PDA

Επιστροφή στο Forum : κατασκευη γραμμης?????



triangle
09-07-08, 22:15
Τι θελει να πει ο ποιητης???? Η ενεργοποιηση δεν εχει γινει ακομα και η forthnet μου λεει οτι το τεχνικο της τμημα τους εχει ενημερωσει οτι η γραμμη μου κατασκευαζεται.Τουτεστην .Broadband στην περιοχη μου εχω παντως.Τι να εννοουν????? Την απαντηση αυτη πηρα οταν τους εστειλα email για την αργοπορια της συνδεσης.(εχω κλεισει ενα μηνα).

oidarvt
09-07-08, 22:17
Τι θελει να πει ο ποιητης???? Η ενεργοποιηση δεν εχει γινει ακομα και η forthnet μου λεει οτι το τεχνικο της τμημα τους εχει ενημερωσει οτι η γραμμη μου κατασκευαζεται.Τουτεστην .Broadband στην περιοχη μου εχω παντως.Τι να εννοουν????? Την απαντηση αυτη πηρα οταν τους εστειλα email για την αργοπορια της συνδεσης.(εχω κλεισει ενα μηνα).

Κατασκευη γραμμής , εννοουν ότι δουλευουν με τα σιδεροπρίονα και τα σφυρια , για να φτιάξουν τη γραμμη που θα περναει το τραινο της πληροφορικής.:rofl:

triangle
10-07-08, 22:13
Καλα κρασα δηλ......:clap:

hel
11-07-08, 10:10
Τι θελει να πει ο ποιητης???? Η ενεργοποιηση δεν εχει γινει ακομα και η forthnet μου λεει οτι το τεχνικο της τμημα τους εχει ενημερωσει οτι η γραμμη μου κατασκευαζεται.Τουτεστην .Broadband στην περιοχη μου εχω παντως.Τι να εννοουν????? Την απαντηση αυτη πηρα οταν τους εστειλα email για την αργοπορια της συνδεσης.(εχω κλεισει ενα μηνα).

Κάνε copy paste αυτό που σου λέει στον wizard.

triangle
12-07-08, 12:55
Κάνε copy paste αυτό που σου λέει στον wizard.

Εαν εννοεις την πορεια της αιτησης ειναι στο τελικο σταγιο που λεει οτι ο εξοπλισμος αποστελεται με courier.Οσο για broadband οταν βαζω το νουμερο του τηλεφωνου μου λεει πως εχω.Ασε που δεν ειμαι και μακρια,ετσι και αλλιως.:hmm: Διαθεσιμότητα broadband υπηρεσιών Forthnet 2play & Forthnet ADSL:
Υπάρχει δυνατότητα πρόσβασης στην περιοχή σας.
Αρ. τηλεφώνου: 210 28***** Είδος σύνδεσης: PSTN
Κέντρο: ΝEΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ (NIRA)


Επωφεληθείτε από τις απίθανες προσφορές στις υπηρεσίες Broadband της Forthnet και κερδίστε ταχύτητα, δωρεάν μήνες συνδρομής και ασυναγώνιστες τιμές. Επιλέξτε τώρα Forthnet 2play και συνδεθείτε άμεσα χωρίς κόπο και καθυστερήσεις.

Πρόσβαση μέσω ιδιόκτητου δικτύου Forthnet:
Υπάρχει διαθέσιμη κάλυψη.


Tελευταία ενημέρωση:01/07/2008

hel
19-07-08, 16:54
Το πρώτο εννούσα, σόρρυ.
Κανονικά προχωράει η σύνδεσή σου.

@ ADSLgr.com All rights reserved.