PDA

Επιστροφή στο Forum : απο τελλας σε οτε



preditor
13-08-08, 03:04
μετα απο 8,5 μηνες ταλεποριας στην τελλας ..........πηγα στον οτε

Lagman
13-08-08, 09:47
και σε ενεργοποιούν σε 2 μέρες και λες γιατί περίμενα τόσο καιρό στην τελλάς.... καλά έκανες...

JackDaniels
13-08-08, 11:00
Εγώ που ρώτησα για το ίδιο μου ανέφεραν αναμονή για 1 ίσως κ παραπάνω μήνα. Οπότε δεν το προχώρησα και αναγκαστηκά θα περιμένω να διορθωθεί η περίφημη βλάβη στο software της εταιρείας μήπως και δω φώς!!!

Lagman
13-08-08, 12:49
νομίζω ότι υπάρχει μια διάκριση σε αυτούς που έρχονται από άλλο πάροχο...

crypter
13-08-08, 17:00
μετα απο 8,5 μηνες ταλεποριας στην τελλας ..........πηγα στον οτε

σε ποια ταχυτητα; σου ειπαν σε ποσο θα ενεργοποιηθεις;

preditor
13-08-08, 17:34
ου ειπαν στα 8μβ , μεσα σε 5 εργασημες να γινει ενεργοποιησει

black_heart
13-08-08, 17:54
ου ειπαν στα 8μβ , μεσα σε 5 εργασημες να γινει ενεργοποιησει

με τελλας πως ξεμπερδεψες; τους εστηλες καταργηση; τους ενημερωσες; σε καθηστερησαν καθολου; πως εγιναν ολλα για πες λιγο αν θελεις:hmm: γιατι πολλα ακουγονται οσων αναφορα τις καταργησεις των εναλακτικων

ermis333
14-08-08, 09:44
H νέα αίτηση είναι ταυτόχρονα και αίτηση διακοπής προς τον πάροχο, αφού ενεργοποιηθεί η νέα υπηρεσία στέλνετε και ένα Φαξάκι που να λέει τα στοιχεία σας και πως από την τάδε του μηνός ανήκετε πλέον στο δίκτυο της άλλης εταιρίας και ότι θα αρνηθήτε οποιαδήποτε άλλη χρέωση της υπηρεσίας....(εκτός αν δεν έχει τελειώσει το συμβόλαιο και πληρώσετε τη ρήτρα).

semola
14-08-08, 13:37
μετα απο 8,5 μηνες ταλεποριας στην τελλας ..........πηγα στον οτε

Κι εγώ πριν 2 μέρες έκανα αίτηση διακοπής στην tellas και σε 20 μέρες,μου είπαν,τέλος.Θα πάω πάλι στον ΟΤΕ να ηρεμήσω και να γλυτώσω απο τους άσχετους.Θα κάνω αίτηση,πρίν γίνει η διακοπή της tellas, για νέα σύνδεση(νέο αριθμό) για να γίνει καλός έλεγχος της γραμμής απο την αρχή.

@ ADSLgr.com All rights reserved.