PDA

Επιστροφή στο Forum : ερχεται ο καιρος



Σελίδες : [1] 2

bilakos77
20-08-08, 12:17
ΚΑΛΙΜΕΡΑ ΣΑΣ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ.ΠΛΗΣΙΑΖΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΟΥ ΤΕΛΟΥΣ ΤΙΣ FORTHNET.ΣΕ 20 ΜΕΡΕΣ ΠΕΡΙΠΟΥ ΛΙΓΕΙ.ΓΝΟΡΙΖΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΠΟΣ ΦΕΥΓΟΘΜΕ ΑΠΟ ΔΟ?ΛΕΩ ΓΙΑ ΟΤΕ.ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΕΚΕΙ.ΠΟΤΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΙΤΗΣΗ ΚΑΙ ΤΑ ΣΧΕΤΙΚΑ.

caramela
20-08-08, 12:26
ΚΑΛΙΜΕΡΑ ΣΑΣ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ.ΠΛΗΣΙΑΖΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΟΥ ΤΕΛΟΥΣ ΤΙΣ FORTHNET.ΣΕ 20 ΜΕΡΕΣ ΠΕΡΙΠΟΥ ΛΙΓΕΙ.ΓΝΟΡΙΖΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΠΟΣ ΦΕΥΓΟΘΜΕ ΑΠΟ ΔΟ?ΛΕΩ ΓΙΑ ΟΤΕ.ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΕΚΕΙ.ΠΟΤΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΙΤΗΣΗ ΚΑΙ ΤΑ ΣΧΕΤΙΚΑ.

Καλημέρα..
Αίτηση διακοπής μπορείς να κάνεις μέσα από το site της 4NET...με email ή fax...θα σου συνιστούσα όμως να την κάνεις σε ένα κατάστημα της 4ΝΕΤ για να έχεις την επιβεβαίωση παραλαβής...;)
και από την ημέρα κατάθεσης της αίτησης η διακοπή θα γίνει σε 15-20 ημέρες

vagelisabatzis
20-08-08, 13:29
Καλημέρα..
Αίτηση διακοπής μπορείς να κάνεις μέσα από το site της 4NET...με email ή fax...θα σου συνιστούσα όμως να την κάνεις σε ένα κατάστημα της 4ΝΕΤ για να έχεις την επιβεβαίωση παραλαβής...;)
και από την ημέρα κατάθεσης της αίτησης η διακοπή θα γίνει σε 15-20 ημέρες

Και κάντην γρήγορα γιατί με τους ρυθμούς που πάνε σε βλέπω να πληρώνεις ανανέωση...;)

manoulamou
20-08-08, 13:48
Ανανέωση σε αοριστου ή σε κατι αλλο;
Παντως αναλογα τον παροχο, οι αιτησεις πρεπει να γινονται
απο 45-30 μερες πριν τη ληξη για διακοπη...
:hmm:

abcd5
20-08-08, 14:00
Καλημέρα..
Αίτηση διακοπής μπορείς να κάνεις μέσα από το site της 4NET...με email ή fax...θα σου συνιστούσα όμως να την κάνεις σε ένα κατάστημα της 4ΝΕΤ για να έχεις την επιβεβαίωση παραλαβής...;)
και από την ημέρα κατάθεσης της αίτησης η διακοπή θα γίνει σε 15-20 ημέρες

Βάσει τον περσινών RUO και RBO μπορείς να πας απευθείας να κάνεις αίτηση στον νέο πάροχο.

caramela
20-08-08, 14:14
Βάσει τον περσινών RUO και RBO μπορείς να πας απευθείας να κάνεις αίτηση στον νέο πάροχο.

Είχε την δυσάρεστη εμπειρία κάποιος φίλος να το κάνει με αποτέλεσμα:
το γνωστό πικ πόνκ δεν φταίμε εμείς φταίνε οι "άλλοι"...:biggrin:2 ΜΗΝΕΣ...χωρίς γραμμή!!:mad:

hel
20-08-08, 21:21
ΚΑΛΙΜΕΡΑ ΣΑΣ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ.ΠΛΗΣΙΑΖΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΟΥ ΤΕΛΟΥΣ ΤΙΣ FORTHNET.ΣΕ 20 ΜΕΡΕΣ ΠΕΡΙΠΟΥ ΛΙΓΕΙ.ΓΝΟΡΙΖΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΠΟΣ ΦΕΥΓΟΘΜΕ ΑΠΟ ΔΟ?ΛΕΩ ΓΙΑ ΟΤΕ.ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΕΚΕΙ.ΠΟΤΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΙΤΗΣΗ ΚΑΙ ΤΑ ΣΧΕΤΙΚΑ.

