PDA

Επιστροφή στο Forum : Ιδιόκτητο δίκτυο Tellas στη Βέροια



manoz
02-05-08, 12:24
Είναι διαθέσιμο εδώ και λίγο καιρό τώρα.
Έβαλε κανείς;
Έκανε αίτηση κανείς;
Ενεργοποιήθηκε κανείς;
Εντυπώσεις....;

Είμαι μεταξύ Tellas και Forthnet, γι' αυτό και ρωτάω...:hmm:

v_zalmas
02-05-08, 23:43
"τελλας" φιλε μου...ρίξε μια ματια στο forum τις "τελλας" και μιας στις forthnet....
λίγοι είναι που έχουν μεγάλα προβλήματα
+ ότι η "τελλας" έχει 1 χρόνο περισσότερη εμπειρία από forthnet
+ ότι την ανέλαβε πλήρως η wind
+ άψογη ποιότητα ήχου
+ καλύτερο support
+ καλύτερο πακέτο (κλήσεις σε κινητά και 38 διεθνείς προορισμούς απεριόριστα αστικά υπεραστικά)
+ με 2.9 το μηνα για 1 χρόνο παίρνεις το best of the best modem speedtouch 585
+ ότι είναι η μονη με ταχύτητες που φτάνουν την ονομαστική(από ότι βλέπω αντέχει η γραμμή σου)

sdikr
02-05-08, 23:49
"τελλας" φιλε μου...ρίξε μια ματια στο forum τις "τελλας" και μιας στις forthnet....
λίγοι είναι που έχουν μεγάλα προβλήματα
+ ότι η "τελλας" έχει 1 χρόνο περισσότερη εμπειρία από forthnet
+ ότι την ανέλαβε πλήρως η wind
+ άψογη ποιότητα ήχου
+ καλύτερο support
+ καλύτερο πακέτο (κλήσεις σε κινητά και 38 διεθνείς προορισμούς απεριόριστα αστικά υπεραστικά)
+ με 2.9 το μηνα για 1 χρόνο παίρνεις το best of the best modem speedtouch 585
+ ότι είναι η μονη με ταχύτητες που φτάνουν την ονομαστική(από ότι βλέπω αντέχει η γραμμή σου)

Οταν εβάλε διεθνείς η forthnet η τελλας εκάνε τον κινέζο
οτάν η forthnet εβάλε εως 24 η τελλάς ακόμα κάνει τον κινέζο

pan82
03-05-08, 06:06
+ με 2.9 το μηνα για 1 χρόνο παίρνεις το best of the best modem speedtouch 585


Πάει αυτό η τελλάς σταμάτησε τη παροχή του speedtouch και δίνει πλέον ένα ασύρματο της d-link. Aντι να κόψουν το αθλιο speedstream σταμάτησαν το θρυλικό speedtouch

kourkos
15-05-08, 09:26
καλημερα σας

τι εγινε ξερει κανεις απο Βεροια πως παει η Τελλας στην βεροια ;

γιατι εκανα μια αναζητηση να δω αν υποστηρίζει απο το σαιτ τους http://www.tellas.gr/ ( καιρος ειτανε να το αλαξουνε ) και δειχνει οτι εχει προσβαση στο δικτυο τους


Απόκτησέ το Τώρα
Το Tellas Double Play είναι διαθέσιμο στην περιοχή σας, αποκτήστε το Double Play που σας ταιριάζει τώρα:

Kατεβάστε όλα τα απαραίτητα έγγραφα και οδηγίες. Κάντε κλικ εδώ.

thman
21-05-08, 08:17
Λετε να ειναι καλυτερα απο την φορθ?

thman
30-05-08, 15:59
Κανενας ακομα?

johnvam
30-05-08, 16:12
Κοίτα την υπογραφή μου...

thman
31-05-08, 12:24
Δεν εισαι Βεροια ομως φιλε... Για Βεροια μιλαμε....

manos1133
24-06-08, 17:32
Φίλοι μου έχω tellas από 18 Απρ 08, από ταχύτητα έχω 12άρα και κατεβάζω με 1,25 όμως από σταθερή τηλεφωνία έχω κάποια προβληματακια

Soulis1968
30-06-08, 02:01
Έχω κάνει αίτηση στην Τελλάς πριν 2 εβδομάδες και είμαι σε αναμονή. Μήπως είναι κανείς άλλος στην Βέροια που να έχει πάει στην Τελλάς; Έτσι για να μοιράζουμε τις εμπειρίες μας...:hmm:

ace1774
01-07-08, 16:39
O πατερας μου.Μαρκου Μποτσαρη αλλα ακομα περιμενει.Το καταστημα Wind της Βεροιας ειναι στον κοσμο του.Του ειπα του πατερα μου να παει να αλλαξει τι router θα του δωσουν και του ειπαν οτι θα χρειαστει να ξανακανει αιτηση δεν παιζονται

manos1133
03-07-08, 15:41
Φίλοι μου έχω tellas από 18 Απρ 08, από ταχύτητα έχω 12άρα και κατεβάζω με 1,25 όμως από σταθερή τηλεφωνία έχω κάποια προβληματακια

:oneup:τα προβλήματα μου στη σταθερή τηλεφωνία πρέπει να τελείωσαν. Η περιοχή μου είναι πάνω από το αρχαιολ. μουσείο

@ ADSLgr.com All rights reserved.