PDA

Επιστροφή στο Forum : Πληροφορίες για το Corfu Shop



Σελίδες : [1] 2

sataNik
07-07-08, 12:21
Θα εκτιμούσα μαρτυρίες από άτομα που έχουν αγοράσει από το άνωθι site.

sataNik
09-07-08, 12:14
Κανείς δεν αγόρασε; Δεν μπορώ να βρώ reports πουθενά... :(

sataNik
25-07-08, 01:12
Αν σε 2 μέρες δεν απαντήσει κανείς, παρακαλώ τους admins να το λοκάρουνε. :what:

Yan0waR
25-07-08, 15:55
Παρηγγειλα την παρασκευη ενα macbook μου ειπε 4αρτη- 5η θα το εχω και τωρα παρασκευη κι ακομη περιμενω.Να δουμε...

delta
28-07-08, 10:33
Τι εγινε σου ηρθε?

Jojos170304
28-07-08, 23:50
Με ενδιαφέρει κ εμένα εάν υπάρχει κάποιο feedback

teorid
29-07-08, 16:21
Κανενα νεο;

Jojos170304
29-07-08, 20:02
Παρήγγειλα μέσω του site τους μία οθόνη samsung 22άρα την προηγούμενη εβδομάδα. Οπως αναφέρει το site τους, περίμενα επιβεβαιωτικό mail για την παραγγελία κ αφού τους είχα δώσει πλήρη στοιχεία τιμολόγησης τους είχα ζητήσει να επικοινωνήσουν μαζί μου για να με ενημερώσουν για τον τρόπο πληρωμής κ την ημέρα παράδοσης. Αντ' αυτού μόλις πριν από λίγο έλαβα ένα mail που έλεγε ότι η παραγγελία μου ακυρώθηκε. Δυο τρεις φορές που προσπάθησα να τους πάρω τηλ, έβγαινε μόνο τηλεφωνητής. Επίσης κατά το τσεκ του αριθμού τους με το whitepages βγαίνει ότι ανήκει σε κάποια ruxandra και όχι σε κάποια εταιρεία.

Εγώ θα συνιστούσα ΠΡΟΣΟΧΗ!!!

customer
29-07-08, 20:27
Επίσης κατά το τσεκ του αριθμού τους με το whitepages βγαίνει ότι ανήκει σε κάποια ruxandra και όχι σε κάποια εταιρεία.

Εγώ θα συνιστούσα ΠΡΟΣΟΧΗ!!!

Για την ακρίβεια ....Critescu Ruxandra

delta
03-08-08, 14:23
Εγω τους ζητησα να μου δωσουν τα φορολογικα στοιχεια τους, και αρνηθηκαν.Προσοχη προσοχη, μου φαινεται εταιρια φαντασμα.Καποια μερα θα την "κανει".

Yan0waR
06-08-08, 14:32
Λοιπον εγω την ακυρωσα την παραγγελια αφου με ξανακοροιδεψαν οτι και καλα τους γυρισε πισω και θα το ξαναστελναν και ζητησα να μου επιστρεψουν τα χρηματα πραγμα το οποιο δεν εχουν κανει ακομα ενω ειχαν πει πως θα τα εβαζαν την 2ερα.
Ελπιζω να μη χρειαστει να παει παραπερα το θεμα γιατι πραγματικα η μεχρι τωρα συμπεριφορα τους μυριζει απατεωνια.

savids
07-08-08, 21:52
Ωχχχ!

καλά κι εσύ προπλήρωσες το λαπτοπ;;;;;;; Είναι δυνατόν; Μόνο με αντικαταβολή! ΜΟΝΟ!:nono:
Τώρα χλωμό σε κόβω....:scared:

Yan0waR
08-08-08, 14:30
Ενταξει μου εστειλε επιταγη με τα χρηματα και τωρα γραφω απο το καινουργιο μου macbook!!!

ΛΑΖΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
11-08-08, 10:36
Καλή σας ημέρα!
Έχω συμβάν πρόσφατο. Στις 17/ Ιουλ 2008 έκανα παραγγελία τηλεόραση που υποτίθεται θα έρχονταν σε 3 εργάσιμες και βεβαίως για να γίνει η παραγγελία πρέπει να καταθέσεις και τα χρήματα. Τα κατάθεσα και η τηλεόραση δεν ερχόταν. Τους πήρα τηλέφωνο και δεν ξέρανε τι γίνεται ...! Λες και τους μίλαγα για αστρολογία. κατσε να δω ... φυγανε οι 32 αρες.. εχουμε στοκ στη αποθηκη .... κ.λ.π Επειδή έφευγα διακοπές τους είπα πότε θα έρθει η τηλεόραση για να έχω κάποιον να περιμένει . Αυτό τελικά όπως κατάλαβα που τους ενδιέφερε δεν ήταν να με τρενάρουν μέχρι να έρθει η τηλεόραση,(γιατι τηλεοραση ποτε δεν θα ερχονταν και ειδικα με τετοια τιμη) αλλά να κρατήσουν όσο περισσότερο γίνεται τα χρήματα στην Τράπεζα. Όταν τελικά άρχισα να πιέζω μου λέει εντάξει κύριε θα σου επιστρέψουμε τα χρήματα και τελείωσε. Τελικά τα χρήματα μου τα βάλανε στις 31/7/2008. Τσάμπα τόκοι ..... Φανταστείτε απ τον καθένα τοσα λεφτά!
Και απ ότι κατάλαβα δεν υπάρχει άλλος στην δήθεν εταιρεία αλλά ο ίδιος παρίστανε διάφορα πρόσωπα. Μήπως έχει να προτείνει κανείς που πρέπει να κάνω καταγγελία ;

ownagE_
11-08-08, 10:40
Κάνε μία καταγγελία στο www.inka.gr

savids
16-08-08, 11:50
ιδιοκτήτης του Corfu Shop είσαι; :twisted:

crypter
16-08-08, 12:51
corfu-bot ολε :p:rolleyes:

chimaros
16-08-08, 13:39
ιδιοκτήτης του Corfu Shop είσαι; :twisted:

Mα πως σου μπηκε αυτή η ιδέα;;; :rofl:

A_gamer
17-08-08, 11:18
ΕΜΕΝΑ ΠΑΝΤΩΣ ΜΟΥ ΤΟ ΕΣΤΕΙΛΑΝ ΑΜΕΣΩΣ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ....
ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΑΛΛΟΣ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΟΙ ΜΕΓΑΛΟΙ....

........Auto merged post: PILOT172 πρόσθεσε 3 λεπτά και 54 δευτερόλεπτα αργότερα ........

ΠΟΛΥ ΚΑΧΥΠΟΨΙΑ.......
CRISTESCU ΕΙΝΑΙ Η ΙΔΙΟΚΤΗΤΡΙΑ ΤΟΥ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΛΕΕΙ ΑΛΛΩΣΤΕ ΚΑΙ ΣΤΟ SITE ΔΙΠΛΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΡΙΘΜΟ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥ...
ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΣ ΚΑΙ ΘΑ ΞΑΝΑ - ΑΓΟΑΡΑΣΩ ΓΙΑΤΙ ΟΙ ΤΙΜΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΙΧΤΕΣ..

:spam: :spam:

savids
17-08-08, 11:26
ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΑΛΛΟΣ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΟΙ ΜΕΓΑΛΟΙ....


δουλεύουν όλοι όταν είναι σωστοί.;)

*εγώ ψωνίζω από πολλούς μικρούς.

PILOT172
17-08-08, 12:00
ΜΠΑ ΠΟΥ ΤΕΤΟΙΑ ΤΥΧΗ :)

ΑΠΛΑ ΕΝΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΣ ΠΕΛΑΤΗΣ............

savids
17-08-08, 12:07
ναι μας έπεισες....

εγγραφή 16/8 και πρώτο μήνυμα εδώ μέσα ...δεν είμαστε τόσο χαζοί. Μην παίζεις με την νοημοσύνη μας, δεν σε βοηθά στην φήμη του καταστήματος σου.

