PDA

Επιστροφή στο Forum : Ενεργοποιηση γραμμης στην Τουμπα Θεσσαλονικη



nkatsou
27-09-08, 01:12
Ειναι κανενας αλλος που περιμενει να ενεργοποιηθει στην τουμπα?εχο κανει αιτηση απο 20 ιουνιου και ακομα τιποτα!Τους πηρα τηλεφωνο και μου ειπαν οτι ο οτε δεν εχει ακομα δοσει επαυξηση για το κεντρο μου,και οτι υπαρχουνμ πολλοι ακομα που περιμενουν για συνδεση χμμ.μηπως στην τελλας αργουν τοσο πολυ και στις αλλες ειναι πιο γρηγορα?η μου λενε @@ριες?

Simon Georgiou
01-10-08, 10:38
Και εγω Τουμπα περιμενω απο 25 Ιουνιου ενεργοποιηση...Εχω παρει 100 τηλεφωνα και η απαντηση ειναι η ιδια για τους βρογχους..Φταει ο ΟΤΕ και καλα παλι...Καμια εβδομαδα ακομα θα περιμενω και μετα τελος,θα τους παρει και θα τους σηκωσει...

ermis333
01-10-08, 11:39
Δεν είναι ευθύνη της Tellas, αλλα και ο ΟΤΕ δεν φταίει εκτός και αν έχουν παρέλθει τα χρονοδιαγράμματα, αν και στο παρελθόν έχει δείξει ότι δεν τα σέβεται.

Δυστηχώς αν δεν υπάρχουν ελεύθερα ζεύγη το μόνο που μπορείτε να κάνετε είναι υπομονή.

Simon Georgiou
13-11-08, 17:06
Ακομα τιποτα...ΤΡΙΧΕΣ ΚΑΤΣΑΡΕΣ...

chrispe
14-11-08, 00:50
δε χάνεις και τίποτα, μετά τις 6 το απογευμα σερνεται το σύμπαν οποτε...

hel
15-11-08, 11:29
Πλάκα κάνετε ότι περιμένετε 5 μήνες να ενεργοποιηθείτε.
Γιατί σώνει και καλά στην Tellas ?

Simon Georgiou
17-11-08, 11:27
Την πατησαμε και αντε τωρα να ξεμπλεξεις...

nkatsou
19-11-08, 18:36
τελικά πριν 1,5 εβδομαδα εκανα αιτηση διακοπης για την ενεργοποιηση στην τελλας και εκανα στα καπακια αιτηση με χολ ,μετ απο 3 μερες ηρθε το ρουτερ και μυνημα οτι θα ενεργοποηθω στις 30/11 με την χολ (οχι 5 μηνες αναμονη με την τελλας ελεος!!)σου προτινω να το κανεις και εσυ γιατι πωσ γινεται να δινει πορτες στην χολ και οχι στην τελλας τι να πω μας δουλευοθν ολοι τους και ο οτες και ολοι οι εναλλακτικοι δυστηχως

@ ADSLgr.com All rights reserved.