PDA

Επιστροφή στο Forum : vodafone douple play plus



harris19
22-09-08, 01:32
Ρε παιδια τις τελευταιες μερες ειμαι σε σκεψεις για το τι συνδεση να βαλω...ειδα στην τηλεοραση για το νεο προγραμμα της vodafone to douple play plus π θεωρητικα δινει 24mbs ταχυτητα...ξερει καποιος αν ειναι καλο γρηγορο η εχει ακουσει τπτ καποιος σε σχεση με τα προηγουμε π ανεφερα...ευχαριστω.;);)

traderman
22-09-08, 09:01
Η vodafone δινει ιντερνετ μεσω της hol.
Οπως ολες οι εταιρειες υπαρχουν περιοχες με καλες ταχυτητες και αλλες με μικροτερες.
Ριξε μια ματια στα νηματα που αφορουν την hol και δες αν στην περιοχη σου οι συνδρομητες της ειναι ικανοποιημενοι η οχι.
Η τηλεφωνια εξαρταται καθαρα απο το αν εχει καλυψη το σπιτι σου απο vodafone δλδ αν το κινητο της vodafone εχει καλο σημα τοτε θα δουλευει καλα και το σταθερο.

sakis1234567
28-09-08, 09:33
μενω καματερο. εχετε ακουσει πως παει εδω η vodafone adsl?

traderman
28-09-08, 10:46
Ρε παιδια το γραψαμε τοσες φορες.
ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ vodafone adsl .
Οτι αποριες εχεται θα σας λυθουν στην συζητηση για το adsl της hol.

sakis1234567
29-09-08, 08:11
δηλαδη αν εχω σημα 5 στα 5 τοτε θα εχω και καλη γραμη.θα τρελαθουμε τελειως. τι σχεσει εχει η ασυρματη με την σταθερη γραμη traderman?

p14767
29-09-08, 10:47
δηλαδη αν εχω σημα 5 στα 5 τοτε θα εχω και καλη γραμη.θα τρελαθουμε τελειως. τι σχεσει εχει η ασυρματη με την σταθερη γραμη traderman?

σου εξηγει οτι το adsl η vodafone επειδη δεν εχει δικο της δικτυο το νοικιαζει απο τη hol.
αρα οτι προβληματα εχει το δικτυο της hol στην περιοχη σου θα τα εχεις και με συνδρομη vodafone.
αρα θα πρεπει να κοιταξεις το forum που αφορα στην hol για λεπτομερειες.

traderman
29-09-08, 12:39
Με λιγα λογια μπορει να εχεις αριστη σταθερη τηλεφωνια(η οποια βασιζεται στο δικτυο της vodafone) και χαλια adsl (το οποιο βασιζεται στο δικτυο της hol) η και αντιστροφως.

@ ADSLgr.com All rights reserved.