol είναι σχετικός. Και οι δύο ευθύνονται για τον χρόνο αυτόν, και συνήθως είναι από 20 έως 40 μέρες, αλλά με εξαιρέσεις φτάνεις και τους 4-5-6 μήνες ;)

2. Την ημέρα της ενεργοποίησης συνήθως, αν όλα πάνε καλά από τον ΟΤΕ, δεν καταλαβαίνεις καν ότι άλλαξες... από μερικά δευτερόλεπτα μέχρι μερικά λεπτά παίρνει η αλλαγή. Αν όμως κάτι πάει στραβά, τότε....... Ας το συζητήσουμε αν τυχόν, ω μη γένοιτο, συμβεί! ;)

Το θέμα είναι πότε θα μεταφερθείς... όχι το πως... το πως είναι σχετικά λυμένο, και γενικώς δεν υπάρχουν προβλήματα. Χωρίς ίντερνετ και τηλέφωνο θα μείνεις ελάχιστα ;)

gboy
01-07-08, 04:10
ενταξει καταλαβα στην ουσια δεν μενω χωρις ιντερνετ αλλα μπορει να αργησει να γινει η αλλαγη παροχου βεβαια αν εγω κανω αιτηση τωρα σε HOL και η μεταφορα γινει σε 2 μηνες πχ δεν χανω την προσφορα των 3 μηνων δωρεαν λογικα ετσι?

thanks.

harris
01-07-08, 11:33
βεβαια αν εγω κανω αιτηση τωρα σε HOL και η μεταφορα γινει σε 2 μηνες πχ δεν χανω την προσφορα των 3 μηνων δωρεαν λογικα ετσι?

H προσφορά ισχύει με την αίτηση, όχι με την ημερομηνία ενεργοποίησης ;)

Xguru
05-07-08, 02:45
To mp3 player κοστίζει 120 euros. Αν πάρω σε νέα γραμμή (δωρεάν μου είπαν το κόστος εγκατάστασης) και διακόψω απ΄τον πρώτο μήνα (-70 euro +120=50 euros) κερδισμένος δε θα βγώ (άντε να πληρώσω και τον πρώτο μήνα 20 ευρώ);

PS. Το συγκεκριμένο mp3 player ήθελα να το αγοράσω ούτως ή άλλως.

gtl
05-07-08, 21:36
To δώρο είναι μόνο για όσους περάσουν από το κατάστημα της Αθήνας, όπως αφήνει να εννοηθεί το bannerάκι? :rolleyes:

Xguru
06-07-08, 04:30
Ναι είναι μόνο γι αυτούς, μάλιστα δε σου λένε αν υπάρχουν διαθέσιμα, εμένα μου είπαν ότι πρέπει να περάσω για να μάθω... άκου λογική, κι αν δεν έχουν να πάω τσάμπα;

gtl
06-07-08, 14:31
Ναι είναι μόνο γι αυτούς, μάλιστα δε σου λένε αν υπάρχουν διαθέσιμα, εμένα μου είπαν ότι πρέπει να περάσω για να μάθω... άκου λογική, κι αν δεν έχουν να πάω τσάμπα;

Γελοιότητες. Λες και δεν έχουν αντιπροσώπους στην υπόλοιπη Ελλάδα.

guzel
06-07-08, 15:15
Ναι είναι μόνο γι αυτούς, μάλιστα δε σου λένε αν υπάρχουν διαθέσιμα, εμένα μου είπαν ότι πρέπει να περάσω για να μάθω... άκου λογική, κι αν δεν έχουν να πάω τσάμπα;

παρε τους 3 μηνες δωρο.θα κερδισεις 120ε οποτε μπορεις να αγορασεις το sony video walkman ;)

