PDA

Επιστροφή στο Forum : Αναβάθμιση ταχύτητας μέσω 134



pliktras
16-07-08, 15:49
Γειά σας.Έχω 2 mbps conn-x και το απόγευμα θα πάρει ο μπαμπάς μου τηλέφωνο για να την κάνουμε 8mbps.
Αυτό που θέλω να ρωτήσω είναι: πόσο καιρό θα κάνεί η γραμμή μου για να αναβαθμιστεί σε 8mbps αφου έχω είδη ενεργοποιημένη γραμμή σε λειτουργία?
Θα μείνω καθόλου χωρίς ιντερνετ ή ξαφνικά θα δω απο 200 να μου κατεβάζει με 700-800?

Θα μου στείλουν άλλους κωδικούς και θα πρέπει να κάνω πάλυ ενεργοποίηση απο το my.otenet.gr ή τίποτα- απλα θα αναβαθμιστεί η γραμμή μου?Και πόσο καιρό θα κάνει για να αναβαθμιστεί?(δευτερη φορα που το ρωτάω:p)

elias7
16-07-08, 15:59
[QUOTE=pliktras;2201927]Γειά σας.Έχω 2 mbps conn-x και το απόγευμα θα πάρει ο μπαμπάς μου τηλέφωνο για να την κάνουμε 8mbps.
Αυτό που θέλω να ρωτήσω είναι: πόσο καιρό θα κάνεί η γραμμή μου για να αναβαθμιστεί σε 8mbps αφου έχω είδη ενεργοποιημένη γραμμή σε λειτουργία?
Θα μείνω καθόλου χωρίς ιντερνετ ή ξαφνικά θα δω απο 200 να μου κατεβάζει με 700-800?

Θα μου στείλουν άλλους κωδικούς και θα πρέπει να κάνω πάλυ ενεργοποίηση απο το my.otenet.gr ή τίποτα- απλα θα αναβαθμιστεί η γραμμή μου?Και πόσο καιρό θα κάνει για να αναβαθμιστεί?(δευτερη φορα που το ρωτάω:p)

Η Αναβάθμιση γίνετε εντός 3 εργασίμων ημερών αλλά μπορεί και λιγότερο, εμένα έγινε αυθημερόν απο 8 σε 24.
Δεν θα μείνεις χωρίς Ιντερνετ απλά οταν γίνεται η αναβάθμιση κόβετε η γραμμά για λίγο και μετά είσαι αναβαθμισμένος.
Οι κωδικοί δεν αλλάζουν θα έχεις τούς ίδιους.

pliktras
16-07-08, 16:53
μάλιστα ευχαριστώ πολύ!:)

@ ADSLgr.com All rights reserved.