PDA

Επιστροφή στο Forum : προβλημα εχω 4 Mb και κατεβαζω με 2



nts7
22-10-08, 21:38
στην ιστοσελιδα του ρουτερ [δλδ οταν γραφω την ip moy μου βγαζει 2 mbs downstream...καμια λυσηηηη?????? Plz:worthy::worthy::worthy:

yiankap
22-10-08, 21:43
στην ιστοσελιδα του ρουτερ [δλδ οταν γραφω την ip moy μου βγαζει 2 mbs downstream...καμια λυσηηηη?????? Plz:worthy::worthy::worthy:

Το ίδιο πρόβλημα είχα και εγώ, μου έβγαζε 768 ενώ είχα 1 mbps. Πήρα τηλέφωνο στο 121 και μου το εφτιάξαν μέσα σε 3 εργάσιμες.

Για ΟΤΕ μιλάω, για εναλλακτικούς δεν ξέρω

nts7
22-10-08, 22:36
conn-x 0tenet το ιδιο δν ειναι??

nts7
23-10-08, 08:47
Πηρα στον οτε και λεει εκρεμει η ταχυτητα οκ,,,,,σε ποσο περιπου λετε θα γινει??

yiankap
23-10-08, 09:18
Πηρα στον οτε και λεει εκρεμει η ταχυτητα οκ,,,,,σε ποσο περιπου λετε θα γινει??

Μισό λεπτό.

Εϊχες 2αρα και έκανες αναβάθμιση σε 4αρα ή αγόρασες από την αρχή 4αρα και συνδέεσαι με 2 mbps?
Εμένα πάντως (ήταν η περίπτωση 2 - πλήρωσα από την αρχή και πήρα λιγότερα) από την μέρα που δήλωσα τη βλάβη, σε 3 ημέρες ήμουνα ΟΚ. Το θέμα είναι και σε ποια περιοχή μένεις, μπορεί στη δική σου περιοχή να αργήσει και λίγο παραπάνω, να υπάρχουν και άλλες βλάβες κλπ.
Η γνώμη μου : Πρήζε τους 2 φορές την εβδομάδα (Δευτέρα η μια σίγουρα).

baskon
23-10-08, 09:26
Το θεμα ειναι απο ποτε υποτιθεται οτι εχεις τεσσαρα?Αν ειναι καιρο παρτους τηλ φωναξε λιγο και θα σε φτιαξουν αμεσως.
Δεν ειναι δυνατον αν ειναι δικο τους λαθος να μη στο κανουν αμεσως.Μισο λεπτο δουλεια ειναι ,οχι και να περιμενεις 3 μερες η παραπανω. Για αυτο εχεις Οτε.Αν ηταν να περιμενεις θα πηγαινες στον εναλλακτικο

ΑΝ η συνδεση ειναι ολοκαινουρια δωστους 1-2 μερες διορια πριν φωναξεις..

nts7
23-10-08, 15:30
ok τωρα λεει 4 Mb αλλα εχω πιασει μεχρι 2,40 θελει τπτ αλλο..απεχω 700 μετρα απο τον οτε ,,και σε μια μετρηση εδω μεσα καπου μου εβγαλε μεχρι 8 μπορω να εχω....

@ ADSLgr.com All rights reserved.