PDA

Επιστροφή στο Forum : Vodafone? Βάλτε καλύτερα κανένα conn-x...



armandogr
07-07-08, 17:35
Λοιπόν... 6 μηνάκια στην Vodi-fone και μπούχτησα. Τέλος. Πάπαλα... Γιοκ...
Στην αρχή επέλεξα μόνο τα 500' προς σταθερά. Εκεί που είχα συμφωνήσει κοντά στα 24 ευρώ, αρχίζει ο λογραιασμός και αυξάνετε... 27,5 το ίντερνετ και 10 ευρώ το σταθερό... Πως γίνεται αυτό; Τελικά μου είπαν ότι το πρόγραμμα άλλαξε και ότι με συμφέρει με 35 ευρώ να βάλω τα 1200'. Σκέφτομαι εγώ, με τα τέλη κινητής τηλ. θα πάει στα 37,5. οκ. Καλή η Βόντα, πάντα είχα τηλέφωνο και Ίντερνετ... Χαλάλι. Εε... Το ίντερνετ εδώ και 1 εβδομάδα αποσυγχρονίστηκε. Τους πάιρνω τηλέφωνο, ούτε καν τους ελέγχους δεν άρχισαν. Ήρθε και ο λογαριασμός. 33 ευρώ ΜΟΝΟ το Ίντερνετ και 20 ευρώ το σταθερώ... 53 ευρώ δηλαδή!!!! Αμέσως πήγα στον κοντινότερο συνεργάτη της Forthnet και σε 25 μέρες τελειώνει αυτό το μαρτύριο... Θα βάλω και ένα I-call gr και είμε κομπλέ με 35 ευρώ, απεριόριστα ελληνικά και πάμφθηνα διεθνή τηλεφωνήματα.

Γιατί, άμα είναι να δίνετε 50ευρώ σε vodafone, βάλτε καλύτερα conn-x να έχετε και αξιοπιστία. Εγώ όντας φοιτητής, θέλω να δίνω τα λιγότερα δυνατόν...

Μακριά λοιπόν από Vodafone (και κατα συνέπεια HOL που της παρέχει ίντερνετ)...

guzel
07-07-08, 17:57
:lock:

logosof
08-07-08, 00:27
Λοιπόν... 6 μηνάκια στην Vodi-fone και μπούχτησα. Τέλος. Πάπαλα... Γιοκ...
Στην αρχή επέλεξα μόνο τα 500' προς σταθερά. Εκεί που είχα συμφωνήσει κοντά στα 24 ευρώ, αρχίζει ο λογραιασμός και αυξάνετε... 27,5 το ίντερνετ και 10 ευρώ το σταθερό... Πως γίνεται αυτό; Τελικά μου είπαν ότι το πρόγραμμα άλλαξε και ότι με συμφέρει με 35 ευρώ να βάλω τα 1200'. Σκέφτομαι εγώ, με τα τέλη κινητής τηλ. θα πάει στα 37,5. οκ. Καλή η Βόντα, πάντα είχα τηλέφωνο και Ίντερνετ... Χαλάλι. Εε... Το ίντερνετ εδώ και 1 εβδομάδα αποσυγχρονίστηκε. Τους πάιρνω τηλέφωνο, ούτε καν τους ελέγχους δεν άρχισαν. Ήρθε και ο λογαριασμός. 33 ευρώ ΜΟΝΟ το Ίντερνετ και 20 ευρώ το σταθερώ... 53 ευρώ δηλαδή!!!! Αμέσως πήγα στον κοντινότερο συνεργάτη της Forthnet και σε 25 μέρες τελειώνει αυτό το μαρτύριο... Θα βάλω και ένα I-call gr και είμε κομπλέ με 35 ευρώ, απεριόριστα ελληνικά και πάμφθηνα διεθνή τηλεφωνήματα.

Γιατί, άμα είναι να δίνετε 50ευρώ σε vodafone, βάλτε καλύτερα conn-x να έχετε και αξιοπιστία. Εγώ όντας φοιτητής, θέλω να δίνω τα λιγότερα δυνατόν...

Μακριά λοιπόν από Vodafone (και κατα συνέπεια HOL που της παρέχει ίντερνετ)...

Και καλά κάνεις. Αυτό που τελικά θα καταφέρει η Vodafone αν δεν αλλάξει συνεργαζόμενο πάροχο, θα είναι να χάσει πελάτες και από την κινητή. Ας πρόσεχε

traderman
08-07-08, 12:19
Tωρα εσυ δεν εισαι ικανοποιημενος απο vodafone ,πηγαινεις forthnet και προτεινεις σε εμας το coon-x.
Δηλαδη αλλα αντ'αλλων.
Οσο για τις 25 ημερες μην παιρνεις και ορκο.

Aias
12-07-08, 13:17
Απο τον μονοφθαλμο πηγες στον τυφλο...Ελπιζω να εισαι τυχερος και να μην εχει προβληματα στην ενεργοποιηση.

@ ADSLgr.com All rights reserved.