PILOT172
17-08-08, 12:07
Παρηγγειλα την παρασκευη ενα macbook μου ειπε 4αρτη- 5η θα το εχω και τωρα παρασκευη κι ακομη περιμενω.Να δουμε...

ΕΜΕΝΑ ΠΑΝΤΩΣ ΜΟΥ ΤΟ ΕΣΤΕΙΛΑΝ ΑΜΕΣΩΣ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ....
ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΑΛΛΟΣ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΟΙ ΜΕΓΑΛΟΙ....

crypter
17-08-08, 12:08
ΕΜΕΝΑ ΠΑΝΤΩΣ ΜΟΥ ΤΟ ΕΣΤΕΙΛΑΝ ΑΜΕΣΩΣ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ....
ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΑΛΛΟΣ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΟΙ ΜΕΓΑΛΟΙ....
λολ ακομα και αυτο copy/paste; :p
υ.γ. προσπαθησε να μην γραφεις με κεφαλαια για να εισαι πιο ευαναγνωστος :p

PILOT172
17-08-08, 12:09
ναι μας έπεισες....

εγγραφή 16/8 και πρώτο μήνυμα εδώ μέσα ...δεν είμαστε τόσο χαζοί. Μην παίζεις με την νοημοσύνη μας, δεν σε βοηθά στην φήμη του καταστήματος σου.

ΕΣΥ ΠΟΙΟ eshop ΕΧΕΙΣ......??

savids
17-08-08, 12:16
ΕΣΥ ΠΟΙΟ eshop ΕΧΕΙΣ......??

www.ypostirizo-to-magazi-mou.gr :rofl:

kostantis
17-08-08, 12:20
Συρμα ρε....ιδιοκτητης του corfu shop ο παραπανω...:p

Jsone
17-08-08, 12:37
ΕΜΕΝΑ ΠΑΝΤΩΣ ΜΟΥ ΤΟ ΕΣΤΕΙΛΑΝ ΑΜΕΣΩΣ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ....
ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΑΛΛΟΣ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΟΙ ΜΕΓΑΛΟΙ....

........Auto merged post: PILOT172 πρόσθεσε 3 λεπτά και 54 δευτερόλεπτα αργότερα ........

ΠΟΛΥ ΚΑΧΥΠΟΨΙΑ.......
CRISTESCU ΕΙΝΑΙ Η ΙΔΙΟΚΤΗΤΡΙΑ ΤΟΥ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΛΕΕΙ ΑΛΛΩΣΤΕ ΚΑΙ ΣΤΟ SITE ΔΙΠΛΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΡΙΘΜΟ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥ...
ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΣ ΚΑΙ ΘΑ ΞΑΝΑ - ΑΓΟΑΡΑΣΩ ΓΙΑΤΙ ΟΙ ΤΙΜΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΙΧΤΕΣ..

http://www.insomnia.gr/forum/showthread.php?t=262587


ΕΧΩ ΑΓΟΡΑΣΕΙ ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΕΝΑ LAPTOP ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΡΕΛΑΒΑ ΣΕ 3-4 ΜΕΡΕΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΟΙΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ESHOP ΣΑΣ ΤΟ ΣΥΝΙΣΤΩ ..


Can you say "Κράχτης"? :rofl:

gkimonas
17-08-08, 12:56
:oops: Με συγχωρείτε ρε παιδιά, διαβάζω τα προηγούμενα μηνύματα σας αλλά δεν μπορώ να εστιάσω το πρόβλημα σας με το συγκεκριμένο κατάστημα...

Αρκετά ερασιτεχνικό μου φαίνεται πάντως...:hmm:

hammer21
17-08-08, 14:04
Αρκετά ερασιτεχνικό μου φαίνεται πάντως...
Σωστα αρκει να διαβασεις την δημοσκοπηση.Πολυ κατανοητη.Ουτε σημειωσεις απο τη σχολη να ητανε:rofl:

kostantis
17-08-08, 16:58
Σωστα αρκει να διαβασεις την δημοσκοπηση.Πολυ κατανοητη.Ουτε σημειωσεις απο τη σχολη να ητανε:rofl:

Τωρα ειδα και γω την δημοσκοπηση...:rofl::rofl::rofl::rofl: Τραγικη....

