PDA

Επιστροφή στο Forum : PPPoE Error Απο χθες ΝΟ internet



forzageol
29-06-08, 17:53
Καλησπέρα,

Από χθες βράδυ χωρίς internet στον Γέρακα, καλό το Τεχνική Τμήμα και ακούω το "κουφό" ότι ο Πειραιάς είναι χωρίς internet....

Γιατί δηλαδή εγώ έχω???? (πάλι καλά που παίζει dial up από ISDN)

Ούτε κουβέντα για εκτιμώμενο χρόνο αποκατάστασης....

Άλλες περιοχές με πρόβλημα?

guzel
29-06-08, 17:57
υπαρχει γενικο προβλημα στις περιοχες: γερακας παληνη κορωπη παιανια

forzageol
29-06-08, 18:09
υπαρχει γενικο προβλημα στις περιοχες: γερακας παληνη κορωπη παιανια

Να υποθέσω ότι αφού μας ειδοποίησαν τώρα μας περιποιούνται?

"Ανακοίνωση Εργασιών Συντήρησης - Αττική (25/6/2008)


Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι από το Σάββατο 28 Ιουνίου 2008 μέχρι και την Τετάρτη 9 Ιουλίου 2008 από τη 01:00 μέχρι τις 06:00 θα πραγματοποιηθούν προγραμματισμένες εργασίες συντήρησης στο δίκτυο της hellas online.
Οι παραπάνω εργασίες ενδέχεται να προκαλέσουν ολιγόλεπτες διακοπές σε συνδρομητές adsl internet και double-play σε περιοχές της Αττικής."

Μάλλον Σ...ά τα έχουν κάνει.

Συμβαίνει το καταλαβαίνω αλλά για τόσες ώρες σε άλλες εταιρείες και υπηρεσίες θα είχε κινητοποιηθεί όλος ο κόσμος, εδώ αμφιβάλω --- ίσως βέβαια να είμαι κα άδικος, θα περιμένω έστω ένα email που θα λέει sorry και για ποιό λόγο.

guzel
29-06-08, 18:37
Συμβαίνει το καταλαβαίνω αλλά για τόσες ώρες σε άλλες εταιρείες και υπηρεσίες θα είχε κινητοποιηθεί όλος ο κόσμος, εδώ αμφιβάλω --- ίσως βέβαια να είμαι κα άδικος, θα περιμένω έστω ένα email που θα λέει sorry και για ποιό λόγο.

για να μην ξεχναμε:
"Περισσότεροι από 2.300.000 χρήστες του Ιντερνετ βγήκαν εκτός Δικτύου ή σερφάριζαν με τεράστια καθυστέρηση, μετά τη διπλή βλάβη που σημειώθηκε στο κεντρικό δίκτυο οπτικής ίνας του ΟΤΕ στο Χιλιομόδι Κορινθίας και το Κάστρο Βοιωτίας. "

αυτα συμβαινουν κ θα συμβαινουν. απλα υπομονη

@ ADSLgr.com All rights reserved.