2play έχεις;
Δηλαδή τι προβλήματα είχες με Forthnet?

miltmaster3
22-08-08, 18:16
χα χα πηγενε στο (π)ΟΤΕ και σε βλεπω παλι εδω σε λιγο καιρο !!!!:p

manoulamou
22-08-08, 18:18
ΕΕΕ βεβαια συγκρινεται με τπτ η καφετιερα
ή ο παπαγαλος;
:rofl:

xmperop1
22-08-08, 22:00
χα χα πηγενε στο (π)ΟΤΕ και σε βλεπω παλι εδω σε λιγο καιρο !!!!:p

Ισα ισα που θα σας αφήσει και λίγο ακόμα bandwidth ελεύθερο τώρα που θα γυρίσουν οι υπόλοιποι από τις διακοπές τους,
Καλό σας κάνει.

miltmaster3
23-08-08, 02:17
Ισα ισα που θα σας αφήσει και λίγο ακόμα bandwidth ελεύθερο τώρα που θα γυρίσουν οι υπόλοιποι από τις διακοπές τους,
Καλό σας κάνει.

Μαζι σου :oneup:

manoulamou
23-08-08, 13:17
χα χα πηγενε στο (π)ΟΤΕ και σε βλεπω παλι εδω σε λιγο καιρο !!!!:p


Μαζι σου :oneup:

:hmm:...κι εσυ δικιο εχεις...:lol:

morfeas2002
24-08-08, 15:27
Η Forthent θέλει 10 μέρες πριν.Πήγα να ρωτήσω γιατί μετακομίζω και μου είπαν αν την κάνω νωρίτερα απο 10 μέρες θα μήνω χωρίς τηλέφωνο.

xolloth
24-08-08, 15:32
τωρα που θα δωσει 3play η φορθνετ βρηκεs να φυγειs;

kalicatzaros
24-08-08, 15:33
Η Forthent θέλει 10 μέρες πριν.Πήγα να ρωτήσω γιατί μετακομίζω και μου είπαν αν την κάνω νωρίτερα απο 10 μέρες θα μήνω χωρίς τηλέφωνο.

Ενώ αν την κάνεις 10 μέρες πριν δεν θα μείνεις χωρίς τηλέφωνο.. ενδιαφέρον άποψη ηχογράφησε και την δήλωση τους για καλό και για κακό :P

morfeas2002
24-08-08, 15:35
τωρα που θα δωσει 3play η φορθνετ βρηκεs να φυγειs;
Αν αναφέρεσαι σε εμένα, δυστυχώς εκει που πάω δεν έχει ιδιόκτητο.

xolloth
24-08-08, 21:02
α τοτε παω πασο!

miltmaster3
24-08-08, 21:05
τα ρεστα μου! :p

xolloth
24-08-08, 21:19
τα βλεπω!

alkis13
24-08-08, 22:51
Παιδια απο τον Σεπτεμβριο ο πΟΤΕ χτυπαει τα ιδιοτικα δικτυα με προσφορες πακετων 3play {βλ.εφημεριδα ΚΕΡΔΟΣ}. Οποτε βλέπουμε γιατι οπως και να το κανεις 80€ το διμηνο για τηλεφωνα + internet ειναι πολλα σε σχεση με το εξωτερικο..

miltmaster3
24-08-08, 22:54
Παιδια απο τον Σεπτεμβριο ο πΟΤΕ χτυπαει τα ιδιοτικα δικτυα με προσφορες πακετων 3play {βλ.εφημεριδα ΚΕΡΔΟΣ}. Οποτε βλέπουμε γιατι οπως και να το κανεις 80€ το διμηνο για τηλεφωνα + internet ειναι πολλα σε σχεση με το εξωτερικο..

