PDA

Επιστροφή στο Forum : αλλαγη προγραμματος



liana
12-08-08, 15:28
Εχω ενεργοποιηθει στο προγραμμα με το λαπτοπ χωρις να το εχω παρει ακομη. Δεν εχει τις δωρεαν κλησεις. Μπορω πληρωνοντας τη διαφορα καθε μηνα να το μετατρεψω σε απεριοριστες; Το εχει κανει κανεις ή το ρωτησε;:hmm:

black_heart
12-08-08, 19:20
Εχω ενεργοποιηθει στο προγραμμα με το λαπτοπ χωρις να το εχω παρει ακομη. Δεν εχει τις δωρεαν κλησεις. Μπορω πληρωνοντας τη διαφορα καθε μηνα να το μετατρεψω σε απεριοριστες; Το εχει κανει κανεις ή το ρωτησε;:hmm:

απο οσο ξερω οι εταιριες συνηθος δεν αλλαζουν τα προγραμματα τους, ουτε κανουν τετοιου ειδους πατεντες, αλλωστε γι' αυτο το λογο σου εδωσαν laptop δωρο, για να μπορουν να σου τραβανε λεφτα απο τις κλησεις

crypter
12-08-08, 20:01
ακριβως, ισχυει η 12μηνη δεσμευση του συμβολαιου σου και δεν μπορεις να ανεβοκατεβαζεις πακετα:p

black_heart
12-08-08, 23:51
ακριβως, ισχυει η 12μηνη δεσμευση του συμβολαιου σου και δεν μπορεις να ανεβοκατεβαζεις πακετα:p


νομιζω οτι ειναι 24μηνη δεσμευση..:hmm: και γενικοτερα σε βαζουν πολυ μεσα.. πιστωτικες και τετοια.. δεν αξιζει για ενα φτηνο laptop των 600E,:down: καλλιτερα να επερνε το πακετο με τα αστ/υπερ/38 χωρες και 60' προς κινητα.. ετσι πιστευω;)

Psycho13
13-08-08, 00:01
Αφου δεν εχεις παραλαβει το λαπτοπ ακομα για ρωτα τους αμα μπορεις να κανεις αλλαγη προγραμματος..(φυσικα δεν θα παραλαβεις λαπτοπ αμα γινει η αλλαγη..)

@ ADSLgr.com All rights reserved.