PDA

Επιστροφή στο Forum : Fritz box 7140 wan



thanos222
25-10-08, 21:44
Παιδιά να ρωτήσω κάτι..Μήπως γνωρίζει κάποιος ποιό ειναι το "εργοστασιακό" password του wan στο fritz box 7140?thanks εκ των προτέρω..

kasi
26-10-08, 05:25
Παιδιά να ρωτήσω κάτι..Μήπως γνωρίζει κάποιος ποιό ειναι το "εργοστασιακό" password του wan στο fritz box 7140?thanks εκ των προτέρω..

κάθε rooter έχει άλλο password απο την "μαμα" του..... :whistle:

koprodogis
26-10-08, 11:09
το οποιο το γραφει κατω απο το ρουτερ, ελπιζω να εννοεις το κλειδι του ασυρματου δικτυου,

thanos222
26-10-08, 19:53
thanks παιδιά απλά όταν ενεργοποίησα για πρώτη φορά το wan είχε ενα pass που ήταν διαφορετικό από αυτό που υπήρχε κάτω από το router μου..ίσως επειδή είχα κάνει αναβάθμιση του λογισμικού ή κάτι τέτοιο..και υπέθεσα ότι θα υπάρχει κάποιο pass για όλα τα router του ίδιου τύπου..

kasi
26-10-08, 20:07
thanks παιδιά απλά όταν ενεργοποίησα για πρώτη φορά το wan είχε ενα pass που ήταν διαφορετικό από αυτό που υπήρχε κάτω από το router μου..ίσως επειδή είχα κάνει αναβάθμιση του λογισμικού ή κάτι τέτοιο..και υπέθεσα ότι θα υπάρχει κάποιο pass για όλα τα router του ίδιου τύπου..

και τώρα δεν έχεις πρόσβαση στο WiFi ?

delta9
26-10-08, 20:30
thanks παιδιά απλά όταν ενεργοποίησα για πρώτη φορά το wan είχε ενα pass που ήταν διαφορετικό από αυτό που υπήρχε κάτω από το router μου..ίσως επειδή είχα κάνει αναβάθμιση του λογισμικού ή κάτι τέτοιο..και υπέθεσα ότι θα υπάρχει κάποιο pass για όλα τα router του ίδιου τύπου..

Αν βαλεις καλωδιο μπορεις να αλλαξεις το pass του Wlan.
Δε σου ζηταει το παλιο.
Επισης μπορεις να δεις και ποιο ήταν το παλιο αν δε θες να το αλλαξεις

thanos222
26-10-08, 20:56
πρέπει να είχε φάει flashia το ρουτερ..μετά από 5-6 restart μου έβγαλε επιτέλους τον παλιό κωδικό!(πριν μου τον είχε με αστεράκια)..Τι να πεις..Thanks για τις απαντίσεις σας!

@ ADSLgr.com All rights reserved.