PDA

Επιστροφή στο Forum : Αγαπημένο παιχνίδι στο Internet ???



Dreamkid
12-10-03, 02:21
Εγώ πάντως, έχω μιά μεγάλη αδυναμία στα first person shoot 'em up. :D

Παίζω Μedal of Honour Allied Assault, το οποίο για όποιον δεν το ξέρει, είναι όλα τα λεφτά σαν παιχνίδι, σε σχέση παντα με παρεμφερή παιχνίδια του είδους (βλέπε CounterStrike).

http://hag.gamersplace.org/ Αυτό είναι το link της πρώην μου Mohaa Clan (Ελληνικής ασφαλώς :) ), γιά όσους ενδιαφέρονται γιά το άθλημα :wink:

ibok
12-10-03, 10:50
Απο την μέρα που το έβαλα παίζω με αρκετή τρέλλα.Ομολογώ πως είναι πολύ καλό. :D

Athlon_XP
12-10-03, 15:54
Και εγώ το έχω παίξει αρκετά και το έχω τερματίσει καμιά 10 φορές. Αλλα περισσότερο με αρέσει το Serious Sam: The second encounter δηλαδή είμαι πάρα πολύ φανατικός με αυτό το παιχνίδι.

holy
12-10-03, 16:51
RtCW k ET both ownz games isws ta kalitera omadika multi fps games out there:>

Gregory
12-10-03, 19:46
Βαλε κι αλλη μια ψηφο στο Medal of Honor :roll:

TiO
12-10-03, 22:38
www.americasarmy.com

ola ta alla einai aplws odontokremes

nEC
14-10-03, 04:27
re,afiste tis vlakeies kai piaste kana quake !

UGF_GreekMind
14-10-03, 05:27
Age of Empires... όχι απλώς game, αλλά πραγματική επιστήμη !
(από το Rise of Rome έως το Conquerors - το Mythology δεν μου άρεσε)

RTS never ends :wink:

Dreamkid
15-10-03, 03:08
Age of Empires... όχι απλώς game, αλλά πραγματική επιστήμη


Ontos poly kalo, alla stin epohi tou......... (AoK epaiza prin 2 xronia peripou) :lol:

Anarki
17-10-03, 23:31
RtCW ρε ξυπνείστε!!! :D

lordanton
26-10-03, 09:23
MOHAA fysika :)
Honor And Glory [HaG]

waste
26-10-03, 14:12
κι εγω ενας επιστημονας του AGE2 ειμαι , μπορω να πω οτι ειναι απο τα πιο ισορροπημενα παιχνιδια, φτανει να εισαι αρκετα γρηγορος στο στησιμο, αλλα θα δοκιμασω και το Medal of Honor μετα τα καλα λογια που ακουσα, αν και οταν το ειχα παιξει μου φαινοταν καπως υπεραπλουστευτικο με το μοντελο της φυσικης που χρησιμοποιει. θα προτιμουσα κατι σε στυλ Operation Flashpoint.

@ΤΙΟ εσυ τι λες?

@all σε ποιους server παιζετε?

Pstnforever
26-10-03, 16:19
Μεχρι προχτες (3 μηνες ΑΟΕ 2) φανατικα βλεπε
http://clik.to/vangelis
Τωρα το γυρισα σε Rise of Nations

TiO
28-10-03, 01:03
waste, giati rwtas emena? :roll:

Johny4
28-10-03, 02:23
C&C Generals.Με την pstn μου δεν μπορώ να παίξω τίποτα άλλο εκτός από κανένα strategy. :(

waste
28-10-03, 02:35
@Μα θειε για το παιχνιδι που μας εδωσες το λινκ. ειναι ρεαλιστικο οσο δεν παιρνει αλλο? εχω σωστο μοντελο φυσικης ή πετυχαινεις ανθρωπο στα 400 μετρα? Πχ στο operation flashpoint θα πρεπει να ησουν εξαιρετικα τυχερος για να πετυχεις καποιον στα 250 μετρα. αλλα εξαιρετικα τυχερός

