PDA

Επιστροφή στο Forum : ερωτηση για hol full llu



lambroukos13
28-09-08, 02:25
εχω εδω και 4 μερες hol double,αλλα στο account μου βλεπω πως το hol full llu ακομα εκκρεμει...τι σημαινει αυτο?οτι δεν εχω internet και τηλεφωνια απο την hol?το internet σιγουρα ειναι απο hol αφου σε speedtests βγαζει isp την hol απο otenet που ειχα...το θεμα ειναι τι γινεται με το τηλεφωνο....μηπως δηλαδη ειμαι ακομα μεσω ote και χρεωνομαι για τις κλησεις??

kasi
28-09-08, 02:29
πάρε τηλ να ρωτησεις....(13844)αλλα ισως ξέρω τι έγινε....

θα έχει κολέισει το σύστημα και σε δίχνει ανενεργό ή θα το αλλάξουν απο δευτέρα... :)

dikal
28-09-08, 10:28
Είσαι κανονικά στη hol και το full llu αργεί να ενημερωθεί. Αν έχεις αμφιβολίες μπες στην ανάλυση κλήσεων από management tools και δες αν εμφανίζονται οι κλήσεις σου και τι χρέωση έχουν.

lambroukos13
28-09-08, 12:19
στην αναλυση κλησεων που μπηκα δεν εχει καθολου τηλεφωνα που καλεσα η με καλεσαν και ειναι απο 1-9 εως 28-9,η πλακα ειναι οτι ενεργοποιηθηκα 24-9!

gadoulis
28-09-08, 13:01
δίχνει μόνο ολόκληρους μήνεσ στην ανάλυση... από οκτώβριο θα ξεκινήσει να δείχνει.... τουλάχιστον σε μένα έτσι έγινε

phenomeno_gr
28-09-08, 13:01
Το πιο πιθανό είναι αυτό που είπε ο nikolass18
μπορεί να έχει κολλήσει το σύστημα της hol ή να μην έχουν λάβει ακόμα ενημέρωση
πάρε τηλ (απο Δευτέρα καλύτερα :Ρ) να δεις τι γίνεται

dikal
28-09-08, 13:15
Ρίξε μια ματιά και στο eMoney - HOL eMoney - Πορτοφόλι μηνιαίας χρέωσης - Ανάλυση. Εκεί δείχνει μόνο όσες κλήσεις έχουν χρέωση.

haunted
28-09-08, 18:49
Μπορεί να μην έχει κολλήσει αλλά το status της γραμμής σου να μην είναι ακόμα ολοκληρωμένο. Δεν είναι κάτι για να ανησυχείς... αν θες να το κοιτάξω στείλε μου Username και θα σου πω.

lambroukos13
28-09-08, 23:43
μολις παρατηρησα οτι δεν εχω και αναγνωριση κλησης στο ασυρματο τηλεφωνο...θα τους παρω να το διευκρινισω...

protonium
29-09-08, 11:49
μολις παρατηρησα οτι δεν εχω και αναγνωριση κλησης στο ασυρματο τηλεφωνο...θα τους παρω να το διευκρινισω...

Η αναγνώριση είναι ενεργή εξαρχής. Μάλλον δεν μπορεί να περάσει από το router στο σταθερό σου. Τσάμπα κόπος να μιλήσεις μαζί τους. Αυτό θα σου πούνε έτσι κι αλλιώς και είναι και αλήθεια.

dikal
29-09-08, 11:54
Έχω 2 ασύρματα Siemens στα οποία λειτουργεί η αναγνώριση, και 1 Panasonic στο οποίο δε λειτουργεί με το Netfaster ενώ λειτουργούσε με το Fritz.

lambroukos13
29-09-08, 13:58
δεν εχω βαλει τηλεφωνα πανω στο router,στις μπριζες με φιλτρακια κανονικα ειναι......και το νεο κουλο ειναι οτι η αναγνωριση λειτουργει κανονικα σε κινητα αλλα οχι σταθερα....!!!

@ ADSLgr.com All rights reserved.