PDA

Επιστροφή στο Forum : καταγγελια στην ΕΕΤΤ και αλλου με κοινοποιηση στην εταιρεια



bakxos
01-09-08, 13:46
παιδια καλημερα. θελω να κανω κατγγελια στην ΕΕΤτ και δεν ξερω και γω που αλλου παρακαλω προτεινεται, μεσω e-mail και να το κανω και κοινοποιηση στη forthnet αφου εδω και 2 μηνες εχω κανει αιτηση μεταφορας στο ιδιο κεντρο και περιοχη και με κοροιδευουν. σημερα πηρα τηλ. στον ΟΤΕ και μου ειπαν πλεον οτι αυτοι δεν εχουν καμια συμετοχη παρα μονο οταν τους ζητηθει βοηθεια απο τη forthnet. παιρνω και αναγκαζονται να μου που οτι αυτοι δεν εχουν κανει τις απαιτουμενες ενεργειες ακομη.
λοιπον θα ηθελα να μου πειτε που να στειλω τη καταγγελια και αν ξερετε τα mail διοτι δεν εχω κατι. καπου ειχα διαβασει για ετοιμες αιτησεις παραπονων απλα γραφεις οτι θες και εχει πανω mail και διευθυνσεις. γνωριζει κανεις κατι?
ευχαριστω

Giannis61
01-09-08, 14:02
Kαταγγελια στην ΕΕΤΤ μπορεις να κανεις εδω katanalotes@eett.gr μπες στο σιτε να δεις πως θα την κανεις.Ακομα μπορεις να κανεις στον Συννηγορο καταναλωτη grammateia@synigoroskatanaloti.gr και Δ/ση καταναλωτη υπουργειου αναπτυξης info@efpolis.gr.
Ριξε μια ματια και στα αντιστοιχα σιτε. www.eett.gr www.synigoroskatanaloti.gr και www.efpolis.gr.
Kαλα ξεμπερδεματα

hel
03-09-08, 17:24
παιδια καλημερα. θελω να κανω κατγγελια στην ΕΕΤτ και δεν ξερω και γω που αλλου παρακαλω προτεινεται, μεσω e-mail και να το κανω και κοινοποιηση στη forthnet αφου εδω και 2 μηνες εχω κανει αιτηση μεταφορας στο ιδιο κεντρο και περιοχη και με κοροιδευουν. σημερα πηρα τηλ. στον ΟΤΕ και μου ειπαν πλεον οτι αυτοι δεν εχουν καμια συμετοχη παρα μονο οταν τους ζητηθει βοηθεια απο τη forthnet. παιρνω και αναγκαζονται να μου που οτι αυτοι δεν εχουν κανει τις απαιτουμενες ενεργειες ακομη.
λοιπον θα ηθελα να μου πειτε που να στειλω τη καταγγελια και αν ξερετε τα mail διοτι δεν εχω κατι. καπου ειχα διαβασει για ετοιμες αιτησεις παραπονων απλα γραφεις οτι θες και εχει πανω mail και διευθυνσεις. γνωριζει κανεις κατι?
ευχαριστω

Τι σου λέει ο wizard?
Τι σου λένε στο τηλέφωνο από Forthnet? Επικοινωνείς συχνά για να ελέγχεις την πορεία της αίτησης;
Σε ποια περιοχή είσαι;

@ ADSLgr.com All rights reserved.