καλα και τσαμπα να μου ελεγε ο (Π)ΟΤΕ δεν επεστρεφα !!!!;)

kalicatzaros
24-08-08, 22:58
Μεγάλη μπουκιά φάε.. ;)

alkis13
24-08-08, 23:08
Πιστευω οτι τωρα που ειναι ιδιοτικος,θα φτιαξει το χαλι του...Ειδικα μακροπροθεσμα...Αλλα μεχρι τοτε πΟΤΕ θα ειναι..

manoulamou
25-08-08, 10:50
Πολλα ΘΑ, και "ραντεβου τον Σεπτεμβρη" ακουω
και δεν μ αρεσει καθολου...:p
Συνηθως οι μεγαλες προσφορες/Αλλαγες γινονται παραμονες εορτων!

frnk
25-08-08, 12:21
Συνηθως οι μεγαλες προσφορες/Αλλαγες γινονται παραμονες εορτων!

δηλ καλο πασχα?

αχ manoulamou

-η 4net 4 play δεν θα πρεπε να δινει?:hmm:

manoulamou
25-08-08, 17:25
Και η NetOne σκετο ιντερνετ;:p

Καλα χριστουγεννα...;)

frnk
25-08-08, 21:30
xa xa ΚΑΛΟ γειτoνισσα! καλημερα:p:)

alkis13
25-08-08, 23:12
Δεν μπορουμε να μπουμε στο καθε πνευμα του manager του marketing.Απο οτι φαινεται ο πΟΤΕ ειναι ηρεμος (κ καλα κανει) και θα κανει την κινηση του.Δεν μπορει να κανει αλλιως...

miltmaster3
26-08-08, 00:44
Δεν μπορουμε να μπουμε στο καθε πνευμα του manager του marketing.Απο οτι φαινεται ο πΟΤΕ ειναι ηρεμος (κ καλα κανει) και θα κανει την κινηση του.Δεν μπορει να κανει αλλιως...

υπνε που παιρνεις τα παιδια παρε και το ..........................

Hunter 85
26-08-08, 00:56
υπνε που παιρνεις τα παιδια παρε και το ..........................

Καλά εντάξει! Αμα την κάνει να δω τι θα λέτε...

manoulamou
26-08-08, 18:48
υπνε που παιρνεις τα παιδια παρε και το ..........................

οταν εμφανιστηκε για πρωτη φορα η cosmOTE
τους αλλους 2 τους διελυσε στην κυριολεξια, με τις δωρεαν συσκευες:
ειδαν κι επαθαν να συνελθουν, η δε τοτε telestet ακομη ψαχνεται:p
Οταν βγηκε περυσι στις 17 Δεκεμβριου το conn-X και
οι νεες τιμες και ταχυτητες παλι εγινε μεγαλος πανικος.
Καλυτερα λοιπον να μιλαμε για φιλοδοξους επενδυτες
τυπου αλτεκ, λανετ, τελεντομ και τους "τυχερους" πελατες τους...

miltmaster3
26-08-08, 19:19
οταν εμφανιστηκε για πρωτη φορα η cosmOTE
τους αλλους 2 τους διελυσε στην κυριολεξια, με τις δωρεαν συσκευες:
ειδαν κι επαθαν να συνελθουν, η δε τοτε telestet ακομη ψαχνεται:p
Οταν βγηκε περυσι στις 17 Δεκεμβριου το conn-X και
οι νεες τιμες και ταχυτητες παλι εγινε μεγαλος πανικος.
Καλυτερα λοιπον να μιλαμε για φιλοδοξους επενδυτες
τυπου αλτεκ, λανετ, τελεντομ και τους "τυχερους" πελατες τους...

καλα εγω θυμαμαι και (Π)οτε 256 με 2 G μεγιστο ογκο και καμια 80 ευρω :down:

manoulamou
26-08-08, 20:34
Ο καθενας για ο,τι θυμαται χαιρεται...:p
Για ρωτειστε μια παλια καραβανα (http://www.adslgr.com/forum/member.php?u=1483) στο Ιντερνετ
για συγκριτικες τιμες εντος και εκτος ΟΤΕ παλιοτερα (http://www.adslgr.com/forum/showthread.php?t=42527&page=5) και
πως ξεζουμιζαν τους πελατες ασυστολα τα ξαναλεμε!
Εαν κριτηριο μας για επιλογη παροχου ειναι μονο οι τιμες,
ζητω μας που καηκαμε ΟΛΟΙ ...

