PDA

Επιστροφή στο Forum : HOL στη Σπάρτη



potoula
27-09-08, 00:06
Καλησπερα και απο μενα
Σημερα εμα8α πως η hol στη Σπαρτη δεν πηγε καλα και δεν τους συμφερει να κανουν ιδιοκτητο δικτυο. Εγω απο τον Μαιο εχω συνδεση με την Hol στα 4mbs γιατι παραπανω δεν γινεται επειδη δεν εχει ιδιοκτητο δικτυο και φυσικα πληρωνω στον ΟΤΕ το παγιο. Περιμενα μηπως γινει ιδιοκτητο δικτυο οπως εχουν οι forthnet και η Tellas αλλα σημερα εμαθα αυτο και δεν ξερω τι να κανω. Αν ξερει καποιος ας γραψει. Τι θα γινει με την Hol στη Σπάρτη? θα κανει καποια στιγμη ιδιοκτητο δικτυο? ετχαριστω για τον χρονο σας

alexdim
27-09-08, 14:24
Υπομονή σε ένα μήνα αναμένεται εγκατάσταση και ενεργοποίηση στο ΦΣ Σπάρτης .
Μην ακούς ανακρίβειες.Δεν μπορώ να σε ενημερώσω για την ημερομηνία,αλλά για την ενεργοποίηση ξέρω πάρα πολύ καλά τι σου λέω...

potoula
28-09-08, 18:16
ευχαριστω πολυ για την απαντηση. Μου εδωσες ελπιδες πιστευω μεχρι τα Χρισοτυγεννα να εχει η hol στη Σπαρτη ιδιοκτητο δικτυο και να παψω να πληρωνω στον ΟΤΕ το παγιο

Pitelk
02-10-08, 22:21
ευχαριστω πολυ για την απαντηση. Μου εδωσες ελπιδες πιστευω μεχρι τα Χρισοτυγεννα να εχει η hol στη Σπαρτη ιδιοκτητο δικτυο και να παψω να πληρωνω στον ΟΤΕ το παγιο

Το ιδιοκτητο δίλτυο της ΗΟL στην αθήνα είναι το μαύρα του τα χάλια( φαντάσου πως θ αείναι στην Σπάρτη)..... καλύτερα ετσι και ας πληρώνεις το κάτι παραπάνω

MNP-10
02-10-08, 23:31
Τι προβλημα εχει το ιδιοκτητο της HOL στην Αθηνα? :hmm:

Pitelk
03-10-08, 11:43
Τι προβλημα εχει το ιδιοκτητο της HOL στην Αθηνα? :hmm:

Κοιτα αυτο το post που εχω γραψει εγώ...είναι όλα τα προβλήματα που αντιμετωπίζω..αλλα πίστεψέ..άλλιως να το στα λέω και αλλιώς να τα παθαίνεις

http://www.adslgr.com/forum/showthread.php?t=236448

MNP-10
03-10-08, 14:47
Τι να σου πω, εγω με το πρωτο hop εχω 22 miliseconds - οχι 110, ενω αποσυνδεσεις δεν εχω καθολου. Περιοχη μαρουσι και εγω.

potoula
06-10-08, 13:34
εγω μονο το παγιο πληρωνω στον οτε τωρα dsl hol εχω και ολα μια χαρα. Αν ερ8ει το ιδιοκτητο Σπαρτη και εχω προβλημα θα φυγω πολυ απλο!!

potoula
22-12-08, 17:58
Παιδια γεια σας
Απο σημερα εχω κι εγω εδω στη Σπαρτη το double play της hol. πιστευω ολα να πανε καλα
ευχομαι καλα χριστουγεννα σ ολους με υγεια

panvarv
23-12-08, 00:08
καλησπερα
σπαρτη ποια περιοχη και τι ταχυτητα
μιας και ετοιμαζομαι για νεα συνδρομη
ευχαριστω

potoula
23-12-08, 22:35
Σπαρτη φιλε μου ολη η περιοχη μπορεις πια να εχεις hol χωρις παγιο ΟΤΕ.

panvarv
25-12-08, 22:24
αρχικά ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ σε όλους




p3nny το χωρις παγιο γνωστο , η ποιοτητα των υπηρεσιων αγνωστη , γι αυτό ρωτώ

α) ποιοτητα τηλεφωνίας
β) ταχυτητα ιντερνετ

σε αυτα θα ηθελα απάντησή σου

potoula
26-12-08, 00:42
απο σημερα εχω και τηλεφωνο και ολα οκ
το ιντερνετ κανενα προβλημα αν και ειμαι σε δοκιμαστικο σταδιο ακομα με το double play. Ειμαι μακρια απο το deslam 3 χλμ και κλειδωνει στα 12.300 περιπου, 8α το δω το τελικο οταν οριστικοποιηθει την Δευτερα.
Δεν εχω αποσυνδεσεις ποτε οπως ακουω απο αλλους παροχους γενικα ειμαι ευχαριστημενη γιατι hol εχω απο τον Μαιο ασχετα αν πληρωνα παγο στον ΟΤΕ. Το ιντερνερ ηταν ΗΟΛ.

@ ADSLgr.com All rights reserved.