PDA

Επιστροφή στο Forum : Δεν συγχρονιζει με τιποτα !!



kostas1186
14-07-08, 14:18
Βρε παιδια μενω αιγαλεω και εχω douple and play και εδω και ποσο καιρο εχω μουρλαθει στα reset γιατι ολο κολαγε.Απο τις 26 του μηνος μεχρι και σημερα 5 μερες εχω τηλεφωνο και ιντερνετ.Ολο κοβετε και ολο μου λενε δεν συνχρονιζει λες και εγω πρεπει να κανω καμια δεηση στον θεο να συνχρονισει.Την παρασκευη δεν αντεξα αλλο και ανεβηκα στα γραφει της hol και εγινε χαμος.ΟΙ φωνες μου ακογονταν μεχρι την Κηφισιας και μετα απο τοσες φωνες μιλαγανε οι τεχνικοι στο τηλεφωνο και ελεγε ο ενας στον αλλον οτι τελικα κολησε.Ακουσα και κατι για adsl 2 και μου ειπαν οτι θα κανουν κατι μετρησεις και θα μου πουν αν αλαξω εξοπλισμο.Σημερα το πρωι μια παλι απο τα ιδια.Κομενο τηλεφωνο και ιντερνετ.Ρουτερ εχω το φριτζ.
Τι αλλο να κανω βγρε γμτ .Στο τελος θα παρω καμια καραμπινα και θα ανεβω επανω και θα γινει χαμος.
Πειτε καμια ιδεα..........................

logosof
14-07-08, 14:55
Βρε παιδια μενω αιγαλεω και εχω douple and play και εδω και ποσο καιρο εχω μουρλαθει στα reset γιατι ολο κολαγε.Απο τις 26 του μηνος μεχρι και σημερα 5 μερες εχω τηλεφωνο και ιντερνετ.Ολο κοβετε και ολο μου λενε δεν συνχρονιζει λες και εγω πρεπει να κανω καμια δεηση στον θεο να συνχρονισει.Την παρασκευη δεν αντεξα αλλο και ανεβηκα στα γραφει της hol και εγινε χαμος.ΟΙ φωνες μου ακογονταν μεχρι την Κηφισιας και μετα απο τοσες φωνες μιλαγανε οι τεχνικοι στο τηλεφωνο και ελεγε ο ενας στον αλλον οτι τελικα κολησε.Ακουσα και κατι για adsl 2 και μου ειπαν οτι θα κανουν κατι μετρησεις και θα μου πουν αν αλαξω εξοπλισμο.Σημερα το πρωι μια παλι απο τα ιδια.Κομενο τηλεφωνο και ιντερνετ.Ρουτερ εχω το φριτζ.
Τι αλλο να κανω βγρε γμτ .Στο τελος θα παρω καμια καραμπινα και θα ανεβω επανω και θα γινει χαμος.
Πειτε καμια ιδεα..........................

1)Κράτα την ψυχραιμία σου
2) Προσευχή (και νηστεία υποχρεωτικά-από ιντερνετ και τηλ)
3) Δώσε τους μία προθεσμία
4) Καταγγελία
5) Κοπάνα την από εκεί

Αργά ή γρήγορα θα καταλήξεις στο Νο 5...

kostas1186
14-07-08, 15:42
Φιλαρακι για κοπανα με βλεπω αλλα που να παω.Να φυγω απο αυτους και να πεσω σε αλλους????????
Γιατι αν πεσω παλι σε τετοιους με βλεπω αρματομενο στην κηφισσιας και αντι για σφαιρες θα εχω γιαουρτια προβεια.............
Μου περναει η σκεψη να την κανω για την Tellas αλλα δεν ξερω ακομα.
Εχεται καμια αποψη??????????????????

dikal
14-07-08, 15:43
Δοκίμασε ένα Netfaster.

gvenos
14-07-08, 15:53
Δώσε στατιστικά του Router σου

logosof
14-07-08, 17:18
Φιλαρακι για κοπανα με βλεπω αλλα που να παω.Να φυγω απο αυτους και να πεσω σε αλλους????????
Γιατι αν πεσω παλι σε τετοιους με βλεπω αρματομενο στην κηφισσιας και αντι για σφαιρες θα εχω γιαουρτια προβεια.............


:να το ανακοινώσεις πρώτα, να μαζευτούμε και εμείς ...με γιαούρτια πρόβεια...oneup:

kostas1186
15-07-08, 17:46
Attainable data rate Kbit/s 13856 928
ATM data rate Kbit/s 13502 832
User data rate Kbit/s 12229 754
Latency path interleaved interleaved
Latency ms 4 8
Frame Coding Rate Kbit/s 27 32
FEC Coding Rate Kbit/s 327 64
Trellis Coding Rate Kbit/s 964 68
Negotiation adaptive adaptive

Signal/Noise ratio dB 12 17
Line attenuation dB 20 12
Status f0000000 f0000000


Loss of
Signal Loss of
Frame Forward Error Correction Cyclic Redun-
dancy Check No Cell Delineation Header Error Control
CPE 0 0 30840411 4529 0 0
COE 3 0 0 0 0 0

@ ADSLgr.com All rights reserved.