Hunter 85
26-08-08, 20:37
Ο καθενας για ο,τι θυμαται χαιρεται...:p
Για ρωτειστε μια παλια καραβανα (http://www.adslgr.com/forum/member.php?u=1483) στο Ιντερνετ
για συγκριτικες τιμες εντος και εκτος ΟΤΕ παλιοτερα (http://www.adslgr.com/forum/showthread.php?t=42527&page=5) και
πως ξεζουμιζαν τους πελατες ασυστολα τα ξαναλεμε!
Εαν κριτηριο μας για επιλογη παροχου ειναι μονο οι τιμες,
ζητω μας που καηκαμε ΟΛΟΙ ...

Σωστή!!!!!!!!!

miltmaster3
26-08-08, 20:49
κατσε τωρα μην το ανοιξω το ρημαδι μου για το service το (Π)οτε
1 week χωρις adsl και απαντηση " καποιος τεχνικος θα το κοιταξει"
μονοπωλιο βλεπεις τοτε !!!!!!!!! ξανα τηλ " τι εγεινε ρε παιδια !!!!"
απαντηση " αν σου αρεσει φιλε!" εδω πηρα στην αρχη ελλατωματικο router και για να κανουν αλλαγη περασαν 15 μερες και πηγα σε 3 καταστηματα ( κεντρικα - service-υπ/ση πελλ/σου)
αρα για τι μιλαμε ????????:hmm:

manual2100
26-08-08, 20:51
και εγώ είχα μεγάλο πρόβλημα με τον οτε που τελικά λύθηκε μόλις πήγα 4νετ. όλες οι εταιρείες έχουν τα καλά και τα κακά τους αλλά με τον οτέ έχει παραγίνει... 4νετ και πάλι 4νετ για μένα

όσο για την cosmote να μην μιλήσω καλύτερα.....

Hunter 85
26-08-08, 20:53
κατσε τωρα μην το ανοιξω το ρημαδι μου για το service το (Π)οτε
1 week χωρις adsl και απαντηση " καποιος τεχνικος θα το κοιταξει"
μονοπωλιο βλεπεις τοτε !!!!!!!!! ξανα τηλ " τι εγεινε ρε παιδια !!!!"
απαντηση " αν σου αρεσει φιλε!" εδω πηρα στην αρχη ελλατωματικο router και για να κανουν αλλαγη περασαν 15 μερες και πηγα σε 3 καταστηματα ( κεντρικα - service-υπ/ση πελλ/σου)
αρα για τι μιλαμε ????????:hmm:

Ενω τώρα οι εναλλακτικοί εξυπηρετού γρήγορα;
Αστα , το θέμα είναι να μην έχεις προβλήματα (απίθανο , αλλά λέμε τώρα)

Producer
26-08-08, 20:56
απαντηση " αν σου αρεσει φιλε!"

Χεχεχε (http://www.youtube.com/watch?v=kyvn9r25tD0)

miltmaster3
26-08-08, 21:18
και εγώ είχα μεγάλο πρόβλημα με τον οτε που τελικά λύθηκε μόλις πήγα 4νετ. όλες οι εταιρείες έχουν τα καλά και τα κακά τους αλλά με τον οτέ έχει παραγίνει... 4νετ και πάλι 4νετ για μένα

όσο για την cosmote να μην μιλήσω καλύτερα.....

μαζι σου :oneup:

manoulamou
27-08-08, 09:04
κατσε τωρα μην το ανοιξω το ρημαδι μου για το service το (Π)οτε ....... αρα για τι μιλαμε ????????:hmm:
Ησουν χωρις adsl(ιντερνετ δλδ) 1 βδομαδα. Για σκεψου να περιμενεις στο ακουστικο σου (και οχι μονο στην Forthnet που εχει ενα σκασμο πελατες) στην τεχνικη εξυπηρετηση FullLlu πανω απο μια βδομαδα, χωρις καθολου σταθερη τηλεφωνια και νασαι και επαγγελματιας ή νοικοκυρα:::
AAA ναι ξεχασα: οι επαγγελματιες το εχουν διπορτο και οι νοικοκυρες εχουν επισης κινητο...:)
Να μην αναφερθουμε στην ανοργανωσια των εναλλακτικων λογιστηριων ...