Paradisos
28-10-03, 03:24
Τι θα λεγατε περα απο το φοβερό Medal και για κανενα S.O.F 2 ?
Δεν ξερω για εσας , εγω και η παρεα μου ειμαστε φανατικοί !

papagus2001
28-10-03, 03:39
SOF 2 kai ksero psomi :)

holy
28-10-03, 05:24
....a re noobakia pou iparxoun :pPPpp

Ante katebaste to Enemy territory opoios thelei einai free mono to multi kai to exei sto filecity.. ownz omadiko game klaseis anwtero apo cs medal klp teteia..

waste
28-10-03, 06:30
να ρωτησω που παιζετε ολα αυτα τα παιχνιδια? στο gamespy, allseeing eye?

επισης να ρωτησω εαν ολα αυτα θελουν τρυπες στο ΝΑΤ?

epslus
28-10-03, 06:41
φανατικός πάιχτης του Age Of Empires για αρκετό καιρό (από τα καλύτερα παιχνίδια στρατηγικής). Ισάξιο του είδους και το warcraft III ROC και το FT (το καινούριο μου ναρκωντικό :D )

waste
28-10-03, 12:36
FT ? γιατι εμεις εχουμε κολησει λιγο στο age και δεν αλλαζουμε ευκολα. δεν μας συγκινουν τα γραφικα.. ειμαστε παλιοι εμεις, απο τοτε που συναγωνιζομασταν στο vector graphics GROUND ATTACK ;-)

γενικα το παιχνιδι συναγωνισμου μπορει να ειναι και παλιο δηλαδη δεν θα παιζουμε ποδοσφαιρο επειδη εχουν βγει καινουργια παιχνιδια ;-)

ασχετο τον σερβερ οπου διαγωνιζεσαι με χρηματα τον εχετε δει?

Pstnforever
28-10-03, 14:48
Φιλε μου Waste καλο το ΑΟΕ αλλα το παρατησα μολις εφτασε το παιχνιδι σε σημειο να κερδιζει αυτος που "ετρωγε" πιο πολλα προβατα στα πρωτα δυο λεπτα!!!!!(διορθωστε με αν κανω λαθος) αντε και κανα αγριογουρουνο.
Αν αυτο ειναι επιστημη τοτε προτιμω να παιξω καποιο αλλο παιχνιδι.
Rise of Nations εχεις παιξει?
Δοκιμασε το και μετα πες μου.
Και εγω καποτε ελεγα πως δεν προκειται ποτε να αλλαξω το ΑΟΕ...

waste
28-10-03, 21:58
οχι εμεις παιζαμε 8 ατομα σε lan party οποτε δεν καναμε τετοιες καφριλες...

φυσικα εχει σημασια να αναπτυσσεσαι γρηγορα αλλα κανεις δεν εκανε επιθεση πριν το castle και οποιος εκανε επιθεση στην αρχη του castle επρεπε να τον βοηθανε οι υπολοιποι γιατι απο πισω θα ηταν ξεβρακωτος
θα παιξω rise of the nations αλλα νομιζω οτι προτιμω το civ3 (εστω κι εαν θα χρειαζεται μερες)

demian_
28-10-03, 23:57
www.shockwave.com www.miniclip.com polla kala pexnidakia online:)

TiO
29-10-03, 00:02
@Μα θειε για το παιχνιδι που μας εδωσες το λινκ. ειναι ρεαλιστικο οσο δεν παιρνει αλλο? εχω σωστο μοντελο φυσικης ή πετυχαινεις ανθρωπο στα 400 μετρα? Πχ στο operation flashpoint θα πρεπει να ησουν εξαιρετικα τυχερος για να πετυχεις καποιον στα 250 μετρα. αλλα εξαιρετικα τυχερός


Aha... nai nomizw oti einai to pio realistiko tou eidous kai nai mporeis na petyxeis an0rwpo sta 100-150(den nomizw oti parapanw mporeis...kai einai kai logiko kai realistiko) metra efoson eisai sniper kai kalos sniper...

ta polla logia einai ftwxia... dokimase to...

