PDA

Επιστροφή στο Forum : Κωδικος ποτε?



elminster
22-07-08, 14:02
Χαιρετω το forum.

Μου εστειλαν sms εχ8ες οτι αυριο (στις 23/7) ενεργοποιηται η συνδεση μου στο ιδιοκτικο της forthnet 2play.

Κωδικο προσβασης δε μου εχουν στειλει ακομη. Πρεπει να παρω καπου τηλεφωνο, η θα μου το στειλουν καποια στιγμη παλι με Sms?

Ευχαριστω.

darkthan
22-07-08, 14:27
Το ίδιο και σε έμενα έλαβα και το modem τώρα είμαι στην αναμονή για password

Frontier
22-07-08, 14:30
Θα λάβετε τον κωδικό την ημέρα που θα γίνει η ενεργοποίηση της γραμμής σας, κατά το μεσημεράκι προς απόγευμα.

ZAGNA
22-07-08, 16:08
Ναι έτσι γίνεται. Περιμένεις.
Εμένα μου στείλανε πχ την Δευτέρα SMS ότι θα ενεργοποιηθεί η σύνδεση την τετάρτη μου στείλανε και το 2ο SMS με τους κωδικούς και ότι μέσα σε λίγες ώρες θα είναι οκ όλα.

elkor
22-07-08, 18:14
Χαιρετω το forum.

Μου εστειλαν sms εχ8ες οτι αυριο (στις 23/7) ενεργοποιηται η συνδεση μου στο ιδιοκτικο της forthnet 2play.

Κωδικο προσβασης δε μου εχουν στειλει ακομη. Πρεπει να παρω καπου τηλεφωνο, η θα μου το στειλουν καποια στιγμη παλι με Sms?

Ευχαριστω.

Έχουμε ακριβώς τις ίδιες ημερομηνίες ενεργοποίησης και εγω αύριο το ενεργοποιούμαι δεν έχω λάβει sms αλλά αυτό το λαμβάνεις όταν οριστικοποιηθεί από τον ΟΤΕ η μετάβαση.
Πχ μπορεί να σου λεέι 23/07 αλλά ο ΟΤΕ στην πραγματικοτήτα να σε μεταφέρει και να ενημερώσει την fnet στις 26 οπότε τότε θα σου παραδώσει και η fnet κωδικούς κάνε λιγάκι υπομονή αυρίο το πολύ μεθαύριο θα είσαι οκ.

:respekt:

darkthan
23-07-08, 17:11
και ναι τώρα πια είμαι στην forthnet καλή αρχή παντος

elminster
23-07-08, 18:58
και ναι τώρα πια είμαι στην forthnet καλή αρχή παντος


+1 . Απο οτι ειδα κλειδωσε το USR9107 στα 17.000. πριν με οτε κλειδωνε στα 14.600.

Πρωτες εντυπωσεις ειναι αρκετα καλές. Θα δειξει στη συνεχεια. Ελπιζω να μεινουμε ευχαριστημενοι :)

@ ADSLgr.com All rights reserved.