PDA

Επιστροφή στο Forum : απο conn-x σε hol full llu



stelios85
23-10-08, 01:31
καλησπερα παιδια....στις 15 Νοεμβρη τελειωνει το πακετο 6μηνο του connx,οπου μετα θα γινει αοριστου....Και αποφασισα για double play hol.Θα πρεπει να ενημερωσω τον οτε γι αυτη μου την κινηση ωστε να μου κοψει την connx μετα το 6μηνο,ή θα το αναλαβει η hol αυτο???Τουλ περσι που ειχα provider hol σε γραμμη οτε,ειχε αναλαβει ο οτε να μου κοψει την αοριστου της hol και να μου βαλει connx,χωρις εγω ο ιδιος να στειλω φαξ στη hol για ακυρωση adsl.

Ευχαριστω πολυ εκ των προτερων:oneup:

utp
23-10-08, 01:43
Οπως εγινε και τοτε θα γινει και τωρα.Η hol θα τα κανει ολα!Δηλαθει εκει που θα κανεις αιτηση για νεο πακετο....

stelios85
23-10-08, 01:51
ευχαριστω πολυ utp....και κατι αλλο να ρωτησω..πχ ενεργοποιουμαι 30 Νοεμβριου{ενα ευλογο διαστημα 40 ημερων κοντα μεχρι να ενεργοποιηθω},δλδ 15 μετα το περας του πακετου connx.Εγω μεχρι να ενεργοποιηθω θα εχω connx αοριστου με τη λογικη που θα εχω τηλεφωνο οτε εως τις παραμονες ενεργοποιησης ???Ρωταω για να δω αν θα εχω συνεχως ιντερνετ....

utp
23-10-08, 03:13
Διακοπη θα εχεις μονο την ημερα της ενεργοποιησης για μερικες ωρες.Το φυσιολογικο ειναι αυτο.
Αλλα υπαρχουν και τα παρατραγουδα..ξερεις....

CORDOBAN
27-10-08, 15:04
Συνηθως η μεταφορα τουλαχιστον του ιντερνετ γινεται αυθημερον,στην περιπτωση μου εμεινα χωρις νετ για περιπου 40 λεπτά,οπως ειπε ο προλλαλησαντας μερικες φορές κατι μπορει να παει στραβα,το καλυτερο ειναι να δώσεις καποια στοιχεια για την γραμμη σου,για την δικτυωση του σπιτιου σου,ποσες συσκευες τηλ.εχεις στο σπιτιι κ.τ.λ.π.

@ ADSLgr.com All rights reserved.