PDA

Επιστροφή στο Forum : internet μεσω wind plus και non stop, internet,wind plus



dim12
05-07-08, 19:53
παιδια εχω διαβασει πολλα αρθρα για το πως μπορουμε να συνδεθουμε στο ιντερνετ στο λαπτοπ μας μεσω ενος κινητου και wind plus.ωστοσο θα ηθελα να μου πειτε αν γινεται τι πρεπει να κανω μιας και οτι εχω βρει ειναι αρκετα παλια αρθρα.επισης εχω καποιες αποριες.
1)η συνδεση του πσ με το κινητο γινεται ναναι μεσω υπερυρθρων?χρειαζονται εξτρα ρυθμισεις?
2)υπαρχει καποιος περιορισμος στο κινητο που μπορω να χρησιμοποιησω?(πχ με sony ericson k220i γινεται τπτ?)
γενικα οτι εχετε για το "κολπακι".thanks

silkakos
28-08-08, 22:15
Σου απάντησε κανείς; Με ενδιαφέρει κι εμένα...

dim12
28-08-08, 22:34
οχι φιλε μου.βρηκα στο myphone.gr καποιες πληροφοριες κτλ αρκετες βεβαια αλλα δε καταφερα πολλα μαλλον επειδη δεν εχω τα καταλληλα εργαλεια(κινητο,συνδεσιμοτητα κτλ).με αναζητηση κατι βρισκεις.αν το καταφερεις please κανε post εδω καμια πληροφορια.ευχαριστω

21century
02-09-08, 11:05
ΤΟ είχα δοκιμάσει με το Ν73 μου αλλά πρέπει να βάλεις στο φορητό σου τον όπερα που ειναι ελαφρύτερος πλοηγός. Παράληλλα δουλεύει μόνο μεσω του nokia pc suite για αρκετά μοντέλα της Νόκια όπου ουσιαστικά το μόντεμ του κινητού με το wind plaus κάνει pairing με τον φορητό. Το αρχείο με τις οδηγίες το έχω αν θες στειλε μειλ να το στείλω...

@ ADSLgr.com All rights reserved.