PDA

Επιστροφή στο Forum : να το κανω η οχι???



anpetsalis
30-07-08, 17:59
μενω στο κερατσινι και ειμαι ετοιμος να βαλω hol double play...
οποιο double play και αν κοιταξω εχουν προβλημα απο ολες τισ εταιριες.
τελικα να βαλω με ρισκο hol??
εχει αλλος στο κερατσινι και να εινια ευχαριστιμενος???
η στο τελος θα τραβαω τα βυζια μου???
thanks!!

theofilos79
30-07-08, 18:13
μενω στο κερατσινι και ειμαι ετοιμος να βαλω hol double play...
οποιο double play και αν κοιταξω εχουν προβλημα απο ολες τισ εταιριες.
τελικα να βαλω με ρισκο hol??
εχει αλλος στο κερατσινι και να εινια ευχαριστιμενος???
η στο τελος θα τραβαω τα βυζια μου???
thanks!!

φίλε δεν έχω καμία σχέση με Κερατσίνι. Το μόνο που μπορώ να σου πω με σιγουριά είναι ότι κάθε περίπτωση είναι διαφορετική. Άλλοι έχουν προβλήματα και άλλοι είναι πολύ ευχαριστημένοι με τη χολ. Το ίδιο όμως συμβαίνει και με τους άλλους παρόχους. Πάνω κάτω όλοι είναι ίδιοι. Δες τι σου προσφέρει ο κάθε πάροχος και συνέχισε με αυτόν που σε εξυπηρετεί καλύτερα. Προσωπικά είμαι από το Φλεβάρη στη Χολ και είμαι ευχαριστημένος. Δεν σου κρύβω όμως ότι ευχαριστημένος ήμουν και με τη forthnet που ήμουν συνδρομητής για 2 χρόνια περίπου. Το γεγονός όμως ότι ήθελα δεύτερη γραμμή και μόνο η χολ μου έδινε στη Χαλκιδα, την έκανα και πήγα στη χολ.

logosof
30-07-08, 23:10
Όπως λέει και ο φίλος πιο πάνω, άλλοι είναι ευχαριστημένοι και άλλοι δυσαρεστημένοι, συνεπώς καλείσαι να αγοράσεις μια 12μήνη υπηρεσία με την προοπτική "ότι σου κάτσει". Επιπλέον οι βλάβες στη ΗΟΛ είναι στο έλεος του Θεού αν θα επιδιορθωθούν. Αν σου είναι ανεκτό να μείνεις χωρίς νετ και ειδικά χωρίς τηλ για καμιά 20αριά μέρες, τότε... νομίζω πώς τελικά θα τα τραβάς.

guzel
30-07-08, 23:16
δεν ισχυει κατι τετοιο περι 12μηνης συμβασης οταν διαπιστωθει προβλημα.. σε τετοιες περιπτωσεις κανεις διακοπη οποτε θελεις διαφορετικα δεν πληρωνεις απλα περιμενεις να διορθωθει το προβλημα σου,

αληθεια γιατι να μεινει καμια 20αρια μερες χωρις ιντερνετ κ τηλεφωνο? αυτο πως προκυπτει >?:hmm:

logosof
30-07-08, 23:24
δεν ισχυει κατι τετοιο περι 12μηνης συμβασης οταν διαπιστωθει προβλημα.. σε τετοιες περιπτωσεις κανεις διακοπη οποτε θελεις διαφορετικα δεν πληρωνεις απλα περιμενεις να διορθωθει το προβλημα σου,

αληθεια γιατι να μεινει καμια 20αρια μερες χωρις ιντερνετ κ τηλεφωνο? αυτο πως προκυπτει >?:hmm:

Όσο θα περιμένει να επιδιορθωθεί η βλάβη (αν και όταν προκύψει).

@ ADSLgr.com All rights reserved.