Alex1001
06-07-08, 16:04
παιδιά χολ είναι αυτή μην περιμένετε σοβαρότητα.. :)
άκου να περάσεις από εκεί να δεις αν υπάρχει!!
δηλαδή οι πελάτες τις χολ κατά αυτούς είναι αργόσχολοι και επόμενος δεν θα έχουν πρόβλημα να πηγαινοέρχονται στο κέντρο μονο να δουν τι έχει η χολ στις αποθήκες! :p

guzel
06-07-08, 16:46
παιδιά χολ είναι αυτή μην περιμένετε σοβαρότητα.. :)
άκου να περάσεις από εκεί να δεις αν υπάρχει!!
δηλαδή οι πελάτες τις χολ κατά αυτούς είναι αργόσχολοι και επόμενος δεν θα έχουν πρόβλημα να πηγαινοέρχονται στο κέντρο μονο να δουν τι έχει η χολ στις αποθήκες! :p

ειπαμε μπορεις να παρεις τους 3 μηνες δωρεαν και να πας να παρεις μονο σου το σονυ (ετσι θα παρεις και οτι χρωματακι σου αρεσει ;) )

SV2CBM
06-07-08, 18:26
Τά στοιχεία αυτά ειναι καλά η γιά κλάματα ;

Configured Current
Line Status --- SHOWTIME
Link Type G.992.5 (ADSL2+) G.992.5 (ADSL2+) / Interleaved Path
[Go Top]

Data Rate:

Stream Type Actual Data Rate
Up Stream 989 (Kbps.)
Down Stream 14781 (Kbps.)
[Go Top]

Operation Data / Defect Indication:

Operation Data Upstream Downstream
Noise Margin 12 dB 10 dB
Attenuation 10 dB 23 dB

logosof
06-07-08, 23:59
Και τσαμπα να μου τα δωσουν ολα δεν τα θελω.
Εχω δει τα χιλια μυρια με συνδεσεις HOL.



Απόλυτα σωστός. Συμφωνώ και επαυξάνω.

vaggoulas
07-07-08, 00:05
Τά στοιχεία αυτά ειναι καλά η γιά κλάματα ;

Configured Current
Line Status --- SHOWTIME
Link Type G.992.5 (ADSL2+) G.992.5 (ADSL2+) / Interleaved Path
[Go Top]

Data Rate:

Stream Type Actual Data Rate
Up Stream 989 (Kbps.)
Down Stream 14781 (Kbps.)
[Go Top]

Operation Data / Defect Indication:

Operation Data Upstream Downstream
Noise Margin 12 dB 10 dB
Attenuation 10 dB 23 dB
Μια χαρά είσαι.Σχεδόν 15Mbit.Τι άλλο θες?:p

tasulm
07-07-08, 16:44
ρε παιδιά έκανα αίτηση οnline απο την προηγούμενη Τρίτη? Τετάρτη? καπου εκει.
Ακόμα τίποτα...
Και με πήραν απο μια εταιρεία (και καλά απο Hol αλλα φαντάζομαι απο εταιρεία telemarketing) και ξανάκανα την αίτηση τηλεφωνικά, μου είπε για 1,5 μήνα δωρεάν.
τι διάολο να κάνω?
οχι τπτ άλλο αλλά έχω πρόβλημα και με την forthnet με συνεχείς αποσυνδέσεις και δεν την παλευω άλλο.

Mr.Anderson
07-07-08, 17:15
ρε παιδιά έκανα αίτηση οnline απο την προηγούμενη Τρίτη? Τετάρτη? καπου εκει.
Ακόμα τίποτα...
Και με πήραν απο μια εταιρεία (και καλά απο Hol αλλα φαντάζομαι απο εταιρεία telemarketing) και ξανάκανα την αίτηση τηλεφωνικά, μου είπε για 1,5 μήνα δωρεάν.
τι διάολο να κάνω?
οχι τπτ άλλο αλλά έχω πρόβλημα και με την forthnet με συνεχείς αποσυνδέσεις και δεν την παλευω άλλο.

