PDA

Επιστροφή στο Forum : Νεα συνδεση



VirusSnake
22-09-08, 00:11
Γεια σας συντομα θα κανω αιτηση για νεα συνδεση στον οτε pstn & connx 24αρα.
Μπορει καποιος να μου πει τι εξοπλισμο δινουν, δωρεαν και μη και να μου προτεινει την καλυτερη επιλογη?(με ενδιαφερει μονο ασυρματος εξοπλισμος)

Επισης πως παει ο οτε με τις ενεργοποιησεις τελευταια? ποσο καιρο να υπολογιζω? υπαρχουν αλλα εξοδα ενεργοποιησης περα απο τα 35 ευρω για το σταθερο τηλεφωνο?


ευχαριστω

blugosi
22-09-08, 07:24
Δες εδώ
http://www.conn-x.gr/step1.asp#sx1

Υπάρχουν και κάποια σπιτατς 586v7 μου φαίνεται, αλλά μόνο αν πας σε ΟΤΕΣΟΠ να κάνεις την ενεργοποίηση...
Η ενεργοποίηση θα σου πάρει καμιά δεκαριά μέρες .... μέχρι τότε θα έχεις NETONΕ κανονικά.
Πρόσεχε, στον ΟΤΕ να ζητήσεις γραμμή τηλεφώνου και ADSL μαζί, αλλιώς μπορεί να σου φέρουν το τηλέφωνοσε 3-4 μέρες και να περιμένεις άλλες 10 για ADSL...

utp
22-09-08, 13:05
Δες εδώ
http://www.conn-x.gr/step1.asp#sx1

Υπάρχουν και κάποια σπιτατς 586v7 μου φαίνεται, αλλά μόνο αν πας σε ΟΤΕΣΟΠ να κάνεις την ενεργοποίηση...
Η ενεργοποίηση θα σου πάρει καμιά δεκαριά μέρες .... μέχρι τότε θα έχεις NETONΕ κανονικά.
Πρόσεχε, στον ΟΤΕ να ζητήσεις γραμμή τηλεφώνου και ADSL μαζί, αλλιώς μπορεί να σου φέρουν το τηλέφωνοσε 3-4 μέρες και να περιμένεις άλλες 10 για ADSL...


Eμενα στο 134 μου ειπαν οταν εκανα την αιτηση για νεα συνδεση οτι δεν γινεται να κανω μαζι αιτηση για conn-x.Mονο αφου ενεργοποιηθει η γραμμη.Ετσι μολις μου συνδεσαν τη γραμμη ,την ιδια στιγμη παω στο oteshop και κανω αιτηση για conn-x και σε 7 μερες ημουν οκ.

VirusSnake
22-09-08, 13:07
το κακο ειναι πως την νεα γραμη την θελω σε νεο σπιτι και οχι σε αυτο που εχω νετονε...

επικοινωνησα με το 134 και μου ειπαν πως εχουν μονο ενα PHILIPS και ενα BAUDTECH ποιο ειναι καλυτερο?

blugosi
22-09-08, 15:27
το κακο ειναι πως την νεα γραμη την θελω σε νεο σπιτι και οχι σε αυτο που εχω νετονε...

επικοινωνησα με το 134 και μου ειπαν πως εχουν μονο ενα PHILIPS και ενα BAUDTECH ποιο ειναι καλυτερο?

Και τα δύο είναι άριστα!!! Πάρε όποιο νάναι, και θα με θυμηθείς!!!

VirusSnake
22-09-08, 15:45
Eμενα στο 134 μου ειπαν οταν εκανα την αιτηση για νεα συνδεση οτι δεν γινεται να κανω μαζι αιτηση για conn-x.Mονο αφου ενεργοποιηθει η γραμμη.Ετσι μολις μου συνδεσαν τη γραμμη ,την ιδια στιγμη παω στο oteshop και κανω αιτηση για conn-x και σε 7 μερες ημουν οκ.

εγω εκανα σημερα αιτηση την πεμπτη θα μπει το σταθερο και το πολυ σε πεντε εργασιμες και το connx

@ ADSLgr.com All rights reserved.