PDA

Επιστροφή στο Forum : Ποσο ακομα θα περιμενω



dimitris_edessa
31-07-08, 23:27
Γεια σας παιδια λοιπον ειχα conn x 1000 μετα απο ενα 6μηνω ο πατερας μου ειδε μια προσφορα απο την hol και του αρεσε λοιπον το θεμα ειναι οτι εδω και 2 εβδομαδες που πιρα τηλεφωνο 13844 για ενεργοπιηση...δν εχει ενεργοπιηθει ακομα!Μου λενε οτι δεν εχουν βρει πορτα απο τον οτε και μπορει να καθιστερισει και αλλο...Οποιος μπορει να βοηθισει τον ευχαριστω *εχς καταντισει να μπαινω με netcard ελεος!:worthy:

protonium
01-08-08, 01:18
ΑΝ είσαι όπως λέει το Nick σου από Έδεσσα θα περιμένεις για πολύ. O ΟΤΕ δεν έχει διαθεσιμότητα ούτε γiα τον εαυτό του θα έχει για τη hol?

dimitris_edessa
01-08-08, 16:15
Ναι ρε φιλε μου ειπαν οτι θα περιμενω αλλα για ποσο ακομα...?γνωριζεις μηπως?*βασικα ειχα conn-x και μεσα σε 2 εβδομαδες θυμαμαι ειχε ενεργοπιηθει...!

........Auto merged post: dimitris_edessa πρόσθεσε 84 λεπτά και 25 δευτερόλεπτα αργότερα ........


ΑΝ είσαι όπως λέει το Nick σου από Έδεσσα θα περιμένεις για πολύ. O ΟΤΕ δεν έχει διαθεσιμότητα ούτε γiα τον εαυτό του θα έχει για τη hol?


Ναι ρε φιλε μου ειπαν οτι θα περιμενω αλλα για ποσο ακομα...?γνωριζεις μηπως?*βασικα ειχα conn-x και μεσα σε 2 εβδομαδες θυμαμαι ειχε ενεργοπιηθει...!

lambroukos13
01-08-08, 17:41
σε 25 εργασιμες θα ενεργοποιηθεις,και γω αυτο περιμενω....

dimitris_edessa
02-08-08, 00:22
ελεος ρε τοσο πολυ??????καλα νομιζω εκανα βλακεια που εβαλα hol απο conn-x....ι οχι?τι λετε?

protonium
02-08-08, 00:54
Θα περιμένεις μέχρι ο ΟΤΕ να ανοίξει πορτες στα dslam του στην Έδεσσα. Από 1 μέρα (που έχει παρέλθει) μέχρι....... όποτε. Είναι θέμα πότε θα αποφασίσει ο ΟΤΕ να δώσει πορτες. Η hol δεν φταίει αν ο ΟΤΕ δεν έχει πορτες. Αν δεν θες να περιμένεις κάνε διακοπή. It's your choice.

dimitris_edessa
02-08-08, 01:19
Θα περιμένεις μέχρι ο ΟΤΕ να ανοίξει πορτες στα dslam του στην Έδεσσα. Από 1 μέρα (που έχει παρέλθει) μέχρι....... όποτε. Είναι θέμα πότε θα αποφασίσει ο ΟΤΕ να δώσει πορτες. Η hol δεν φταίει αν ο ΟΤΕ δεν έχει πορτες. Αν δεν θες να περιμένεις κάνε διακοπή. It's your choice.

Βασικα εγω νομιζω οτι ο οτε θελει και αργαει οσο μπορει για αυτες τις πορτες αλλοστε γιατι δεν τις δινει τωρα?:worthy:

gkimonas
02-08-08, 10:53
Υπομονή παιδιά. ;)

protonium
02-08-08, 11:31
paidia emena me exoun katastrepsi i hol einai gia ton p....... exo magazi kai eimai 2 vdomades xoris til. ΠΡΟΣΟΧΗ min kanete hol einai gia ta mpaza i eteria kai to internet kamia fora sernete

1. Γράφε με ελληνικά και όχι greeklish.
2. Σεβαστή η γνώμη σου για το τι εταιρία είναι η hol, αλλά εμένα δεν με αγγίζει καθώς από το 2005 που έχω dsl και τώρα double play δεν έχω το παραμικρό πρόβλημα.
3. Όταν έχεις μαγαζί γιατί βάζεις το οικιακό πακέτο? Πάρε το business για να έχεις το κεφάλι σου λίγο ήσυχο. Αν δε σου αρέσει η τιμή τότε μείνε με τον ΟΤΕ που ξέρεις πως ότι και να πάθει το τηλέφωνο το πρόβλημα θα λυθεί άμεσα και δεν θα χάσεις εισοδήματα ολόκληρων εβδομάδων.

Φιλικά

logosof
02-08-08, 12:12
ελεος ρε τοσο πολυ??????καλα νομιζω εκανα βλακεια που εβαλα hol απο conn-x....ι οχι?τι λετε?

Θα συμφωνήσω

mix21
02-08-08, 12:26
ναι 25 εργασιμεσ...καλα....εγω απο 31/1 κ ακομα οι 25 εργάσιμες

dimitris_edessa
02-08-08, 14:02
Παιδια και εγω εχω ακουσει και απο φιλους οτι οι 25 εργασιμες εγιναν μινες και οχι μερες!

........Auto merged post: dimitris_edessa πρόσθεσε 88 λεπτά και 23 δευτερόλεπτα αργότερα ........

Παιδες σημερα ηρ8ε το πακετο απο την hellas online βασικα μου ειπαν οτι σε 10 μερες 8α εχω ενεργοπιθει αν αυτο δεν εχει γινει θα κανω αιτηση για να κοψω την συνεργασια μου με την hol

@ ADSLgr.com All rights reserved.