Αααα, ολα κι ολα... Μη βιαζεσαι.... :cool:

Η δικη μου συνδρομη στην HOL ληγει σε 10-5-2-7... μερες (ας ειναι καλα το emoney και κανω επεκταση....)...
Οταν ηταν στις 5 μερες, με πηραν τηλ να με ενημερωσουν οτι ληγει και τι (νεα πακετα) μπορω να επιλεξω να χρησιμοποιησω....
Επειδη σκεφτομουν να παω σε ΟΤΕ, τους ειπα οτι θα το σκεφτω....
Εκανα και μια επεκταση συνδρομης...
Στις επομενες 5 μερες που εμεναν , ξανα τηλ να με ενημερωσουν.... Και φυσικα τους ειπα οτι θα το σκεφτω...
Ε, το σκεφτηκα και τελικα εκανα αιτηση online την Κυριακη 29-6...και οπως ελεγε θα επρεπε να περιμενω να με καλεσει καποιος απο την HOL για επιβεβαιωση, υπογραφες κλπ
30-6... τιποτα
1-7... παιρνω τηλ να δω τι παιζει.... τους λεω οτι εχω κανει αιτηση Online.. το ψαχνουν, δε βρισκουν τιποτα και λενε οτι παιρνει 2-3 μερες μεχρι να περαστει (τι να περαστει, αφου την εχω περασει εγω...)
Τελος παντων....
3-7... παιρνω παλι τηλ... παλι δε βλεπουν τιποτα, αλλα μου λενε οτι θα με καλεσουν αυτοι...
4-7... στελνω μαιλ στις πωλησεις για να το εχω και γραπτως... και λεω οτι αν για καποιο λογο εχει χαθει η αιτηση (μηχανηματα του διαολοι ειναι αυτα) να την ξαναστειλω...

ΣΗΜΕΡΑ 7-7 με παιρνουν τηλ !!! :rolleyes:
"Απο την HOL", μου λενε
Χαρηκα εγω!!
"Για τη συνδρομη σας που ληγει σας παιρνουμε"
Μαλιστα! Ολο αφτια εγω να ακουσω, να στειλω τα φαξ, να βαλω υπογραφες, σφραγιδες :oneup:
"... να σας ενημερωσουμε οτι μπορειτε να βαλετε το ΧΧΧΧ ή το ΧΥΥΥ πακετο κλπ κλπ, χωρις παγιο ΟΤΕ κλπ κλπ...." :hmm:
... μενω κοκκαλης, εεε, κοκκαλο εννοω...
"ναι, ξερετε, ειστε ο 3ος απο την HOL που με παιρνει για να με ενημερωσει, αλλα εχω κανει ΗΔΗ αιτηση, αλλα δε με εχει παρει κανενας ακομα....!!"
HOL: -Σας ειπαν οτι θα σας παρουν ετσι δεν ειναι; ... Θα σας παρουν τοτε... Ευχαριστω....


Φαντασου οτι καθυστερουν να περασουν την αιτηση... Φαντασου οτι υπαρχει καθυστερηση χωρις να εχει γινει τιποτα ακομα... Φαντασου τι θα γινει μολις περαστει η αιτηση...
Για φαντασου να τους παρακαλας να περασουν την αιτηση...

- Τωρα αν παω σε ConX θα φταιω;
- Ή σε Forthnet που εχω ετοιμασει και τις αιτησεις; (ξερω, ξερω, δεν το ειπα και για καλο αυτο...)

tasulm
07-07-08, 17:34
Ρε φίλε δεν υπάρχει αυτό το πράγμα, μόνο στην Ελλάδα!!!
Να παρακαλάς για να γίνεις πελάτης τους!
τι ειναι αυτοί ρε!

harris
07-07-08, 20:32
και ξανάκανα την αίτηση τηλεφωνικά,

Μέγα λάθος! ΤΕΡΑΣΤΙΟ!

Υπάρχει σοβαρότατη περίπτωση να γίνουν όλα ένα μικρό μπάχαλο τώρα :(

Mr.Anderson
08-07-08, 09:55
Αν ειναι μικρο το μπαχαλο δεν πειραζει...!!
Παντως θα μπορεσουμε να δουμε ποιος απο τους 2 ειναι πιο γρηγορος... η HOL ή η HOL.....

