PDA

Επιστροφή στο Forum : iptv απο hol



dleyteris
16-10-08, 19:32
Απο Δευτερα 20-10-08 ξεκινα πιλοτικα η διαθεση του iptv στην hol

parafuelos
16-10-08, 19:33
Απο Δευτερα 20-10-08 ξεκινα πιλοτικα η διαθεση του iptv στην hol

Έχεις υπόψιν σου καμιά ανακοίνωση την οποία μπορούμε να δούμε ?? ή κάτι σχετικό??

whitehed
16-10-08, 19:33
Που το εμαθες;;;

parafuelos
16-10-08, 19:35
Στις ανακοινώσεις πάντως δε λέει τπτ σχετικό στο site της HOL.

dleyteris
16-10-08, 19:39
θα το δειτε απο εβδομαδα. δεν μπορω να πω κατι περισσοτερο αυτην την στιγμη

parafuelos
16-10-08, 19:43
θα το δειτε απο εβδομαδα. δεν μπορω να πω κατι περισσοτερο αυτην την στιγμη

Από τη στιγμή όμως φίλε μου που ανακοινώνεις κάτι τόσο σημαντικό νομίζω οτι θα πρέπει να πεις κάτι παραπάνω!! δεν μπορείς απλά να το πετάς!! Ειδάλως για μένα είναι απλα μια τουφεκιά στον αέρα!! δεν καταλαβαίνω το μυστικισμό! σε κυνηγάει καμιά μυστική υπηρεσία να σε ανακρίνει γιαυτή σου την πληροφορία?? :p

ssotis
20-10-08, 15:33
Που είναι ρε παιδιά; Δευτέρα σήμερα....:down:

Tiven
20-10-08, 15:34
Το βάλατε στόχο τώρα τελευταία πολλοί να μας παραπληροφορείτε ε ?

Την μία ο ένας για τα κανάλια του ConnexTV και τώρα εσύ... :evil:

dleyteris
20-10-08, 18:00
Λοιπον δεν εχω σκοπο να παραπληροφορω κανενα .. Απλα συμβαινει 2 φιλοι μου να εργαζονται μεσα στην hol οπου συζητουσαμε και μου ειπαν οτι ειχαν σκοπο να ξεκινησουν απο εβδομαδα το iptv πιλοτικα σε συνδρομητες.
Και αν οχι τελικα αυτην την εβδομαδα αρχες Νοεμβρίου σιγουρα. Αν εργαζεται καποιος στην hol, μπορει να το επιβεβαιωσει αν ειναι ραδιο αρβυλα η οχι αυτο που λεω!

grsaint13
20-10-08, 18:18
Λοιπον δεν εχω σκοπο να παραπληροφορω κανενα .. Απλα συμβαινει 2 φιλοι μου να εργαζονται μεσα στην hol οπου συζητουσαμε και μου ειπαν οτι ειχαν σκοπο να ξεκινησουν απο εβδομαδα το iptv πιλοτικα σε συνδρομητες.
Και αν οχι τελικα αυτην την εβδομαδα αρχες Νοεμβρίου σιγουρα. Αν εργαζεται καποιος στην hol, μπορει να το επιβεβαιωσει αν ειναι ραδιο αρβυλα η οχι αυτο που λεω!

Αυτό ήταν δηλαδή που δεν μπορούσες να μας πεις προχθές;Ούτε μυστικό του κράτους να ήταν...:down:

Spanos
20-10-08, 18:24
Η γνωστή τακτική πολλών παρόχων, βάζουμε δυο~τρείς υπαλλήλους να "διαρρεύσουν" μια πληροφορία σε γνωστούς και φίλους για να το διαδώσουν και να γίνουν άθελα τους οι παπαγάλοι του κάθε εναλλακτικού. Η ιστορία αυτή με το IPTV της HOL και άλλων υπάρχει απο την αρχή του χρόνου και όλο παίρνει παράταση η εμφάνιση της υπηρεσίας. Τελικά τους έβαλε ο ΟΤΕ τα γυαλιά βγήκε το Connx TV και τώρα και καλά απο μέρα σε μέρα ξεκινάνε οι εναλλακτικοί τα πιλοτικά...

ariadgr
20-10-08, 20:21
Θα περιμένουμε την επίσημη ανακοίνωση... :lock:

@ ADSLgr.com All rights reserved.