PDA

Επιστροφή στο Forum : Πρόβλημα με πιστωτική κάρτα



psyxakias
09-10-03, 20:54
Καλησπέρα,

Θα ήθελα να ενημερώσω τους μελλοντικούς "FORTHnet DSLάδες" ότι αν τους παρουσιαστεί πρόβλημα με MasterCard (δε ξέρω για VISA) πιστωτική της Εθνικής Τράπεζας και τους λέει οτι δεν την δέχεται να επικοινωνήσουν με το Τμήμα Πωλήσεων της FORTHnet (800 11 - 38888) και να μιλήσουν με την υπεύθυνη του e-shop.

Παρουσιάστηκε σε ένα φίλο σήμερα, επικοινώνησα με την κυρία Φλαμπούρη Ματίνα που είναι η υπεύθυνη για το e-shop που πρεπεί να τονίσω ότι με εξυπηρέτησε άψογα. Μου έστειλε την αίτηση με e-mail σε ΛΙΓΟΤΕΡΟ από 1 λεπτο και όταν την έστειλα πίσω συμπληρωμένη, ενεργοποιήθηκε σε 4-5 λεπτά.

Το ίδιο ακριβώς είχει συμβεί σε ένα φίλο πριν 10 ημέρες πάλι με πιστωτική της Εθνικής.

Και φυσικά το πρόβλημα πρέπει να είναι από την Εθνική Τράπεζα ή από τον merchant που συνεργάζεται η FORTHnet.

Τέλος έδω έχω ανεβάσει την αίτηση που μου έστειλε η κα Φλαμπούρη: http://www.psyxakias.com/forthnet-aitisi.zip

Aν και θα ήταν πάντα καλύτερο να σας την δίνει ο ISP γιατί μπορεί να γίνουν αλλαγές (με ένα e-mail στο internet-sales@forthnet.gr θα σας την στείλουν το συντομότερο δυνατό).

Ευχαριστώ.

@ ADSLgr.com All rights reserved.