........Auto merged post: Mr.Anderson πρόσθεσε 1 λεπτά και 54 δευτερόλεπτα αργότερα ........


Ρε φίλε δεν υπάρχει αυτό το πράγμα, μόνο στην Ελλάδα!!!
Να παρακαλάς για να γίνεις πελάτης τους!
τι ειναι αυτοί ρε!

Α, και να σκεφτεις οτι ειμαι συνδρομητης στην HOL απο το '95-'96-'97 (καπου εκει....) :hmm:

theofilos79
08-07-08, 10:30
ρε παιδιά έκανα αίτηση οnline απο την προηγούμενη Τρίτη? Τετάρτη? καπου εκει.
Ακόμα τίποτα...
Και με πήραν απο μια εταιρεία (και καλά απο Hol αλλα φαντάζομαι απο εταιρεία telemarketing) και ξανάκανα την αίτηση τηλεφωνικά, μου είπε για 1,5 μήνα δωρεάν.
τι διάολο να κάνω?
οχι τπτ άλλο αλλά έχω πρόβλημα και με την forthnet με συνεχείς αποσυνδέσεις και δεν την παλευω άλλο.

φίλε μην βιάζεσαι. Μια συμβουλή απο μένα, κάνε υπομονή θα σου χρειαστεί. :whistle:

knight_of_ni
08-07-08, 11:14
Προσπαθώ να κάνω αίτηση από την παρασκευή αλλά ούτε από το 1 βήμα δεν με πάει στο επόμενο το έχει δοκιμάσει κάνας άλλος ?:hmm:

radiodj105
08-07-08, 20:41
Προσπαθώ να κάνω αίτηση από την παρασκευή αλλά ούτε από το 1 βήμα δεν με πάει στο επόμενο το έχει δοκιμάσει κάνας άλλος ?:hmm:

https://contactforms.hol.gr/onlineform.aspx

Κανονικά προχωράει σε εμένα. Δοκίμασα και τις 3 περιπτώσεις.
Hol-Double Play
Hol Adsl Internet
Hol Telephony

Δοκίμασα και με Firefox αλλά και με safari.

delta
10-07-08, 09:39
Ακουστε το εξης κουφο απο την hol: Προσπαθησα να κανω online αιτηση για double-play(δεν υπαρχει ιδιοκτητο δικτυο στην περιοχη μου ακομα) και ενω στην αρχη μου εβγαλε οτι διατιθεται το προιον με παγιο οτε στην αρχη, στο επομενο βημα μου εβγαλε οτι η υπηρεσια δεν ειναι διαθεσιμη.Σε τηλρφωνικη επικοινωνια με το 13844 μου ειπαν οτι η υπηρεσια ειναι διαθεσιμη μονο μεσω τηλεφωνικης αιτησης οπου ομως σου κανουν εκπτωση 50 € και οχι 3 μηνες δωρεαν (3 χ 39,90 =119,70) που ειναι η προσφορα μονο για online αιτηση.Ειναι αυτη πολιτικη εταιριας που θελει να γινει δευτερος οτε η ειναι για κλαματα?

logosof
10-07-08, 15:35
Αξιοπιστία και σοβαρότητα στο maximum. Έλεος με αυτούς. Μακριά...

guzel
10-07-08, 16:17
δε καταλαβα που ειναι το περιεργο ? πολυ καλα σου ειπαν στο τηλεφωνο δεν υπαρχει διαθεσημοτητα στην περιοχη σου. μπορεις να εχεις 2play μεσω ΑΡΥΣ ,σ αυτη τη περιπτωση η αιτηση γινεται τηλεφωνικα αλλα δεν παιρνεις δωρο.. για φαντασου να πληρωνε η χολ επι 3 μηνες το παγιο της adsl σου στον οτε.

@ ADSLgr.com All rights reserved.