PDA

Επιστροφή στο Forum : TELLAS DOUBLE PLAY



papus
28-09-08, 22:09
Θα ηθελα να μαθω τι γνωμη εχετε για το tellas double play . Εχω conex και
σκεπτωμαι να το αλλαξω . Αν εχετε να μου προτυνετε τιποτε καλυτερο.

crypter
28-09-08, 22:12
υπαρχουν ηδη εδω παρα πολλες γνωμες, ριξτους μια ματια
http://www.adslgr.com/forum/showthread.php?t=202188
:)

vaggos_fromhell
28-09-08, 23:28
Θα σου εκφράσω τη γνώμη μου με μία λέξη: Μακριά.

Davout
28-09-08, 23:47
Σε σχέση με το Conn-x μόνο σε θέμα τιμής υπερτερεί το Tellas Double Play...

foutzena
29-09-08, 01:05
Εγώ είμαι απόλυτα απογοητευμένος από την Τελλάς και περιμένω πως και πως να λήξει το συμβόλαιο να πάω Forthnet αυτό προτείνω και σε σενα

ermis333
29-09-08, 07:09
ΟΛΟΙ ίδιοι είναι, δες τι συμφέρει την τσέπη σου και αποφάσισε.....απλά και ξάστερα, αν επισκευτείς όλα τα forum όλων των πάροχων θα δείς ανθρώπους που έχουν προβλήματα με ταχύτητες, συγχρονισμούς κτλ...

Davout
29-09-08, 14:53
Δε συμφωνώ με αυτή την ισοπεδωτική λογική. Ναι, όλοι έχουν προβλήματα, αλλά για δες τα fora και μέτρα posts/replies παραπόνων στο καθένα.

Η αλήθεια, βέβαια, όσον αφορά τη Forthnet που είπα σε άλλο topic ότι θα προτιμήσω, ότι έχει και αυτή προβλήματα (http://www.adslgr.com/forum/showthread.php?t=145348) τελευταία.

papus
24-02-09, 09:37
Στο laptop μου εχω τα γνησια windows xp αρα και τον συριακο αριθμο. Θελω να
κανω format αλλα δεν εχω το cd. Αν εχει καποιος καμια ιδεα ας με καθοδηγησει
πως θα κατεβασω τα windows απο το internet, η πως να δημηουργισω cd επανεγκαταστασης απο το laptop.

ermis333
24-02-09, 09:59
Στο laptop μου εχω τα γνησια windows xp αρα και τον συριακο αριθμο. Θελω να
κανω format αλλα δεν εχω το cd. Αν εχει καποιος καμια ιδεα ας με καθοδηγησει
πως θα κατεβασω τα windows απο το internet, η πως να δημηουργισω cd επανεγκαταστασης απο το laptop.

Όλα τα laptop που δεν περιλαμβάνουν CD εγκατάστασης των Windows μαζί τους έχουν site με Support στο ίντερνετ από το οποίο μπορείς να κατεβάσεις τα Windows και όλους τους οδηγούς όλων των συσκευών.

kyprosv
24-02-09, 13:51
Φίλε αν δεν έχεις CD ψάξε για κρυμμένα Partition στο δίσκο. Αποκλείεται να έχεισ αυθεντικά Windows και να μην έχεις τρόπο εγκατάστασης. Αλλιώς ψάξε για κανένα αντίγραφο αντίστοιχομε το δικό σου με σπασμένο κλειδί και απλα όταν κάνεις εγκατάσταση βάλε το δικό σου κλειδί που είναι αυθεντικό. Αν έχεις καμοιά άλλη ερώτηση στείλε PM.

Nemessis
24-02-09, 16:08
Φίλε αν δεν έχεις CD ψάξε για κρυμμένα Partition στο δίσκο. Αποκλείεται να έχεισ αυθεντικά Windows και να μην έχεις τρόπο εγκατάστασης. Αλλιώς ψάξε για κανένα αντίγραφο αντίστοιχομε το δικό σου με σπασμένο κλειδί και απλα όταν κάνεις εγκατάσταση βάλε το δικό σου κλειδί που είναι αυθεντικό. Αν έχεις καμοιά άλλη ερώτηση στείλε PM.

Συμφωνώ, συνήθως τα Laptop έχουν ένα επιπλεον partition στο οποίο εμπεριέχετε το λειτουργικό.

@ ADSLgr.com All rights reserved.