PDA

Επιστροφή στο Forum : tellas ote love forever



panathas
16-07-08, 20:08
Καλησπέρα παιδιά. Δεν μου εφτανε ο Τέλλης και η υποβαθμιση ταχύτητας, δεν μου αρκουσε όλη μπουρδολογια που ακούω από το τμημα εξυπηρετησης, χθές εκπληκτος ειδα στην πορτα ενα φακελο από τον πΟΤΕ! Πρέπει να πληρωσω 3,5 Ευρω για υπηρεσίες 2 μηνών!!! Μπορει καποιος να μου πει πως εξηγηται αυτό γιατι δεν αντεχω αλλο...(μηπως πουλαει καποιος κανενα φλογοβολο?) Θα κανω βολτα απο Tellas ote. Αν τους λυπαστε βοηθηστε με αλλιως....

alonso_7
16-07-08, 22:28
Καλησπέρα παιδιά. Δεν μου εφτανε ο Τέλλης και η υποβαθμιση ταχύτητας, δεν μου αρκουσε όλη μπουρδολογια που ακούω από το τμημα εξυπηρετησης, χθές εκπληκτος ειδα στην πορτα ενα φακελο από τον πΟΤΕ! Πρέπει να πληρωσω 3,5 Ευρω για υπηρεσίες 2 μηνών!!! Μπορει καποιος να μου πει πως εξηγηται αυτό γιατι δεν αντεχω αλλο...(μηπως πουλαει καποιος κανενα φλογοβολο?) Θα κανω βολτα απο Tellas ote. Αν τους λυπαστε βοηθηστε με αλλιως....

Μην το πληρωσεις!Το ιδιο ηρθε και σε εμενα!Πηγα σε ενα oteshop μου εδωσαν ενα χαρτι και το εστειλα με fax και δηλωσα οτι δεν αποδεχομαι τη χρεωση!Ειναι και καλα γιατι μας εχουν στο 11888 αλλα δεν υπαρχουμε απο τη μερα που μπαινουμε στην Τελλας οποτε κανε αυτο που σου ειπα!

costasvk
17-07-08, 01:10
LOL....εγώ το πλήρωσα γιατί δεν ήξερα το όλο θέμα...anyway...τους είπα οτι αν ξανάρθει ΔΕΝ πληρώνω.! Ειδικά τώρα που έμαθα κιόλας.!

panathas
17-07-08, 11:27
Ευχαριστω παιδια. Εννοειται οτι δεν προκειται ξαναδωσω φραγκο:evil:

@ ADSLgr.com All rights reserved.