PDA

Επιστροφή στο Forum : Ερώτηση για τις αποσυνδέσεις



mikeluckyluke
17-07-08, 00:46
Καλησπέρα σας θα ήθελα την βοήθεια για τις αποσυνδέσεις που μου παρουσιάζοντε στις γραμμές μου. Να ξεκινήσω απο την αρχή βρίσκομαι σε νησί και απέχω απο τον Οτε 700μ περίπου και έχω 4 γραμμές 24αρες απο τις οποίες το Router4 είναι @Work και μου παρουσιάζουν κάτι περίεργες αποσυνδέσεις οι οποίες μπορεί να είναι 1 σε διάστημα 2 ημερών ή 1 σε διάστημα ακόμα και σε διαφορά 12-15 ημερών το έχω δει και μέσα απο τις αναλύσεις του "WebSelfC@re". Από τα στατιστικά που έχω για τις γραμμές μου δεν μπορώ να δώσο κάποια εξήγηση μήπως έχει κάποιος κάποια τεχνική πείρα να με βοηθήσει για το αν είναι θέμα γραμμής ή κάτι μέσα απο τον Οτε; http://rapidshare.com/files/130227781/status___947___961___945___956___956___974___957_.JPG.html

Andrikos
17-07-08, 08:22
@Work και μου παρουσιάζουν κάτι περίεργες αποσυνδέσεις οι οποίες μπορεί να είναι 1 σε διάστημα 2 ημερών ή 1 σε διάστημα ακόμα και σε διαφορά 12-15 ημερών το έχω δει και μέσα

Καταρχην καλωσηρθες στο φορουμ:welcome:

Νομιζω πως ειναι λιγο υπερβολικο να ασχολεισαι για 1 αποσυνδεση στις 2 μερες η ανα πιο αραια διαστηματα..Ειναι τοσο μεγαλο προβλημα??
Ποσταρε και λιγο τα στατιστικα του ρουτερ.

Αν εχεις ποσταρει ηδη τη φωτο τοτε εγω δεν μπορω να την δω απο το pc που ειμαι...

@ ADSLgr.com All rights reserved.