PDA

Επιστροφή στο Forum : Μαλλον τα πρόβληματα συνεχιζονται



fumantsu
23-10-03, 11:30
Σημερα καθως πηγα να μπω σε ενα topic απο τα νεα μηνυματα μου εβγαλε το ακολουθο μηνυμα:


Error in submit of UNrestricted forum

DEBUG MODE

SQL Error : 1034 Incorrect key file for table: 'phpbb_read_history'. Try to repair it

DELETE FROM phpbb_read_history WHERE user_id = 1564 AND topic_id = 2548

Line : 212
File : /var/www/html/modules/Forums/includes/read_history.php


παρομοιο μου εβγαλε οταν πηγα να δω χτες την δευτερη σελιδα στα νεα μηνυματα.

Nick2k2
23-10-03, 11:50
Ναι το κάνει σποραδικά σε κάποια threads.Άλλες φορές με ένα απλο refresh το δείχνει το thread αλλά άλλες φορές συνεχίζει να βγάζει αυτό το error.

NeK
23-10-03, 12:38
Διορθώθηκε.

Thanks.

ibok
23-10-03, 17:17
Σήμερα μετά απο 2-3 μέρες απουσίας από το σαιτ το μόνον περίεργο πάντα σε σύγκριση με τα πριν λείψω ειναι ότι: ΓΡΑΦΩ ΚΑΤΙ ΚΑΙ ΠΑΤΩΝΤΑΣ ΤΟ ΥΠΟΒΟΛΗ ΓΙΑ ΝΑ ΒΓΕΙ ΤΟ ΠΟΣΤ ΚΑΝΕΙ ΑΡΚΕΤΗ ΩΡΑ.
ΠΟΤΕ ΜΑ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΞΑΝΑΚΑΝΕΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΠΟΧΗ ΠΟΥ ΓΡΑΦΤΗΚΑ ΣΤΟ ΣΑΙΤ.
ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΔΙΩΡΘΩΘΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ.

fumantsu
24-10-03, 02:28
Αα και κατι αλλο, πολλες φορες ενω μου λεει στα νεα μυνηματα οτι υπαρχουν 2 ή 3 σελιδες πας στην 2η ή στην 3η και σου λεει οτι δεν υπαρχουν θεματα (αν δεν κανω λαθος).

Nick2k2
24-10-03, 07:48
Ναι empire διόρθωσε και αυτό το προβληματάκι που ξαναεμφανίστηκε πάλι.Βασικά αυτό μπορείς να το λύσεις και μόνος σου,αν εκει που λέει search_id=453453423(ένας τυχαίος αριθμός) το κάνεις search_id=newposts θα δουλέψει κανονικά

NeK
24-10-03, 14:43
Ναι το γνωρίζω, παιδιά μόλις βρω λίγο χρόνο (σαββατοκύριακο) θα τα διορθώσω.

Είναι γνωστά προβλήματα (και έχει και άλλα ακόμα αλλά που χρόνος :( )

Thanks για όλα!

hippie
28-10-03, 17:55
παιδια καλημερα,

η επιλογη "Νεα μηνυματα" δεν λειτουργει σωστα παλι :?:

ειμαι κολλημενος στα 36 μηνυματα (αυτη την στιγμη ) και ενω τα καινουργια μηνυματα τα καταγραφει , τα διαβασμενα δεν τα ενημερωνει σωστα :?

συμβαινει και σε αλλους αυτο η μονο εγω ειμαι ο γκαντεμης σημερα :cry:

ευχαριστω

p.s. update 20.30: telika leitourgei pali kala (0 unread messages :D )
opoios admin/mod ebale to xeri tou na einai kala 8)

Nick2k2
29-10-03, 01:58
The same applies on me also.Τα νέα μηνύματα δεν τα διαγράφει.Ακόμα και το Όλα ως Αναγνωσμένα να πατήσεις δεν τα καθαρίζει.Τα νέα μηνύματα τα βγάζει αλλά τα παλιά δεν τα διαγράφει με αποτέλεσμα να μαζεύονται.

@ ADSLgr.com All rights reserved.