PDA

Επιστροφή στο Forum : 13800 και κακή εξυπηρέτηση



COSTAS1984
14-10-08, 01:26
εχω conn-x στα 4mb/s.πηρα τηλ προχθες στην tellas να ρωτησω για την προσφορα που εχουν για λιγο καιρο το best price.στην ερωτηση μου τι ταχυτητα upload εχει η γραμμη,η υπαλληλος με ρωτησε τι ειναι αυτο????δεν καταλαβαινε τι της ελεγα μεχρι που ρωτησε καποιον αλλον.και μου απαντησε 512kb/s ενω στο site της εταιρειας λεει upload 1/mb/s.τελικα τι γινεται μας δουλευουν?να μη νκανω την αποπειρα να απυθυνθω σε αλλον παροχο και να τα σκαω στον οτε να εχω το κεφαλι μου ησυχο?υπαρχει προβλημα εδω με την περιοχη της νεας σμυρνης?γιατι περσυ τον αυγουστο εβαλα σταθερο και ταυτοχρονα εκανα αιτηση στην φορθνετ για ιντερνετ.περασαν τρεις μηνες,οπου πληρωνα τζαμπα σταθερο γιατι δεν το χρησιμοποιω,και οταν πηγανα ρωτησω τι γινεται μου ειπαν οτι δεν μας δινει πορτες ο οτε και θα περιμενετε αλλους δυο μηνες.αφου τους σκυλοβρισα εκανα διακοπη της αιτησης και πηγα εβαλα conn-x και ησυχασα.τι λετε?να απευθυνθω στην tellas η να παραμεινω ως εχω στον ταποτε?

ermis333
14-10-08, 07:04
Η Tellas δίνει 1Mbit upload, προφανώς έπεσες σε καινούργια υπάλληλο :).

Κοίτα το θέμα με τις πόρτες από ΟΤΕ ή καλύτερα με τα ελεύθερα ζεύγη υπάρχει σε μερικά κέντρα και πάει ανά πάροχο, πχ στο ίδιο κέντρο μπορεί να έχουν τελειώσει τα ελεύθερα ζεύγη στον ένα πάροχο ενώ ο άλλος να έχει.

@ ADSLgr.com All rights reserved.