PDA

Επιστροφή στο Forum : Baudtec open ports on bautec



syph3rman
28-06-08, 00:07
Λοιπον παιδια για σας ειναι το πρωτο μου ποστ γιαυτο και θελω να ρωτησω κατι...Θελω να ανοιξω counter-strike server και καθε φορα που μπαινω με λεει(net_sendPacket error:no error)αυτο μου ειπαν οτι λυνετε μονο αν ανοιξω ports στο router μου το οποιο ειναι μαρκας Bautec.Και το θεμα ειναι οτι δεν ξερω να ανοιγω ports...:(θα μπορουσε κανεισ να βοηθήσει?
Ευχαριστω εκ τον προτέρων...αν γινετε αναλιτικα:D

dimkord
28-06-08, 14:19
http://www.portforward.com/english/routers/port_forwarding/Baudtec/TW263R4-A0/Utorrent.htm

η διαδικασια ειναι απλη. προσεξε μονο να απενεργοποιησεις το spi στο andvanced setup

syph3rman
28-06-08, 22:05
thnx bro:D alla egw thelw gia counter strike oxi utorrent:D

Συνεταιράκος
02-07-08, 13:44
Αδερφέ η διαδικασία είναι παρόμοια, ψάξε να βρεις ποιες πόρτες πρέπει να ανοίξεις.

ΥΓ, Σε παρακαλώ να γράφεις ελληνικά.

Ευχαριστώ πολύ

zoltarr
21-02-09, 05:57
παιδια αν μπορειτε βοηθηστε... Θελω να ανοιξω ports στο router μου για να παιξω ενα on line game. Einai SAGEM Fast 1500WG. Ας μου πει καποιος τι κανω. Δεν ξερω τιποτα απο αυτα.......

DeSouLeo
19-09-09, 14:32
αμην....βρηκα πως να ανοιξω ports....thx guyz



keep it up ;)

kimilover
21-07-10, 16:31
ρε παιδια εχω προβλλιμα ενω παω στιν ιστοσελιδα portforwanting και ακολουθω τις πληροφοριες παω να ανοιξω τον server mou sto counter strike και δεν μπορει να μπει κανεισ plz οποιοσ το εχει κανει ασ μου πει και εμενα το modem μου ειναι baudtec

@ ADSLgr.com All rights reserved.