ownagE_
17-08-08, 17:11
Βρείτε τη διαφορά

http://www.corfu-shop.gr/index.php?option=com_content&task=view&id=12&Itemid=25

http://www.e-shop.gr/how_return.phtml

:rofl:

nnn
17-08-08, 17:21
Άραγε τα νερά της Κέρκυρας είναι κρύα ? :whistle:

Mouse Potato
17-08-08, 17:22
Βρείτε τη διαφορά

http://www.corfu-shop.gr/index.php?option=com_content&task=view&id=12&Itemid=25

http://www.e-shop.gr/how_return.phtml

:rofl:

:rofl::rofl::lol::lol::lol:

kostantis
17-08-08, 18:55
:rofl::rofl::lol::lol::lol:

:rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

........Auto merged post: kostantis πρόσθεσε 91 λεπτά και 45 δευτερόλεπτα αργότερα ........

Βρειτε την διαφορα στην περιγραφη του προιοντος...

http://www.corfu-shop.gr/index.php?page=shop.product_details&flypage=shop.flypage&product_id=52&category_id=9&manufacturer_id=0&option=com_virtuemart&Itemid=26

http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.926020

Και ολα τα υπολοιπα...copy paste απο το e-shop:rofl::rofl::allcards

Mouse Potato
17-08-08, 19:00
Είναι προφανές ότι μιλάμε για αντιγραφή. Μέχρι και η εικόνα είναι ακριβώς ίδιας ανάλυσης, ιδίου μεγέθους. Μόνο το όνομα αλλάζει... Που ακριβώς πρέπει να εστιάζουμε όμως; Στο προϊόν και τις υπηρεσίες που προσφέρει το συγκεκριμένο eμαγαζί

kostantis
17-08-08, 19:24
Είναι προφανές ότι μιλάμε για αντιγραφή. Μέχρι και η εικόνα είναι ακριβώς ίδιας ανάλυσης, ιδίου μεγέθους. Μόνο το όνομα αλλάζει... Που ακριβώς πρέπει να εστιάζουμε όμως; Στο προϊόν και τις υπηρεσίες που προσφέρει το συγκεκριμένο eμαγαζί

Αφου δεν αντεγραψε και αυτο(© 2000-2008 E-SHOP.GR Α.Ε.) κατω κατω παλι καλα...:p

hammer21
17-08-08, 19:39
Είναι προφανές ότι μιλάμε για αντιγραφή. Μέχρι και η εικόνα είναι ακριβώς ίδιας ανάλυσης, ιδίου μεγέθους. Μόνο το όνομα αλλάζει... Που ακριβώς πρέπει να εστιάζουμε όμως; Στο προϊόν και τις υπηρεσίες που προσφέρει το συγκεκριμένο eμαγαζί

Εκανες δεξι κλικ να δεις αν λεει σε καποια επιλογη "Φραγη εικονων απο es-shop.gr ":rofl::rofl::p

Ο πιλοτος μαλλον πεταει για Αυστραλια τωρα:whistle:

Jsone
17-08-08, 20:36
Ο πιλότος μάλλον πήγε για banιο (έχει και καύσωνα σήμερα...) :lol:

sdikr
17-08-08, 22:51
Ο πιλότος μάλλον πήγε για banιο (έχει και καύσωνα σήμερα...) :lol:

Μα εδώ είμαστε για να κάνουμε τον κόσμο να Νιώσει καλύτερα :twisted:

Δεν μου πάει η καρδιά να το κλειδώσω :vava:

hammer21
18-08-08, 00:27
Ο πιλότος μάλλον πήγε για banιο (έχει και καύσωνα σήμερα...) :lol:


Οντως δεν το προσεξα.Ειπα και εγω τετοια σχολια καναμε και τα αφησε ετσι να περασουν:lol::lol:

gkimonas
18-08-08, 01:23
Τελικά το template τους είναι πολύ αντιγραφή. :lol:

ούτε κάποιες βασικές λειτουργίες του joomla δεν έχουν βγάλει. :p

blugosi
18-08-08, 10:58
Ο πιλότος μάλλον πήγε για banιο (έχει και καύσωνα σήμερα...) :lol:

Και εντελώς συμπτωματικά, στην πρώτη σελίδα του σάιτ υπάρχει φάτσα κάρτα διαφήμιση σχολής πιλότων
:lol::lol::lol::lol:
Πάντως το θέμα με το skroutz είναι ότι μάλλον δεν είναι ιδιαίτερα αυστηροί στην επιλογή των εταιρειών που παρουσιάζουν...
Πριν τα Χριστούγεννα είχα παραγγείλλει μία τηλεόραση από το hardshop, βασισμένος στην τιμή που έβγαλε το skroutz, και ευτυχώς που δεν είχα προπληρώσει γιατί έφτασε ένα κουτί ανοιγμένο - ξανακλεισμένο με τηλεόραση άλλη από αυτή που είχα παραγγείλλει. Φυσικά έφυγε πίσω με το ίδιο φορτηγό...

Το ανέφερα στο skroutz, με ευχαρίστησαν πολύ ευγενικά και με διαβεβαίωσαν ότι θα παρακολουθήσουν το συγκεκριμένο μαγαζί, αλλά σαν καταναλωτής δεν είδα όύτε να μπαίνει κάποια σημείωση ούτε τίποτα....AFAIK, μπορεί να έχουν γίνει κι άλλες καταγγελίες για αυτό η άλλα μαγαζιά αλλά αυτό δε φαίνεται πουθενά...:hmm:
Γι αυτό,κι επειδή δεν έxω την τύχη του Gastone και δε θέλω να την αισθάνομαι σαν τον Goofy, δεν ξανα-αγόρασα από τα μαγαζιά που φέρονται πιο φθηνά μέσω Skroutz ;)

bail77
18-08-08, 11:19
Βρείτε τη διαφορά

http://www.corfu-shop.gr/index.php?option=com_content&task=view&id=12&Itemid=25

http://www.e-shop.gr/how_return.phtml

:rofl:

Μπράβο βρε detectives !!! :respekt:
Έτσι να ξεσκεπάζονται σιγά σιγά ! και να τα κλείνουν ! :lock:

29gk
18-08-08, 11:25
Συγνωμη, γιατι δεν το εχω καταλαβει ακομα. Το προβλημα ειναι τα γραφικα, η αντιγραφη και γενικα το στησιμο κι η διακοσμηση μιας σελιδας ενος καταστηματος ή οι τιμες και η αξιοπιστια του ; Τι σημασια εχει αν ειναι αντιγραφη ή με χαλια χρωματα αν δινουν αυτα που υποσχονται ή τι σημασια εχει αν ειναι το καλυτερο σχεδιαστικα του κοσμου και την ιδια στιγμη ειναι απατεωνες ;

Νομιζω ξεφυγαμε σε αχρηστες υπερβολες.... :hmm:

makisathanos
18-08-08, 11:45
Συγνωμη, γιατι δεν το εχω καταλαβει ακομα. Το προβλημα ειναι τα γραφικα, η αντιγραφη και γενικα το στησιμο κι η διακοσμηση μιας σελιδας ενος καταστηματος ή οι τιμες και η αξιοπιστια του ; Τι σημασια εχει αν ειναι αντιγραφη ή με χαλια χρωματα αν δινουν αυτα που υποσχονται ή τι σημασια εχει αν ειναι το καλυτερο σχεδιαστικα του κοσμου και την ιδια στιγμη ειναι απατεωνες ;

Νομιζω ξεφυγαμε σε αχρηστες υπερβολες.... :hmm:

Υπάρχει πρόβλημα με την αντιγραφή και πολύ μεγάλο: Κατ΄αρχήν είναι παράνομο (Copy right το λένε???). Και ένας που κάνει μαϊμουδιές στην πρόσοψη σου δίνει την εντύπωση σοβαρού μαγαζιού που θα του εμπιστευτείς ΛΕΦΤΑ και ΠΡΟΪΟΝΤΑ???

