PDA

Επιστροφή στο Forum : Κωδικός Vista



nikoker
15-07-08, 22:53
Γεια σας.
Εχω βαλει εναν κωδικο στα windows vista σημερα τον οποιο δεν τον δεχεται κατα την εκκινηση του υπολογιστη(ειμαι σιγουρος πως βαζω τον σωστο κωδικο).
Αυτο εγινε σημερα.Υπαρχει περιπτωση να μπορεσω να μπω σε περιβαλλον windows;Εχω καποια αρχεια πολυτιμα για την δουλεια και δεν θελω να τα χασω.Η εστω να κανω format αλλα να μην χασω τα αρχεια μου....
ΥΓ:Σορρυ αν υπαρχει παρομοιο θεμα αλλα με μια αναζητηση δεν μπορεσα να βρω κατι παρομοιο.

crypter
15-07-08, 23:00
τα αρχεια σου μπορεις και να τα βρεις ξεκινωντας το pc απο μια διανομη linux και αντιγραφωντας τα απο κει,
τωρα για τον κωδικο δεν ξερω

kuja
15-07-08, 23:04
Δεν ξερω το ERD 2005 θα δουλεψει?:hmm:Ή ειναι μονο για XP....
Δοκιμασε να ανοιξεις το PC και να κανεις επακινηση πανω στο bootscren.Μετα μπες με ασφλη λειτουργεια.

kostantis
15-07-08, 23:08
Κατα την εκκινηση F8-SAFEMODE-ADMINISTRATOR

nikoker
15-07-08, 23:15
Ευχαριστω παιδια λυθηκε..

mfds
15-07-08, 23:18
Δεν νομιζω να βγαλεις ευκολα ακρη. Στην χειροτερη περιπτωση που εχεις δοκιμασει τα παντα και δεν εχεις αποτελεσμα δοκιμασε αυτο που ειπε ο crypter. βρες ενα live cd και ξεκινα. Ελπιζω να εχεις κανει partitions στον δισκο.

........Auto merged post: mfds πρόσθεσε 0 λεπτά και 33 δευτερόλεπτα αργότερα ........

Με προλαβες την ωρα που εγραφα. Πως το ελυσες?

drhouse
16-07-08, 09:47
Ευχαριστω παιδια λυθηκε..

Μπορεί να προσφέρουμε την εθελοντική μας υπηρεσία για να βοηθήσουμε όμως έχε ύπ' όψιν σου ότι μέσα από αυτή την διαδικασία ΜΑΘΑΙΝΟΥΜΕ.

Για αυτό θα ήταν καλύτερα να κλέισεις το θέμα λέγοντάς μας πως λύθηκε.

Υ.Γ δοκίμασες να βάλεις το pass εναλλάσοντας το πληκτρολόγια από EL-EN και ανάποδα;

@ ADSLgr.com All rights reserved.