PDA

Επιστροφή στο Forum : double play στη Δράμα;



dipapadi
08-09-08, 16:47
Μήπως υπάρχει κάποιος από Δράμα που να έχει βάλει double play από HOL. Η HOL διαφημίζει την υπηρεσία μέσα στην πόλη με αφίσες παντού. Πήρα και τηλέφωνο και μου είπαν ότι το 20-25 μέρες γίνεται ενεργοποίηση. Υπάρχει κανείς που να το έχει επιχειρήσει;

TASOSK21
08-09-08, 17:06
Μήπως υπάρχει κάποιος από Δράμα που να έχει βάλει double play από HOL. Η HOL διαφημίζει την υπηρεσία μέσα στην πόλη με αφίσες παντού. Πήρα και τηλέφωνο και μου είπαν ότι το 20-25 μέρες γίνεται ενεργοποίηση. Υπάρχει κανείς που να το έχει επιχειρήσει;

Πάντως στην Δράμα είναι έτοιμη η HOL οπότε πιθανών να ε'ιναι αληθές το 20-25 μέρες (αν θέλει και ο ΟΤΕ ...)

dipapadi
08-09-08, 17:14
Πάντως στην Δράμα είναι έτοιμη η HOL οπότε πιθανών να ε'ιναι αληθές το 20-25 μέρες (αν θέλει και ο ΟΤΕ ...)
Ποιος το λέει ότι είναι έτοιμη; Αν εννοείς την HOL σιγά μην την πιστέψω!
Το ερώτημα είναι σαφές: "Υπάρχει κάποιος που έχει βάλει HOL double play στη Δράμα; Αν ναι, πως πήγε η διαδικασία ενεργοποίησης και πως είναι η ποιότητα των υπηρεσιών;"

TASOSK21
08-09-08, 17:30
Ποιος το λέει ότι είναι έτοιμη; Αν εννοείς την HOL σιγά μην την πιστέψω!
"

Αν είσαι τόσο δύσπιστος με την HOL γιατί θέλεις να την βάλεις ???

dipapadi
08-09-08, 17:34
Αν είσαι τόσο δύσπιστος με την HOL γιατί θέλεις να την βάλεις ???
Ρε φίλε η ερώτησή μου είναι πολύ απλή! Ζητάω κάποιον να μοιραστεί την εμπειρία του! Αν θέλεις να κάνουμε άλλη συζήτηση ξεκίνησε ένα άλλο thread.

protonium
09-09-08, 10:17
Ρε φίλε η ερώτησή μου είναι πολύ απλή! Ζητάω κάποιον να μοιραστεί την εμπειρία του! Αν θέλεις να κάνουμε άλλη συζήτηση ξεκίνησε ένα άλλο thread.


Ηι διαθεσιμότητα στη Δράμα τώρα άνοιξε. Πώς περιμένεις να έχει ενεργοποιηθεί κάποιος? Οι πρώτοι που θα ενεργοποιηθούν θα είναι από 25/09/08 (περίπου) και έπειτα.

ThANASImos
23-09-08, 20:07
Εγώ ενεργοποιήθηκα.... και έχω και νετ και τηλέφωνο....
το νετ είναι λίγο αργόστροφο ακόμα αλλά όλα οκ.... θα περιμένω λίγες μέρες ακόμα..!!!!

@ ADSLgr.com All rights reserved.