PDA

Επιστροφή στο Forum : Βοηθεια στην επιλογη router



stl04
17-07-08, 21:17
Καλησπέρα σε όλους.

Θα ηθελα να αγοράσω ένα Modem και χρειάζομαι την βοηθεια σας. Βασικά εχω Altec JetPack στα 24ΜΒ. Βασικα οι ταχυτητες είναι χαλια καθως και η ταχυτητα που συγχρονιζει. Oταν βαζω το DSL Modulation ADSL2+ κατεβαζω με 100kb/sec και εχω disconnects οποτε αναγκαζομαι να το βαζω ADSL2

Detail της συνδεσης μου...

Downstream Rate 7048 Kbps
Downstream Margin: 9 db
Upstream Margin: 9 db
Downstream Line Attenuation: 27 db
Upstream Line Attenuation: 11 db
Downstream Transmit Power: 11 db
Upstream Transmit Power: 19 db

Το modem που ηδη εχω είναι LinkSys WAG200G και σκέπτομαι για το LEVEL ONE WBR-3460A. Ποια η γνωμη σας για το level one Rooter ? ειναι σταθερο ? Εχετε να προτεινετε κατι καλυτερο που να συνεργαζεται με την altec ?

johnnyar
18-07-08, 10:11
Εγώ που έχω LEVEL ONE είμαι πολύ ευχαριστημένος είναι πολύ αξιόπιστο το έχω ανοιχτό επί 8 μήνες και κανένα πρόβλημα, το WBR-3460A είναι πολύ καλό και φθηνό, το πήρε ένα φίλος και το είδα από κοντά και σκέφτομαι να το αγοράσω κι εγώ, καθώς χρειάζομαι ασύρματο.
Όσον αφορά το LinkSys είναι από τα πολύ καλά router, αλλά δεν έτυχε να το δοκιμάσω.

stl04
19-07-08, 13:25
Εγώ που έχω LEVEL ONE είμαι πολύ ευχαριστημένος είναι πολύ αξιόπιστο το έχω ανοιχτό επί 8 μήνες και κανένα πρόβλημα, το WBR-3460A είναι πολύ καλό και φθηνό, το πήρε ένα φίλος και το είδα από κοντά και σκέφτομαι να το αγοράσω κι εγώ, καθώς χρειάζομαι ασύρματο.
Όσον αφορά το LinkSys είναι από τα πολύ καλά router, αλλά δεν έτυχε να το δοκιμάσω.

σχετικα με το ZYXEL ?

@ ADSLgr.com All rights reserved.