neeklia
18-08-08, 12:03
Συγνωμη, γιατι δεν το εχω καταλαβει ακομα. Το προβλημα ειναι τα γραφικα, η αντιγραφη και γενικα το στησιμο κι η διακοσμηση μιας σελιδας ενος καταστηματος ή οι τιμες και η αξιοπιστια του ; Τι σημασια εχει αν ειναι αντιγραφη ή με χαλια χρωματα αν δινουν αυτα που υποσχονται ή τι σημασια εχει αν ειναι το καλυτερο σχεδιαστικα του κοσμου και την ιδια στιγμη ειναι απατεωνες ;

Νομιζω ξεφυγαμε σε αχρηστες υπερβολες.... :hmm:

Εντάξει, εν μέρει αυτό που λες ισχύει, ωστόσο όταν βλέπεις τέτοιες προχειροδουλειές, αντιγραφές και γενικότερα μια "αρπακολλατζίδικη" νοοτροπία, αυτό σου δημιουργεί βάσιμες υπόνοιες για τον επαγγελματισμό του καταστήματος.

Άλλωστε μην ξεχνάς ότι ουσιαστικά το ένα e-shop έχει ως βασικό πόλο έλξης την ιστοσελίδα του.Άρα όσο πιο καλοσχεδιασμένη, λειτουργική και επαγγελματική είναι, δημιουργεί ένα αίσθημα εμπιστοσύνης και προσελκύει περισσότερους πελάτες. Σε αυτό δεν νομίζω ότι θα διαφωνήσεις...

nikgr
18-08-08, 12:12
Kατ' αρχήν η πρωτη γνώμη που σχηματίζει κανείς για τον ιδιοκτήτη του συγκεκριμένου corfushop που προσπαθεί να διαφημίσει το μαγαζί του προσποιούμενος τον ευχαριστημένο αγοραστη σε διάφορα fora είναι η χειρότερη δυνατή.

"ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΣ ΚΑΙ ΘΑ ΞΑΝΑ - ΑΓΟΑΡΑΣΩ ΓΙΑΤΙ ΟΙ ΤΙΜΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΙΧΤΕΣ.." :haha:rofl::D:biggrin::lol::tongue:

Απο κει και πέρα βλέπω ότι παραγγελίες απο απόσταση δέχονται μόνο αν τις προπληρώσεις.
Και σας ρωτάω εγώ τώρα: θα αγοράζατε ποτέ απο ένα τυχάρπαστο eshop προπληρώνοντας? :nono:

29gk
18-08-08, 12:29
Συνοψιζοντας τα 3 σχολια που ακολουθησαν το δικο μου, ναι εχετε δικηο πως το οπτικο κομματι ειναι παραγοντας που μπορει να αυξησει ή μειωσει την αξιοπιστια αλλα οχι ομως και κρισιμος. Θεωρω πως περισσοτερο κοντα στο νοημα ειναι ο nikgr που μπαινει στα "ψιλα γραμματα". Τους ορους χρησης, τις γραπτες δεσμευσεις που υπαρχουν κι αν υπαρχουν και φυσικα στην αποκριση στην επικοινωνια του πελατη.

Και ναι, παλι, οι απαντησεις σε φορα ή τηλεφωνικα του στυλ του σχολιου του ιδιοκτητη, ειναι επιεικως απαραδεκτες. Μην ξεχνατε ομως, πως εμεις το μονο που κανουμε ειναι να σχολιαζουμε, ενω αυτος υπερασπιζεται τη δουλεια και το εισοδημα του. Με καλη τη πιστη παντοτε κρινω και με ενοχλησε το σχολιο ενος φιλου του στυλ " αντε να κλεινουνε" λες και τρωει απο το ψωμι μας και μας συμφερει σαν καταναλωτες να εχουμε εναλλακτικες μονο τα μαγαζια των 2 - 3 μεγαλων. Αυτα.

chimaros
18-08-08, 13:41
Aν ήθελε να υπερασπιστεί την δουλειά του θα μπορούσε να είχε απαντήσει συγκεκριμένα και επώνυμα στα παράπονα που διατυπώθηκαν για το μαγαζί στην πρώτη σελίδα αυτού του νήματος! :hmm:

@ ADSLgr.com All rights reserved.