Pstnforever
29-10-03, 03:06
οχι εμεις παιζαμε 8 ατομα σε lan party οποτε δεν καναμε τετοιες καφριλες...

Στην αρχη ετσι παιζαμε και εμεις εδω ειναι η παρεα http://clik.to/vangelis¨
Μετα ξεκινισαμε το MSN αρχισαμε να παιζουμε οπως εκεινοι (να τρωμε προβατα και αγριογουρουνα) και το παιχνιδι χαλασε ωσπου τελικα το σταματησαμε.

drtequila
30-10-03, 14:59
ma einai dinaton na min pezei kaneis starcraft?? kai milate gia isoropimena strategy.. aaax

TiO
31-10-03, 00:56
aaa kai server pou mpainoume synh0ws 69.25.16.57

sooup
01-11-03, 02:55
NeverWinter Nights. Το καλυτερο RPG που εχω δει.

JediMasterMANIAC
01-11-03, 06:29
Και εγώ το έχω παίξει αρκετά και το έχω τερματίσει καμιά 10 φορές. Αλλα περισσότερο με αρέσει το Serious Sam: The second encounter δηλαδή είμαι πάρα πολύ φανατικός με αυτό το παιχνίδι.
HEHEHEHE !!! termatises to paixnidi sto eipipedo diskolias SERIOUS??? LOL UNTERMATISTO!!!!!!!! eidika h teleytaia ... pista .... an kai ta katefera ... afoy epaiza ena mhna sinexomena to telos!


Ah kai to agaphmeno moy paixnidi sto net einai to jedi academy ... polloi me kseroun ekei EIMAI DIASHMOS :D !(ti psonara pou eimai!)-EIMAI KAI ELITE MALISTA :P:P:P

JediMasterMANIAC
01-11-03, 06:31
kaneis den einai porwmenos me jedi academy? :S :(

kikler.gr
03-08-04, 21:45
ρε παιδια ok aoe ητανε καλο προσοχη στο ητανε.. WARCRAFT 3 OWNS TO COUNTER EINAI M@Λ@KI@ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΟ ΠΑΛΙΟ OGC-ΑΚΙΔΕΣ VISIT WWW.OGC.COM ΚΑΙ ΘΑ ΔΕΙΤΕ... :D :D :D

kadronarxis
03-08-04, 22:07
Raven shield 3- Athena sword και τα μυαλά στα κάγκελα.

AYN@N@S
03-08-04, 22:13
kikler.gr και Kdronarxi παιρνετε χρυσο και αργυρο αντιστοιχα digging award toυ φορουμ.. ελεος!

JohnGR
03-08-04, 22:17
Και όλοι θα έπρεπε να ακολουθούμε το παράδειγμα αυτών των δύο και να μην ανοίγουμε καινούρια threads για θέμα το οποίο έχει ήδη συζητηθεί!

chat1978
04-08-04, 12:25
Starcraft παλιά, αλλά στο battlenet πέφτει πολύ κάψιμο και δεν γουστάρω.
Σε LAN ποια δεν συμμετέχω καθώς κανένα καινούργιο παιχνίδι δεν με εκφράζει.

Είμαι της σχολής του UT και Brood War.

τα ραλλάκια είναι πολύ καλά αλλά δυστυχώς ο χρόνος εκμάθησης τους είναι μακρύς και δύσκολος. συνεπώς για lan ραλλάκι πρέπει να ξέρουν όλοι και κυρίως (μαραθώνιες συζητήσεις) να πέζουν όλοι από την ίδια κάμερα δηλαδή όχι από έξω.

Το trackmania το έχει δει κανένας, φαίνεται πολύ καλό για δίκτυο.

ΕΠίσης χωρίς LAN Atomic Bomberman 4απλό. Έπεζα χαλαρά ξανά και σήμερα αν οι φίλοι μου δεν είχαν το κόλημα των γραφικών.

@ ADSLgr.com All rights reserved.