PDA

Επιστροφή στο Forum : Belkin belkin g plus mimo router



MaRkUs_
16-09-08, 19:20
καλησπέρα....πήρα το εν λόγο ρούτερ αλλά δεν μπορώ να το κάνω με την καμιά να πάρει ίντερνετ.
το έχει κανείς ??πρώτη φορά είδα ρούτερ να σου ζυτάει να βάλεις το username & pass της σύνδεσης του isp!κάποιος που μπορεί να βοηθήση???? το modem/router που έχω και το συνδέω είναι ενα wag 200

gmouzo
21-09-08, 12:23
καλησπέρα....πήρα το εν λόγο ρούτερ αλλά δεν μπορώ να το κάνω με την καμιά να πάρει ίντερνετ.
το έχει κανείς ??πρώτη φορά είδα ρούτερ να σου ζυτάει να βάλεις το username & pass της σύνδεσης του isp!κάποιος που μπορεί να βοηθήση???? το modem/router που έχω και το συνδέω είναι ενα wag 200

δηλαδη με το wag συνδεeσαι χωρις username και pass?????

Xguru
21-09-08, 12:32
Tο λογικό είναι να πρέπει να βάλεις username/password (εκτός αν συνδέεσαι απ΄το router του γείτονα :p). Απλά το πρώτο router μπορεί να στο είχε σετάρει κάποιος άλλος και να μην το ξέρεις.

geros54
26-01-09, 19:31
Για χαρα σε ολους.
Εχω ενα BELKIN G+MIMO 9000 και εχω χασει τους drivers παρακαλω μηπως μπορει να με βοηθεισει???

ariadgr
26-01-09, 19:38
Για χαρα σε ολους.
Εχω ενα BELKIN G+MIMO 9000 και εχω χασει τους drivers παρακαλω μηπως μπορει να με βοηθεισει???

Δεν χρειάζονται drivers.
Αρκεί να μπεις στο web interface όπως περιγράφεται στο manual ή στο site της εταιρίας.

@ ADSLgr.com All rights reserved.