PDA

Επιστροφή στο Forum : hol double play και πορτες



alenbroson
23-10-08, 17:20
9/10 εκανα αιτηση για double play hol. αυτη την εβδομαδα περιμενα τον εξοπλισμο. πηρα τηλ. για να δω τι γινετε και μου ειπαν οτι δεν εχει αποσταλη για το λογο οτι δεν υπαρχουν διαθεσιμες πορτες στον οτε. τι γινε τε ρε παιδια ? για ποιες πορτες μιλαμε οτι χρειαζετε το ιδιοκτιτο δυκτιο της hol απο τον οτε? θα μας τρελανουν??

theofilos79
23-10-08, 18:28
9/10 εκανα αιτηση για double play hol. αυτη την εβδομαδα περιμενα τον εξοπλισμο. πηρα τηλ. για να δω τι γινετε και μου ειπαν οτι δεν εχει αποσταλη για το λογο οτι δεν υπαρχουν διαθεσιμες πορτες στον οτε. τι γινε τε ρε παιδια ? για ποιες πορτες μιλαμε οτι χρειαζετε το ιδιοκτιτο δυκτιο της hol απο τον οτε? θα μας τρελανουν??

το ίδιο είπαν και στον αδερφό μου. ενω όταν έκανε την αίτηση είχαν πόρτες ξαφνικά ως δια μαγείας εξαφανίστηκαν. Μήπως το κάνουν για να τσιμπήσουν πελάτες και μετά όταν βάλουν πόρτες με το καλό σας συνδέουν; εμένα κάτι τέτοιο μου θυμίζει η όλη κατάσταση. Ας ελπίσουμε να φιλοτημιθούν και να λύσουν τα δικά τους τεχνικά προβλήματα. :worthy:

delta9
23-10-08, 19:09
Το ιδιο ειχαν πει και σε μενα και με καθυστερησαν 2 μηνες,οταν και τελικα ακυρωσα την αιτηση και εφυγα.Τονιζω οτι οταν εκανα την αιτηση με διαβεβαιωσαν οτι υπηρχε διαθεσιμωτητα και σε 10 εργασιμες θα ημουν ετοιμος.

Ελπιζω να εισαι πιο τυχερος...

@ ADSLgr.com All rights reserved.