PDA

Επιστροφή στο Forum : ALA3TE KANENA WEBHOST.



boss
18-10-03, 20:29
Reeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee pola provlimata ala3te kanena webhost.!

PhoiNiX
18-10-03, 22:47
ριξε μια ματια στην κεντρικη σελιδα και θα καταλαβεις το λογο :roll: .....

boss
19-10-03, 00:10
Phoinix de to leo kako proereta, aplos to teleutaio diasthma to site mia einai pano 10 einai kato.
katantaei spastiko to 8ema k einai krima giati an k oi perisoteroi einai newB(mesa se autous k ego) paei na ginei kalh douleia sto adslgr.
keep try.!

yiapap
20-10-03, 14:51
Δηλαδή τώρα τα προβλήματα έχουν λυθεί;

Wolverine
20-10-03, 17:11
Όπως είπε και ο Phoinix δείτε λίγο την πρώτη σελίδα, θα δείτε ότι από την περασμένη Δευτέρα το site βρίσκεται σε καινούριο server και τα όποια προβλήματα που παρατηρήθηκαν μέσα στην εβδομάδα ήταν λόγο της μεταφοράς.


Δηλαδή τώρα τα προβλήματα έχουν λυθεί;

Yiapap έχεις παρατηρήσει κάποιο άλλο πρόβλημα από εχθές και μετά; Αν ναι τότε σε παρακαλώ να το αναφέρεις ποιο αναλυτικά αν είναι εύκολο.

yiapap
20-10-03, 18:40
Όχι, δε δοκίμασα από χθες. Για την ακρίβεια δε δοκίμασα από τότε που έγραψα ένα μακροσκελές thread όπου απαριθμούσα ακριβώς τα προβλήματα και τους τρόπους αναπαραγωγής τους... και μετά το Post μου εξαφανίστηκε (είπαμε Insert Delayed... αλλά παρακαθυστέρησε :wink: ). Αν συναντήσω κάτι θα κάνω νέο thread εδώ για αναφορά προβλημάτων if that's OK.

Κατά τα άλλα... η διαφορά ταχύτητας είναι αισθητή!

boss
20-10-03, 19:30
kati akoma pou den einai provlima ala kalo einai na proste8ei einai: meta thn eisagogi post na ginetai auto redirection pros to dimosievmeno 8ema.

Gothic
20-10-03, 19:41
Η διαφορά ταχύτητας (ακόμα και με dialup) φάνηκε, job well done (καλοψημένη δουλειά) :mrgreen:

yiapap
20-10-03, 20:17
Η διαφορά ταχύτητας (ακόμα και με dialup) φάνηκε, job well done (καλοψημένη δουλειά) :mrgreen:
Τι μου λες τώρα. Εδώ μιλάμε ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΜΕ ADSL ΦΑΝΗΚΕ!!!
:cry:

yiapap
20-10-03, 20:22
kati akoma pou den einai provlima ala kalo einai na proste8ei einai: meta thn eisagogi post na ginetai auto redirection pros to dimosievmeno 8ema.

Δεν υπάρχει λόγος. Ακόμη και μια στις δέκα απαντήσεις να ΜΗ θέλεις να τη "δεις", γιατί ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ έχεις χρησιμοποιήσει το preview είναι κερδισμένο bandwidth. Και δε νομίζω να μας είναι πολύς κόπος να πατήσουμε το link!!!

boss
21-10-03, 02:57
Na 3eres posa link patao.... :mrgreen:
Aplos pistevo pos auto pou leo exei perasei sta standard pleon k mou fanike periergo pou den ginetai k edo.
me gyrise poly piso.
mipos prepei na valeis kirie admin kanena clasiko phpbb(?) ;)

Wolverine
21-10-03, 07:49
mipos prepei na valeis kirie admin kanena clasiko phpbb(?) ;)

Και φαντάζομαι ότι όλη αυτή την δουλεία θα την κάνεις εσύ σαν ευγενική χορηγία στο αγαπημένο σου site. Και για να μην παρεξηγούμε πράγματα και καταστάσεις θα πω το έξεις οι άνθρωποι που συντηρούν και διαχειρίζονται αυτό το site δεν είναι αργόσχολοι ή έχουν μόνο αυτό να κάνουν. Έχουν ένα σωρό αλλά πράγματα να κάνουν, συμπεριλαμβανομένων και δουλείας, σχολής ή οτιδήποτε κάνει ο καθένας και φυσικά να έχουν και λίγο ελεύθερο χρόνο για τον εαυτό τους. Το site αυτή την στιγμή είναι αρκετά λειτουργικό και πάντα είναι υπό επεξεργασία πιθανές αλλαγές και βελτιώσεις. Αυτά τα λέω για να μην υπάρχουν παράλογες απαιτήσεις. Όλοι όσοι είμαστε εδώ είμαστε από ενδιαφέρον. Και γίνεται κάθε προσπάθεια ώστε το site να ανταποκρίνεται στο υπόβαθρο και των χριστών του και της φήμης του.

NeK
21-10-03, 10:06
Αυτά που είπε ο Wolverine και να προσθέσω ότι το συγκεκριμμένο θέμα το έχω κάνει εγώ επίτηδες (στην αρχή καταλάθος αλλά το άφησα έτσι) γιατί πιστεύω ότι είναι καλύτερα και γενικά δεν παραπονήθηκε κανείς, εκτός από εσένα οπότε καλά κρατεί χεχε.

Πάντως το PHPBB που είναι εδώ, είναι "κλασσικό" απλά το έχω τροποποιήσει ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ.

Τώρα κοίταζα να βάλω vBulletin ή UBBThreads αλλά αυτά κοστίζουν €€€ αλλά δεν είναι εκεί το κόλλυμα, είναι στο πως θα το κάνω integration με το phpnuke.

Αν γνωρίζει κανείς και θέλει να βοηθήσει τότε είμαι όλος αυτιά!

Φιλικά.

boss
21-10-03, 17:55
Gia intergration phpbb,phpnuke den gnorizo, pantos an 8elete na sas anevaso to klasiko phpbb meta xaras na to kano ;)

erebus
21-10-03, 19:11
Sure, ένα root passwd στο 14.

boss
21-10-03, 19:55
Sure, ένα root passwd στο 14.
Sto 12 parakalo. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

chatasos
22-10-03, 10:45
Αυτά που είπε ο Wolverine και να προσθέσω ότι το συγκεκριμμένο θέμα το έχω κάνει εγώ επίτηδες (στην αρχή καταλάθος αλλά το άφησα έτσι) γιατί πιστεύω ότι είναι καλύτερα και γενικά δεν παραπονήθηκε κανείς, εκτός από εσένα οπότε καλά κρατεί χεχε.


Κάποτε το είχα "ζητήσει" και εγώ 8) 8) 8)

boss
22-10-03, 19:38
kapia pragmata pistevo pos den einai 8ema pliopsifias apla prepei na skeftomaste pos 8a ginei pio leitourgiko to fora.
Sigoura yparxoun k ales idees, tora an gia tous f,x,y logous de boroun na ylopoih8oun sevasto.
Ala mh kryvomaste piso apo to daxtylo mas :mrgreen:
Eimai sigouros pos yparxoun k ales idees k pernei poles veltioseis akoma.
An omos den ylopoih8oun apla pragmata tote pos na proxorisoume se pio polyploka(?)

@ ADSLgr.com All rights reserved.