και εγώ είχα μεγάλο πρόβλημα με τον οτε που τελικά λύθηκε μόλις πήγα 4νετ.... όλες οι εταιρείες έχουν τα καλά και τα κακά τους αλλά με τον οτέ έχει παραγίνει... 4νετ και πάλι 4νετ για μένα
όσο για την cosmote να μην μιλήσω καλύτερα...
Ολοι οι παροχοι ADSL, οπως και τηλεφωνιας σταθερης αλλά και κινητης εχουν τα προβληματα τους ουδεις τελειος,
γι αυτο: περι ορεξεως κολοκυθοπιττα, αναλογα την τσεπη και τις απαιτησεις του επιλεγει ο καθενας,
ομως δεν ξερω πολλους πανευτυχεις με την τηλεφωνικη/τεχνικη υποστηριξη της Forthnet.
Ελαχιστοι παντως επαγγελματιες εχουν μονο ενα παροχο σταθερης και κινητης, συνηθως κανουν συνδυασμους
για να μην μεινουν ξεκρεμαστοι, οπωσδηποτε ομως ολοι δεν εχουν μονο σταθερη χωρις κινητη!

μαζι σου :oneup:
... και ολοι οι αλλοι που βγαζουν φλυκταινες με ο,τιδηποτε εχει συνθετικο ΟΤΕ ...:p

miltmaster3
27-08-08, 12:19
Ησουν χωρις adsl(ιντερνετ δλδ) 1 βδομαδα. Για σκεψου να περιμενεις στο ακουστικο σου (και οχι μονο στην Forthnet που εχει ενα σκασμο πελατες) στην τεχνικη εξυπηρετηση FullLlu πανω απο μια βδομαδα, χωρις καθολου σταθερη τηλεφωνια και νασαι και επαγγελματιας ή νοικοκυρα:::
AAA ναι ξεχασα: οι επαγγελματιες το εχουν διπορτο και οι νοικοκυρες εχουν επισης κινητο...:)
Να μην αναφερθουμε στην ανοργανωσια των εναλλακτικων λογιστηριων ...

Ολοι οι παροχοι ADSL, οπως και τηλεφωνιας σταθερης αλλά και κινητης εχουν τα προβληματα τους ουδεις τελειος,
γι αυτο: περι ορεξεως κολοκυθοπιττα, αναλογα την τσεπη και τις απαιτησεις του επιλεγει ο καθενας,
ομως δεν ξερω πολλους πανευτυχεις με την τηλεφωνικη/τεχνικη υποστηριξη της Forthnet.
Ελαχιστοι παντως επαγγελματιες εχουν μονο ενα παροχο σταθερης και κινητης, συνηθως κανουν συνδυασμους
για να μην μεινουν ξεκρεμαστοι, οπωσδηποτε ομως ολοι δεν εχουν μονο σταθερη χωρις κινητη!

... και ολοι οι αλλοι που βγαζουν φλυκταινες με ο,τιδηποτε εχει συνθετικο ΟΤΕ ...:p


μαλλον εχεις μετοχες του (Π)οτε δεν εχω αλλη εξηγηση:rofl:

Hunter 85
27-08-08, 12:22
μαλλον εχεις μετοχες του (Π)οτε δεν εχω αλλη εξηγηση:rofl:

Δηλαδή το ενδεχόμενο να είναι καποιος ευχαριστημένος;
Εσυ έχεις μετοχες του παρόχου σου και τον υποστηρίζεις σθεναρά;
Ας σταματήσει αυτή καραμέλα, αν κάποιος δεν έχει προβλήματα γιατι να μην το πει;
Σοβαρότητα!

manoulamou
27-08-08, 12:42
@miltmaster3
Ειχα κατι μετοχες της Εθνικης και της Alpha καποτε
αλλά πηγαν άπατες ... :rofl: Εαν ειχα του ΟΤΕ ισως να ελεγα
τι καλος ο ΟΤΕ, τι καλη η ΟΤΕνετ, το Conn-x, η cosmOTE κοκ
Ομως φυσικα δεν προσεξες, γιατι καθενας βλεπει μονο ο,τι τον συμφερει
πως γραφω συνεχεια "τι καλος ο υγιης ανταγωνισμος",
"ολοι οι παροχοι εχουν προβληματα", απλα "μην επιλεγετε μονο με βαση την τιμη
αλλά ποιοτικοτερα κριτηρια" κλπ κλπ
Δεν ειμαι fan κανενος, ουτε υπαλληλος ουτε μετοχος
σε offshore εταιριες ή ευκαιριακες σημαιες τυπου Παναμα!!!:)

