PDA

Επιστροφή στο Forum : Ξένες σειρές online



ThanasisTheGreat
01-07-08, 14:30
λοιπον guys προσπαθώ να βρώ ξένες σειρές Online αλλα τίποτα. Μήπως έχετε τιποτα να μου προτείνετε?:hmm:
συγκεκριμένα χάχνω για την σειρά Hannah Montana η οποια προβάλετε από το Disney Channel.
Ευχαριστώ.

P.s να είναι free please

euri
01-07-08, 14:41
λοιπον guys προσπαθώ να βρώ ξένες σειρές Online αλλα τίποτα. Μήπως έχετε τιποτα να μου προτείνετε?:hmm:
συγκεκριμένα χάχνω για την σειρά Hannah Montana η οποια προβάλετε από το Disney Channel.
Ευχαριστώ.

P.s να είναι free please

Free και copyrighted υλικό σπάνια συμβαδίζουν. Οπότε δύσκολα να βρεις κάτι που να είναι νόμιμο.

ThanasisTheGreat
01-07-08, 14:51
στη σελίδα της disney μπορείσ να τα δεις αλλα μόνο ανα είσαι απο αμερική υπαρχει περίπτωση να τη ξεγελάσω?

euri
01-07-08, 14:56
Δεν ξέρω.

Προσοχή όμως, διότι

Απαγορεύονται αυστηρά τα μηνύματα σχετικά με παράνομο λογισμικό ή μεθόδους εξουδετέρωσης της προστασίας λογισμικού (Crack, Serial, Key Generator) καθώς και συνδέσμους (links) για ιστοσελίδες με τέτοιο περιεχόμενο, καθώς και μηνύματα που περιγράφουν μη νόμιμες πράξεις ή προτρέπουν σε αυτές.

:)

ThanasisTheGreat
01-07-08, 15:01
Το limewire δεν εγκαθιστάται στον υπολογιστή μου. τι φταίει?

zartman
01-07-08, 15:08
μάλλον δεν πρόσεξες το μήνυμα του euri...

ghbgr
01-07-08, 15:09
πραγματικά free σειρούλες έχω βρει μονο σε anime και συγκεκριμμένα από το www.animeclipse.com

στο forum δεν μπορεί να γίνει οποιαδήποτε αναφορά (για downloading) σε σειρές που προστατεύονται απο πνευματικά δικαιώματα.

@ ADSLgr.com All rights reserved.