PDA

Επιστροφή στο Forum : HOL EMAIL



vanels
08-07-08, 10:11
Καλημερα σε ολους,στελνω e-mail στην Hol και δεν ερχετε καθολου!δλδ.
customercare@hol.gr sales@hol.gr support@hol.gr
στελνω καi συννεμενο αρχειο και δεν τους φτανει με τιποτα!βεβαια βαζω και cc στο gmail και ερχετε κανονικα!
Εσεις εχετε προβλημα

theofilos79
08-07-08, 10:27
Καλημερα σε ολους,στελνω e-mail στην Hol και δεν ερχετε καθολου!δλδ.
customercare@hol.gr sales@hol.gr support@hol.gr
στελνω καi συννεμενο αρχειο και δεν τους φτανει με τιποτα!βεβαια βαζω και cc στο gmail και ερχετε κανονικα!
Εσεις εχετε προβλημα

Φίλε γενικά η hol έχει τεράστιο πρόβλημα με τα email. πολλοί αναγκάστηκαν να αλλάξουν email γιατί κάποια δεν τους έφταναν ποτέ και κάποια άλλα με τεράστια καθυστέρηση. Θα μπορούσα να πώ ότι υπολειτουργεί το σύστημά τους. Είναι όμως λίγο περίεργο να μην φτάνει ποτέ το email σου στην hol. να μην πάει μία φορά είναι πολύ πιθανό αλλά να μην πηγαίνει συνέχεια εμένα μου φαίνεται πολύ περίεργο, ειδικά όταν έρχεται στο gmail. Αν σε βολεύει (δεν ξέρω τι στέλνεις ακριβώς) στείλε τους fax όπου εκεί δεν έχουν και πολλές δικαιολογίες να σου πουν ότι δεν το έλαβαν αφού πέρνεις απόδειξη γραπτή.

akilleas
08-07-08, 12:03
Εμένα πάντως μου δουλεύουνε όλα κανονικά. Τουλάχιστον όσες (καμια 20αρια) φορές χρειάστηκε να το χρησιμοποιήσω!!!!
Και στέλνω / λαμβάνω και προς ΗΟΛ / άλλους φίλους!!!

guzel
08-07-08, 12:06
Φίλε γενικά η hol έχει τεράστιο πρόβλημα με τα email. πολλοί αναγκάστηκαν να αλλάξουν email γιατί κάποια δεν τους έφταναν ποτέ και κάποια άλλα με τεράστια καθυστέρηση. Θα μπορούσα να πώ ότι υπολειτουργεί το σύστημά τους. Είναι όμως λίγο περίεργο να μην φτάνει ποτέ το email σου στην hol. να μην πάει μία φορά είναι πολύ πιθανό αλλά να μην πηγαίνει συνέχεια εμένα μου φαίνεται πολύ περίεργο, ειδικά όταν έρχεται στο gmail. Αν σε βολεύει (δεν ξέρω τι στέλνεις ακριβώς) στείλε τους fax όπου εκεί δεν έχουν και πολλές δικαιολογίες να σου πουν ότι δεν το έλαβαν αφού πέρνεις απόδειξη γραπτή.

καμια σχεση, δουλευουν κανονικα

theofilos79
08-07-08, 12:56
καμια σχεση, δουλευουν κανονικα

φίλε guzel αμα ψάξεις λίγο καλύτερα το forum θα δεις ότι πολλοί έχουν παράπονα με το email της hol και βασικά το παραδέχοντε και οι τεχνικοί της αν τους ρωτήσεις.

guzel
08-07-08, 12:58
καθημερινα το χρησιμοποιω.τα προβληματα σπανιζουν

theofilos79
08-07-08, 13:06
καθημερινα το χρησιμοποιω.τα προβληματα σπανιζουν

ίσως να μην ισχύει για μερικούς χρήστες τι να πω. θα κοιτάξω μήπως βρω μία αναφορά που είχε γίνει στο forum και θα δώσω link

........Auto merged post: theofilos79 πρόσθεσε 6 λεπτά και 30 δευτερόλεπτα αργότερα ........

http://www.adslgr.com/forum/showthread.php?p=1948936#post1948936

8anos
21-07-08, 20:06
Καλημερα σε ολους,στελνω e-mail στην Hol και δεν ερχετε καθολου!δλδ.
customercare@hol.gr sales@hol.gr support@hol.gr
στελνω καi συννεμενο αρχειο και δεν τους φτανει με τιποτα!βεβαια βαζω και cc στο gmail και ερχετε κανονικα!
Εσεις εχετε προβλημα

για τα δυο customer και sales το επιβεβαιώνω και εγώ.
Εχω στείλει τρεις φορες τα δικαιολογητικά για DP (δεν βαζω μυαλο :whistle: ) και δεν τα παιρνουν ενω φτανει κανονικά στο mail που βαζω στην κρυφη κοινοποιήση. :down:

Εκανα την αιτηση ηλεκτρονικά στις 09/07, μου ηρθε αμέσως ενα αυτοματοποιημενο μηνυμα :



Αγαπητέ/ή κε/κα

Η αίτηση σας υποβλήθηκε επιτυχώς με αριθμό αναφοράς: web***

Σύντομα θα επικοινωνήσουμε μαζί σας για την παραλαβή των παρακάτω δικαιολογητικών:

* Υπογεγραμμένη αίτηση
* Φωτοτυπία δελτίου ταυτότητας (και τις 2 όψεις) ή διαβατηρίου του κατόχου γραμμής.

Σας ευχαριστούμε που επιλέξατε την hellas online!

Τμήμα Εξυπηρέτησης Πελατών
hellas online


ακόμα περιμένω να επικοινωνησουν μαζι μου....

@ ADSLgr.com All rights reserved.