PDA

Επιστροφή στο Forum : μεταβαση απο οτε σε forthnet 2 play (Κεραμεικός)



imola33
13-10-08, 18:38
καλησπερα σε ολους. εχω κανει αιτηση για double play forthnet, εχω ακουσει οτι η μεταβαση γινετε ομαλα και δεν θα μεινω χωρις ιντερνετ και τηλεφωνο για μεγαλο χρονικο διαστημα ( 1 ημερα πχ) ισχυει αυτο? επισεις η forthnet στο κεντρο του κεραμικου εχει προβληματα?


ευχαριστω για την βοηθεια σας

gkamared
18-11-11, 23:02
Ναι στο κεραμεικο υπαρχουν καλοδιακα θεματα λογω εργων.

stefan_city
19-11-11, 02:45
εχω κανει αιτηση για double play forthnet, εχω ακουσει οτι η μεταβαση γινετε ομαλα και δεν θα μεινω χωρις ιντερνετ και τηλεφωνο για μεγαλο χρονικο διαστημα ( 1 ημερα πχ) ισχυει αυτο?

και πολυ λες, μερικες ωρες θα μεινεις χωρις τηλεφωνο/ιντερνετ, και αν. η μεταβαση γινεται τσακ μπαμ απο τον ενα παροχο στον αλλο.

Vitruvian78
19-11-11, 21:51
και πολυ λες, μερικες ωρες θα μεινεις χωρις τηλεφωνο/ιντερνετ, και αν. η μεταβαση γινεται τσακ μπαμ απο τον ενα παροχο στον αλλο.

Καλά μην το θεωρείτε και τόσο δεδομένο..έχω ακούσει αρκετές περιπτώσεις που μένει κόσμος χωρίς υπηρεσίες για κάποιες μέρες μέχρι να τους ενεργοποιήσει ο νέος πάροχος (π.χ hol). Ίσως η Forthnet να έχει καλύτερη εξυπηρέτηση....

stefan_city
19-11-11, 23:46
προσωπικα, πριν 3 μερες συνδεθηκα σε forthnet, απο οτε. την ημερα της ενεργοποιησης, το πρωι ειχα τηλεφωνο αλλα ανοιγοντας τον υπολογιστη δεν ειχα ιντερνετ. μετα απο μια μιαμιση ωρα ηρθε μηνυμα απο τη forthnet με τα username/password, την ιδια στιγμη συνδεσα το ρουτερ της forthnet και ημουν ετοιμος.:yahoo:

tolisscsd
20-11-11, 04:47
προσωπικα, πριν 3 μερες συνδεθηκα σε forthnet, απο οτε. την ημερα της ενεργοποιησης, το πρωι ειχα τηλεφωνο αλλα ανοιγοντας τον υπολογιστη δεν ειχα ιντερνετ. μετα απο μια μιαμιση ωρα ηρθε μηνυμα απο τη forthnet με τα username/password, την ιδια στιγμη συνδεσα το ρουτερ της forthnet και ημουν ετοιμος.:yahoo:
Άλλαξε και τα στατιστικά στο προφίλ σου:p

stefan_city
20-11-11, 15:00
Άλλαξε και τα στατιστικά στο προφίλ σου:p

τα στατιστικα του προφιλ ειναι απο το κανονικο μου σπιτι. τη μεταβαση απο φοιτητικο conn-x σε forthnet την εκανα στην επαρχια, οπου σπουδαζω.:p

Vitruvian78
20-11-11, 15:33
Μάλιστα! Πλήρως καλωδιωμένος λοιπόν ο φίλος!! :cool:

@ ADSLgr.com All rights reserved.