PDA

Επιστροφή στο Forum : please help με σύνδεση



pern112
01-10-05, 21:13
εχω το εξης προβλημα. Εχω κανονικα μια συνδεση οτενετ και μπαινω τωρα με αυτην .Ενεργοποιησα σημερα το απογευμα την συνδεση hol αλλα δεν μπορω να μπω με τιποτα!Βασικα αλλαζω username και pass στην συνδεση μου, κανω συνδεση στην hol αλλα οταν κανει registering in the network μου βγαζει error 733 tcp/ip adjust protocol in this computer!Οταν φτιαξω μια καινουργια συνδεση με ονομα hol παλι τα ιδια!ΜΙλησα με τεχνικο και δεν ξερει!(ειναι και σαββατο βραδυ).ΜΟυ ειπε παντως οτι τα settings modem vpi 8 vci 35 pppoatm ειναι μια χαρα. Εχω ενα eircsson usb.Τι μπορει να φταιει?Ειναι δυνατον με τις υπαρχουσες ρυθμισεις να μπαινω οτενετ και να μην μπορω να μπω hol?Και το βασικο δεν ειναι οτι δεν μπαινω γιατι αναγνωριζει κωδικο και ονομα, ειναι οτι μετα δεν με βαζει!
Στις ιδιοτητες του tcp/ip ειναι ολα αυτοματα.

sdikr
01-10-05, 21:41
πως βάζεις το όνομα χρήστη, κωδικό;

pern112
01-10-05, 21:43
hol:...@adsl.gr
kai pass
δεν εχει προβλημα σε αυτα γιατι με αφηνει να μπω, περνα το σταδιο που κανει verifying μετα που κανει registering in the network μου βγαζει το προβλημα

sdikr
01-10-05, 21:49
τότε θα πρέπει να πας στις ρυθμίσεις του connection και να κάνεις unceck το register on network

pern112
01-10-05, 21:53
που το γραφει αυτο?εχω χρ
και γιατι με ακριβως τις ιδιες ρυθμισεις μπαινω οτενετ?

@ ADSLgr.com All rights reserved.