PDA

Επιστροφή στο Forum : ποιoτητα τηλεφωνίας στην Αλεξανδρούπολη?



kinezos69
01-09-08, 22:16
είμαι συνδρομητής στο ιδιόκτητο της forthnet μόνο internet.
είμαι σχετικά ευχαριστημένος και σκέφτομαι να το κάνω double play.
θέλω να μου πούν συνδρομητές τηλεφωνίας απο Αλεξανδρούπολη για την ποιότητα των υπηρεσιών.
ευχαριστώ εκ των προτέρων.

FSHOPAXD
25-10-08, 12:58
Χωρίς προβλήματα μέχρι στιγμής σε τηλεφωνία, εαν είσαι συνδεδεμένος στο ιδιόκτητο
(είσαι σε μοιραζόμενο ή έχεις Full LLU?) γιατι για παράδειγμα εαν έχεις το ADSL Economy, χρησιμοποιείς ήδη το πακέτο τηλεφωνίας της FORTHNET.

kinezos69
25-10-08, 13:58
εχω double play εδώ και 20 ημέρες και η ποιότητα είναι αρκετά καλή.

andreas72
03-01-09, 00:22
τι λέτε βρε παιδιά.... ??? εγώ πήγα προχτές να πληρώσω την wind, και πιάσαμε το μασσαλή με το παιδί.στην άνοδο διπλα στο κτελ...και όταν του τα έχωσα γιατι εχω πόλους φίλους με τελλας και έχουν τρελα προβλήματα βρίσκονται στα χρονια 128kb... άρχισε να μου τα μασάει και στο τέλος παραδέχτηκε ότι έχουν πρόβλημα στην "τελλας"......και ότι σύντομα θα το διορθώσουν τι να λέμε τώρα???
πέστε την αλήθεια στο κόσμο,μην τρέπεστε!!!!.... αχ αυτός ο έλληνας υπερασπίζεται αυτό που έχει μέχρι τελικής πτώσεις....(καλο είναι αυτό μερικές φορες).. αλλα η αλήθεια είναι πικρή... εγώ ήμουν "τελεπασπορτ",μιλάμε για αίσχος, τι να πω ότι ήταν καλή? γιατί την είχα κάποτε?? οτε και πάλι οτε, και ας πληρώνουμε πιο ακριβά......(δυστυχώς)

kinezos69
04-01-09, 11:25
τι λέτε βρε παιδιά.... ??? εγώ πήγα προχτές να πληρώσω την wind, και πιάσαμε το μασσαλή με το παιδί.στην άνοδο διπλα στο κτελ...και όταν του τα έχωσα γιατι εχω πόλους φίλους με τελλας και έχουν τρελα προβλήματα βρίσκονται στα χρονια 128kb... άρχισε να μου τα μασάει και στο τέλος παραδέχτηκε ότι έχουν πρόβλημα στην "τελλας"......και ότι σύντομα θα το διορθώσουν τι να λέμε τώρα???
πέστε την αλήθεια στο κόσμο,μην τρέπεστε!!!!.... αχ αυτός ο έλληνας υπερασπίζεται αυτό που έχει μέχρι τελικής πτώσεις....(καλο είναι αυτό μερικές φορες).. αλλα η αλήθεια είναι πικρή... εγώ ήμουν "τελεπασπορτ",μιλάμε για αίσχος, τι να πω ότι ήταν καλή? γιατί την είχα κάποτε?? οτε και πάλι οτε, και ας πληρώνουμε πιο ακριβά......(δυστυχώς)

η TELLAS (WIND) επιβεβαιώνω και εγώ έχει σοβαρό πρόβλημα στη Β.Ελλάδα.

με τη forthnet τρείς μήνες τώρα είμαι αρκετά ευχαριστημένος.

@ ADSLgr.com All rights reserved.