miltmaster3
27-08-08, 12:47
@miltmaster3
Ειχα κατι μετοχες της Εθνικης και της Alpha καποτε
αλλά πηγαν άπατες ... :rofl: Εαν ειχα του ΟΤΕ ισως να ελεγα
τι καλος ο ΟΤΕ, τι καλη η ΟΤΕνετ, το Conn-x, η cosmOTE κοκ
Ομως φυσικα δεν προσεξες, γιατι καθενας βλεπει μονο ο,τι τον συμφερει
πως γραφω συνεχεια "τι καλος ο υγιης ανταγωνισμος",
"ολοι οι παροχοι εχουν προβληματα", απλα "μην επιλεγετε μονο με βαση την τιμη
αλλά ποιοτικοτερα κριτηρια" κλπ κλπ
Δεν ειμαι fan κανενος, ουτε υπαλληλος ουτε μετοχος
σε offshore εταιριες ή ευκαιριακες σημαιες τυπου Παναμα!!!:)

ελα βρε ουτε μια πλακα δεν θελετε:p
που ειναι το χιουμορ του ελληνα !!!!!

manual2100
27-08-08, 12:48
Όταν οι εναλλακτικοί εξαρτώνται από τον οτε δεν μπορεί να υπάρχει σύγκριση σε μερικά πράγματα...πχ εντάξει χάλια το λογιστήριο της 4νετ, χάλια το τηλ.κέντρο της αλλά όταν υπάρχει βλάβη στα καλώδια που ανήκουν στον οτε εκεί τι μπορεί να κάνει? Στην Ελλάδα ζούμε μην το ξεχνάμε...κράτος εν κράτει
Δεν είναι ανάγκη να μαλώνουμε όμως. Άλλωστε ο καθένας πάει εκεί που του αρέσει και τον εξυπηρετούν και δεν είναι μόνο το θέμα του πιο φθηνού.
Και ο Οτε έχει προβλήματα και η 4νετ και όλοι..
Γνώμη μου για όσους παραπονιούνται συνέχεια: Στραβά συμβαίνουν και θα συμβαίνουν.. Όποιος έχει πρόβλημα είναι ελεύθερος να σηκώνεται και να αλλάζει εταιρεία..
Προσωπικά έφυγα από τον οτε γιατί δεν γουστάρω την αντιμετώπισή τους :βαρειές απειλές και ενόχληση συγγεννών μου(απο εργολάβους πληρωμών)όταν χρώσταγα ένα μικρό ποσό σαν φοιτητής), άρνησή τους να βγάλουν το pcm όταν είχα κάνει αίτηση να μου βάλουν αναγνώριση κλήσεων(χρειάστηκε μέσον) και άρνηση να μου φτιάξουν συνακρόαση 3 φορές. Έτσι πήγα κάπου με λιγότερα προβλήματα τα οποία φυσικά τα αναγνωρίζω και αν δεν μπορώ άλλο θα πάω αλλού.. Αλλά δεν μπορώ να βλέπω άτομα να λένε τυφλά οτε οτε οτε...

manoulamou
27-08-08, 12:55
ελα βρε ουτε μια πλακα δεν θελετε:p
που ειναι το χιουμορ του ελληνα !!!!!
το ποιο; του ποιανου; :p

εξ αλλου, εγω δεν ειμαι ελληνας ...
ειμαι ελληνις και το καυχωμαι!

Hunter 85
27-08-08, 13:10
Οχι δεν θέλουμε με τετοια θέματα υψίστης εθνικής σημασίας
:p :lol:

antonon
27-08-08, 15:28
καλα και τσαμπα να μου ελεγε ο (Π)ΟΤΕ δεν επεστρεφα !!!!;)

:oneup::oneup::oneup::oneup:

manoulamou
27-08-08, 15:57
Η DT επι πληρωμη ομως;:sneer:

Hunter 85
27-08-08, 15:58
Η DT επι πληρωμη ομως;:sneer:

Εκεί θα επέστρεφε... :rolleyes:

@ ADSLgr.com All rights reserved.