PDA

Επιστροφή στο Forum : OndslKit ερωτήσεις



corpus
19-10-05, 16:45
Χαιρετώ όλα τα μέλη του forum

χρειάζομαι τη βοήθεια σας
Σκέφτομαι να αγοράσω ondslkit 384
μετά την πάροδο 2 μηνών θέλω να βάλω vivodi 256 διατηρώντας τη Συνδρομή ADSL γραμμής απο τον ΟΤΕ.
ρωτάω αν γίνεται αυτό απο ΟΤΕ ή αν είμαι υποχρεωμένος να συνεχίσω με κάποιο άλλο πακέτο Οτενετ Bundle ή Economy.απο τα υπόλοιπα θέματα κατάλαβα πως γίνεται.
και ρωτάω τι θα πληρώνω σε vivodi για 256k και σε otenet για Συνδρομή ADSL γραμμής το μήνα;

τόσα είναι ; :
DSLnet 256 ΑΡΥΣ ΟΤΕ ADSL 256 €18,92(Συνδρομή ADSL γραμμής)+€15,35 (256k vivodiDsl = 34.27evro ?
για να καταλάβω αν συμφέρει να βάλω vivodi 256k ή otenet Bundle 384.. απο άποψη χρημάτων όχι ταχύτητας γραμμης .
Sorry που σας κουράζω αλλα είμαι Rookie σε adsl.
Ευχαριστώ

NoYmErOs
19-10-05, 23:12
Χαιρετώ όλα τα μέλη του forum

χρειάζομαι τη βοήθεια σας
Σκέφτομαι να αγοράσω ondslkit 384
μετά την πάροδο 2 μηνών θέλω να βάλω vivodi 256 διατηρώντας τη Συνδρομή ADSL γραμμής απο τον ΟΤΕ.
ρωτάω αν γίνεται αυτό απο ΟΤΕ ή αν είμαι υποχρεωμένος να συνεχίσω με κάποιο άλλο πακέτο Οτενετ Bundle ή Economy.απο τα υπόλοιπα θέματα κατάλαβα πως γίνεται.
και ρωτάω τι θα πληρώνω σε vivodi για 256k και σε otenet για Συνδρομή ADSL γραμμής το μήνα;

τόσα είναι ; :
DSLnet 256 ΑΡΥΣ ΟΤΕ ADSL 256 €18,92(Συνδρομή ADSL γραμμής)+€15,35 (256k vivodiDsl = 34.27evro ?
για να καταλάβω αν συμφέρει να βάλω vivodi 256k ή otenet Bundle 384.. απο άποψη χρημάτων όχι ταχύτητας γραμμης .
Sorry που σας κουράζω αλλα είμαι Rookie σε adsl.
Ευχαριστώ

Καλώς ήρθες :thumbsup1

Κάνοντας μια αναζήτηση στο forum θα βρεις απαντήσεις στο θέμα σου μιας και αυτά που ρωτάς έχουν ειπωθεί από άλλους χρήστες .

Απόφυγε όσο μπορείς μεγάλες χρονικά δεσμεύσεις(3 μήνες +) και πακέτα.
Στην αναζήτηση θα βρεις τις απαντήσεις

@ ADSLgr.com All rights reserved.