PDA

Επιστροφή στο Forum : Mπορώ να πάρω demo σύνδεση;



Spanos
28-07-08, 18:24
Επειδή έχω ενεργοποιηθεί στο ιδιόκτητο δίκτυο της Forthnet και δεν έχω πάρει ακόμα κωδικούς με SMS, μπορώ να ζητήσω ένα demo και αν ναι σε ποιό τηλέφωνο;

vaggoulas
28-07-08, 19:00
Το CC δεν είναι το 13831?Πάρε εκεί αν είναι και ρώτα αν γίνεται.Πιο παλιά σίγουρα μπορούσες.Τώρα όμως.....:hmm:

mfds
28-07-08, 19:06
Το προβλημα ειναι οτι εισαι στο ιδιοκτητο αλλιως θα γινοταν. Η γνωμη μου ειναι οτι πρεπει να παρεις τηλ τις εταιριες που δινουν demo να τους ρωτησεις. Αν παρεις την φορθνετ ειναι σαν να τους λες οτι σκεφτεσαι να φυγεις ακο εκει και αν υπαρχει τροπος να σε διευκολυνουν.

Spanos
28-07-08, 19:58
Το CC δεν είναι το 13831?Πάρε εκεί αν είναι και ρώτα αν γίνεται.Πιο παλιά σίγουρα μπορούσες.Τώρα όμως.....:hmm:

Πήρα στο 13831 και σε πέντε λεπτά είχα κωδικούς για demo τριών ημερών, δηλαδή μέχρι να έρθουν οι κανονικοί κωδικοί με το SMS πιστέυω να τη βγάλω μια χαρά.

Thanks @ all:oneup:

elkor
28-07-08, 20:01
Επειδή έχω ενεργοποιηθεί στο ιδιόκτητο δίκτυο της Forthnet και δεν έχω πάρει ακόμα κωδικούς με SMS, μπορώ να ζητήσω ένα demo και αν ναι σε ποιό τηλέφωνο;

Επειδή το έργο το έχω ξαναδεί (σε εμένα) αν και ήταν σύντομο (3 ημερες) υπάρχει μια μεγάλη πιθανότητα να μην παίζεις ακόμη οποτε κάνει λιγακι υπομονή μέχρι να σου έρθουν.

:respekt:

@ ADSLgr.com All rights reserved.